Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na
Paweł Orlikowski
Paweł Orlikowski
|

Czwarta fala pandemii zamknie gospodarkę? Minister Semeniuk: To realne, przygotowujemy się

Sytuacja epidemiczna w Polsce się ustabilizowała, jednak jesienią spodziewana jest czwarta fala pandemii koronawirusa. Co dalej z gospodarką? - Czwarta fala to wariant, który musimy bardzo realnie brać pod uwagę i musimy się do niego przygotowywać. Jesienią może wydarzyć się wszystko, a nawet wcześniej, w okresie końca wakacji - powiedziała w programie "Money. To się liczy" Olga Semeniuk, wiceminister rozwoju, pracy i technologii. - Dzisiaj mamy odwilż, ale rządu już przygotowuje się na kolejne miesiące. Obecnie gospodarka jest otwarta w około 75 proc., od 26 czerwca będzie otwarta jeszcze głębiej. Jesteśmy na tyle mądrzy w czasach pandemii i po wszystkich falach, że doskonale rozumiemy funkcjonowanie etapów. Te pozwalają nam wycofać się, ale także iść na przód. Jeżeli liczby zakażeń będą się utrzymywały i sukcesywnie spadały w porównaniu z poprzednimi tygodniami, oczywiście będziemy dążyli do tego, żeby gospodarka była otwarta w stu procentach - dodała.

gospodarka
wideo
27
Podziel się:
KOMENTARZE
(27)
Jacq
3 lata temu
Zamknąć to wy sobie możecie co najwyżej dzwi od swojego domu. Najlepiej od wewnątrz i nie nie wychodzić.
realista
3 lata temu
A ta Pani gdziekolwiek realnie pracowała?
pokrzywdzony
3 lata temu
Dostali gruby szmal od firm farmaceutycznych ,więc mają nakaz straszyć ludzi czwartą falą, żeby się szczepili Norymbergia i szubienica dla zdrajców. Jeszcze was dopadniemy złodzieje. Po co teraz nosimy maski?
puma123
3 lata temu
czwartą falą to rządzący powinni popłynąć w siną dal
zcx
3 lata temu
Rządzą z dnia na dzień bo nie mają pojęcia co będzie jutro a wypowiadają się o 4 fali za kilka miesięcy. fala może i będzie ale bez wirusa.
...
Następna strona