Trwa ładowanie...
bECFlJxN
Notowania
Przejdź na

Bon turystyczny trochę za późno. "Powinien być 2-3 tygodnie wcześniej"

Rząd zakładał, że w bazie obiektów przyjmujących bon turystyczny będzie nawet 100 tys. firm. W tej chwili jest ich niespełna 10 tysięcy. - Wielu przedsiębiorców ma już swoich gości i nie potrzebują dodatkowego ruchu, bo i tak w hotelu jest pełne obłożenie - mówi w programie "Money. To się liczy" Anna Kryjer, dyrektor sprzedaży portalu noclegowego Nocowanie.pl. Jej zdaniem bon wszedł w życie nieco zbyt późno. - Gdyby odbyło się to 2-3 tygodnie wcześniej, to znacznie więcej przedsiębiorców dopisałoby się do rejestru - twierdzi przedstawicielka portalu. Jak dodaje, szczyt płatności bonem turystycznym może przypaść więc na luty-marzec przyszłego roku, czyli okres ferii i zimowego wypoczynku Polaków.

04-08-2020
Tagi:
0
0
167
Podziel się
Komentarze (167)
zobacz więcej komentarzy (167)
bECFlJxZ
KOMENTARZE
(167)
``11
rok temu
Pis wprowadził te głupie bony, bo wie, że w tej formie wielu ludzi tych bonów nie wykorzysta i pieniądze wrócą do skarbu państwa.
czytelnik
rok temu
Dlaczego Grodzki nie jest pociągnięty do odpowiedzialności karnej za przyjmowanie łapówek. Czy prawo jest równe dla wszystkich, czy tylko obowiązuje zwykłych obywateli. Polska sprawiedliwość jest kulawa .
Jack
rok temu
Mam działalność i apartamenty na wynajem, ale nie mogę wpisać się na listę podmiotów przyjmujących bony. To uszyte jest pod duże firmy, może kolegów. Małych mają w nosie
bECFlJyr
mokil
rok temu
...a ja proponuję aby nasz rząd wsadził sobie ten bon w koniec układu pokarmowego a mi dał święty spokój...amen
azaza
rok temu
Jak dotąd to od tego i od innych rządów dostałem jedno, wielkie takie brązowe, więc mi to wisi !
...
Następna strona