Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
giełda
30.10.2020 18:18

Zmiany w Polskiej Organizacji Turystycznej. Za sterami stanie Rafał Szlachta

Rafał Szlachta wygrał konkurs na szefa Polskiej Organizacji Turystycznej (POT), poinformowało Ministerstwo Rozwoju, Pracy i Technologii. W piątek odebrał akt powołania na to stanowisko z rąk wicepremiera Jarosława Gowina. 

Podziel się
Dodaj komentarz
(MRPiT)
Rafał Szlachta został szefem Polskiej Organizacji Turystycznej

Polska Organizacja Turystyczna ma nowego szefa. Został nim Rafał Szlachta, dyplomata, biznesmen i międzynarodowy działacz na rzecz sportu i turystyki.

MRPiT poinformowało, że Szlachra współtworzył instrumenty pomocowe dla branży dotkniętej skutkami COVID-19 m. in. bon turystyczny i tzw. tarczę turystyczną. Wcześniej prowadził działalność gospodarczą m.in. w branży turystycznej. Był organizatorem wypoczynku dzieci i młodzieży, a także współwłaścicielem tajskiej restauracji w Krakowie.

"Od stycznia 2020 roku pełnił funkcję dyrektora departamentu turystyki w ministerstwach odpowiadających za gospodarkę. Był odpowiedzialny za wyznaczanie kierunków i nadawanie priorytetów działań departamentu, jak również sprawował nadzór nad realizacją zadań z zakresu promocji turystyki na rynku krajowym i zagranicznym" - informuje Ministerstwo Rozwoju, Pracy i Technologii.

Rafał Szlachta ma wieloletnie doświadczenie, które zdobywał pełniąc funkcje m.in. prezesa Polskiego Związku Muaythai, wiceprezydenta Światowej Federacji Muaythai IFMA oraz sekretarza generalnego Europejskiej Federacji Muaythai (EMF). Podczas pełnienia tych funkcji kierował projektami międzynarodowymi oraz zarządzał dużym zespołem, podano także.

Jest absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie na kierunku turystyka i rekreacja. Ukończył również Studium Administracji Terytorialnej i Rządowej z zakresu administracji państwowej i terytorialnej. Biegle posługuje się językami angielskim i rosyjskim.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Tagi: giełda, wiadomości, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz
30-10-2020

AtmosGdzie można przeczytać warunki konkursu ?

30-10-2020

HippoTow. Gowin otacza się swoimi , w PiSie to normalne.

30-10-2020

bruk 70Gowin i swojak z Krakowa Tak sie obsadza dzis stanowiska z dopiskiem "wygral konkurs "

Rozwiń komentarze (18)