Trwa ładowanie...
bDKewith

Notowania

Przejdź na

Bon turystyczny nie dla wszystkich. "To tylko ułamek problemów"

- Gdy mamy do czynienia z dużymi operacjami, które wymagają zaawansowanych systemów organizacyjnych, to trzeba pamiętać, że pewna część tych działań może wiązać się z trudnościami. Wnioski o bon od 20 tys. beneficjentów, którzy napotkali problemy, są niekompletne lub posiadają inne wady. Jeśli bon przysługuje 6 mln beneficjentów, to 20 tys. z tych, którzy mają problemy, stanowi niecałe 0,5 proc. Nawet jeśli jakiś wątpliwy ułamek, to nie powinien on przysłaniać całego, pozytywnego efektu – mówił w programie "Newsroom" wiceminister rozwoju Andrzej Gut-Mostowy.

12 reakcji
9
0
3
Podziel się
Komentarze (3)
12-09-2020
ZK590
Zamiast zapracować sobie przez wakacje na ubrania i wyposażenie do szkoły to oni za 500+ wożą się po Polsce. Nawet do 31 sierpnia nie straszne im ...Czytaj całość
zobacz więcej komentarzy (3)
bDKewitt
KOMENTARZE
(3)
ZK590
6 miesięcy temu
Zamiast zapracować sobie przez wakacje na ubrania i wyposażenie do szkoły to oni za 500+ wożą się po Polsce. Nawet do 31 sierpnia nie straszne im śmiertelne zakażenie pseudo-pandemią.
Arleta
5 miesięcy temu
Ja się cieszę, że ten program został wprowadzony. Prawda jest taka, że każdy mógłby z niego skorzystać. Byliśmy z dziećmi na wakacjach w Grand Lubicz w Ustce i to był naprawdę piękny czas i wreszcie mogliśmy po całym roku pracy odpocząć.
Domi
6 miesięcy temu
Jak każdy program PiS same niewypały .Czy ktoś jeszcze im wierzy? Pozdrawiam
bDKewitL