Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na
aktualizacja
Artykuł sponsorowany PANEK CarSharing

Bezpieczna podróż CarSharingiem!

Podziel się:

PANEK CarSharing to nowoczesna usługa wynajmu samochodu za pomocą telefonu komórkowego. Jest dostępna w ponad 250 miastach w całej Polsce, więc w każde miejsce można szybko i bezpiecznie dojechać wynajętym na minuty samochodem. Wystarczy prawo jazdy, karta płatnicza i zweryfikowane konto w aplikacji PANEK. Cały proces od momentu ściągnięcia aplikacji do wyruszenia w podróż zajmie nie więcej niż 60 minut.

Bezpieczna podróż CarSharingiem! (fot. Alina Kondra)
Bezpieczna podróż CarSharingiem! (fot. Alina Kondra) (materiały partnera)

Dokładna instrukcja sposobu zainstalowania aplikacji, dostępna jest tutaj: https://panekcs.pl/krok-po-kroku

Każdy nowy użytkownik dostanie za darmo 20 zł na swoje pierwsze przejazdy, a jeśli skorzysta z kodu polecającego od znajomego, otrzyma dodatkowe 10 zł na przejazdy. O systemie poleceń Polecam Panek, można przeczytać więcej tutaj: https://panekcs.pl/polecampanek

Samochód można wynająć i oddać w dowolnym miejscu w Polsce objętym strefą PANEK. Pozostawiając auto w dowolnym miejscu, które nie znajduje się w strefie usługi, wystarczy wybrać opcję "postój" z poziomu aplikacji, dzięki czemu samochód będzie na nas czekał. Koszt postoju to 12 zł za godzinę, razem z opłatą parkingową w miejskiej strefie płatnego parkowania.

Dzięki pakietom dobowym można wybrać się nawet w odległą podróż po całej Polsce. Za dobę wynajmu Toyoty Yaris zapłacimy 79 zł plus koszt za przejechane kilometry. Wybierając się na przykład z Warszawy do Trójmiasta za podróż zapłacimy około 190 zł za kilometry i 79 zł za pakiet, który jest aktywny przez 24 godziny. W ramach pakietu nie płacimy za postój nawet w strefie płatnego parkowania (SPP). W cenie wynajmu wliczone są wszystkie opłaty i podatki. https://panekcs.pl/oplaty#pakiety

Jeśli chcemy jeszcze bardziej zredukować cenę lub skorzystać z możliwości podróży w późniejszym terminie, wystarczy kupić przedpłatę z dodatkowym bonusem. W dniach od 30.10 do 01.11 otrzymamy nawet dodatkowe 300 zł na przejazdy.

Artykuł sponsorowany PANEK CarSharing

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.