Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
aktualizacja

Zmiany w Polskiej Organizacji Turystycznej. Za sterami stanie Rafał Szlachta

18
Podziel się

Rafał Szlachta wygrał konkurs na szefa Polskiej Organizacji Turystycznej (POT), poinformowało Ministerstwo Rozwoju, Pracy i Technologii. W piątek odebrał akt powołania na to stanowisko z rąk wicepremiera Jarosława Gowina. 

Rafał Szlachta został szefem Polskiej Organizacji Turystycznej
Rafał Szlachta został szefem Polskiej Organizacji Turystycznej (MRPiT)
bDmJLovF

Polska Organizacja Turystyczna ma nowego szefa. Został nim Rafał Szlachta, dyplomata, biznesmen i międzynarodowy działacz na rzecz sportu i turystyki.

MRPiT poinformowało, że Szlachra współtworzył instrumenty pomocowe dla branży dotkniętej skutkami COVID-19 m. in. bon turystyczny i tzw. tarczę turystyczną. Wcześniej prowadził działalność gospodarczą m.in. w branży turystycznej. Był organizatorem wypoczynku dzieci i młodzieży, a także współwłaścicielem tajskiej restauracji w Krakowie.

bDmJLovH

"Od stycznia 2020 roku pełnił funkcję dyrektora departamentu turystyki w ministerstwach odpowiadających za gospodarkę. Był odpowiedzialny za wyznaczanie kierunków i nadawanie priorytetów działań departamentu, jak również sprawował nadzór nad realizacją zadań z zakresu promocji turystyki na rynku krajowym i zagranicznym" - informuje Ministerstwo Rozwoju, Pracy i Technologii.

Rafał Szlachta ma wieloletnie doświadczenie, które zdobywał pełniąc funkcje m.in. prezesa Polskiego Związku Muaythai, wiceprezydenta Światowej Federacji Muaythai IFMA oraz sekretarza generalnego Europejskiej Federacji Muaythai (EMF). Podczas pełnienia tych funkcji kierował projektami międzynarodowymi oraz zarządzał dużym zespołem, podano także.

Jest absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie na kierunku turystyka i rekreacja. Ukończył również Studium Administracji Terytorialnej i Rządowej z zakresu administracji państwowej i terytorialnej. Biegle posługuje się językami angielskim i rosyjskim.

bDmJLowi
giełda
wiadomości
giełda na żywo
Źródło:
KOMENTARZE
(18)
Atmos
4 tyg. temu
Gdzie można przeczytać warunki konkursu ?
Hippo
4 tyg. temu
Tow. Gowin otacza się swoimi , w PiSie to normalne.
bruk 70
4 tyg. temu
Gowin i swojak z Krakowa Tak sie obsadza dzis stanowiska z dopiskiem "wygral konkurs "
bDmJLowj
Logik
4 tyg. temu
Z calym szacunkiem ale POT to nie buda z kebabem. Poszedl i partyjnego klucza. POT byl stowarzyszeniem lesnych dziadkow ze starego Orbisu. Teraz beda krecic lody dalej a taki Pan bez doswiadczenia i wiedzy raczej nie nadaje sie na to stanowisko.
demeter
4 tyg. temu
juz widze te wspaniale zmiany
...
Następna strona