Notowania

transport
18.02.2019 14:20

Wizz Air uruchomi połączenie z Katowic do Castellón od czerwca 2019 r.

Wizz Air uruchomi połączenie z Katowic do Castellón w Hiszpanii od 17 czerwca 2019 r., podał przewoźnik. Dzień wcześniej zacznie latać do Castellón z Budapesztu; na obu kierunkach zaoferuje loty 2 dni w tygodniu.

Podziel się
Dodaj komentarz

"Cieszymy się z ogłoszenia dwóch nowych tras WIZZ z Castellón do Budapesztu i Katowic, ponieważ stale tworzymy kolejne możliwości podróży dla naszych klientów. Od 15 lat z zaangażowaniem działamy w Hiszpanii. Nasi pasażerowie mogą wybierać spośród 55 popularnych kierunków w hiszpańskiej siatce połączeń, korzystając z dogodnego rozkładu lotów i niskich cen" - powiedział manager ds. komunikacji korporacyjnej Andras Rado, cytowany w komunikacie.

Castellón to miasto położone 70 km na północ od Walencji, na wybrzeżu Costa del Azahar w Hiszpanii.

"WIZZ, stale poszerza ofertę o nowe kierunki podróży pomiędzy Hiszpanią a resztą Europy. Z ponad 3,4 mln miejsc w sprzedaży w tym roku w hiszpańskiej siatce połączeń, co stanowi wzrost o 42% w porównaniu z poprzednim rokiem, WIZZ korzystnie wpływa na rynek pracy w dziedzinie lotnictwa i turystyki wspierając ponad 2 500 miejsc pracy w 2019 roku" - czytamy dalej.

Wizz Air jest największą niskokosztowa linia lotnicza w Europie Środkowo-Wschodniej, której flota składa się ze 107 samolotów typu Airbus A320 i A321 latających z 26 baz na ponad 600 trasach łączących 145 lokalizacji w 44 krajach.

Tagi: transport, logistyka, giełda, wiadomości, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz