Notowania

transport
07.08.2019 12:59

Wizz Air uruchomi loty do Edynburga i Odessy z początkiem listopada

Wizz Air uruchomi trasę z lotniska z Warszawy i Gdańska do Edynburga w Szkocji oraz z Gdańska, Katowic i Wrocławia do Odessy na Ukrainie, podały linie. Nowe połączenia do Edynburga i Odessy zostaną uruchomione odpowiednio 1 i 2 listopada.

Podziel się
Dodaj komentarz

"Najnowsza oferta Wizz Air z Polski do stolicy Szkocji oraz do trzeciego co do wielkości miasta na Ukrainie umocni relacje biznesowe oraz korzystnie wpłynie na rozwój turystyki i hotelarstwa w tych krajach. Wraz z nowymi połączeniami, oferta Wizz składa się aktualnie ze 175 tras do 28 krajów z Polski. W 2019 Wizz Air oferuje 11 milionów miejsc w sprzedaży polskiej siatce połączeń " - czytamy w komunikacie.

Ponadto Wizz Air świętował ostatnio umieszczenie drugiego samolotu typu Airbus A321 we flocie krakowskiej bazy oraz uruchomienie sześciu nowych tras z Krakowa do: Rzymu Fumicino, Oslo Torp, Charkowa, Larnaki, Turynu i Kutaisi. Zaledwie trzy miesiące po otwarciu, najnowsza baza w Polsce ma kolejnego Airbusa A321, a trzeci samolot (A321) dołączy do bazy we wrześniu.

"Z radością witamy drugi samolot w naszej najmłodszej polskiej bazie, w Krakowie i świętujemy uruchomienie 6 nowych połączeń z Krakowa do: Rzymu Fumicino, Oslo Torp, Charkowa, Larnaki, Turynu i Kutaisi. Ponadto ogłaszamy pięć nowych tras w polskiej siatce połączeń do tak atrakcyjnych miejsc jak Odessa w południowej części Ukrainy oraz Edynburg w Szkocji. Loty rozpoczną się już w listopadzie, a ich ceny rozpoczynają się od 59 zł" - powiedziała manager ds. komunikacji w Wizz Air Paulina Gosk, cytowana w komunikacie.

Wizz Air jest największą niskokosztową linią lotniczą w Europie Środkowo-Wschodniej, której flota składa się z ponad 100 samolotów typu Airbus A320 i A321 latających na ponad 650 trasach łączących ok. 145 lokalizacji w ponad 40 krajach.

Tagi: transport, logistyka, giełda, wiadomości, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz