Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Dostają wysokie pensje, ale cena, jaką sami płacą, też jest duża

Szef nie stoi ci nad głową, dostajesz zlecenie i wykonujesz swoją robotę, często za całkiem niezłe pieniądze. Z drugiej strony - samotność, szybkie i niezdrowe jedzenie, brak ruchu i kłopoty z sercem oraz wagą. O zawodzie kierowcy opowiada kolejny odcinek programu "Zawodowcy". Pieniądze faktycznie są dobre i zaczynają się od ok. 3 tys. zł netto dla początkującego kierowcy. Nęcić mogą i podróże. Ale to praca obciążona bardzo dużym stresem. Z badań wykonanych przy okazji kampanii "Ciśnienie na życie" wynika, że serce kierowcy jest średnio o 17 lat starsze niż jego wiek metrykalny. Więcej w materiale wideo.

31-10-2020
Tagi:
0
0
206
Podziel się
Komentarze (206)
zobacz więcej komentarzy (206)
KOMENTARZE
(206)
gosc
2 lata temu
Praca typowo cygańska .
gosc
2 lata temu
Jeżeli pracujesz dla siebie to jesteś wolnym człowiekiem,a jeśli dla kompanii ,to niewolnik lub numer (tira).Doswiadczenie 30 lat ,4800 000km-5 000 000km.
figo
2 lata temu
Najczesciej wynagrodzenie oficjalne najnizzsza krajowa,a reszta pod stolem dlatego nie wlewaja kasy na konto,a z czego emerytura.
synek_księdza
2 lata temu
... a więc ... mrzonki o gigantycznych zarobkach ... niestety prawo w Polsce pozwala traktować ludzi jak niewolników, jeżdżący po trasach UE wiedzą że w rozmowie o zarobkach z Niemcem czy Hiszpanem, Francuzem, Belgiem a nawet Włochem Polak wypada marnie żeby nie urazić braci i siostry kierowców ...
Pete
2 lata temu
Rozwalil mnie ich ekspert . Jeszcze ma gluta pod nosem moze ze 3 lub 5 lat w zawodzie . Ha ha ha.
...
Następna strona