Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
opakowania
18.03.2020 09:35

Karton jest dobry na wszystko!

Produkty, które kupujemy na co dzień, np. za pośrednictwem internetu bardzo często mają do przebycia długą drogę. Niektóre z nich są rzeczami dość delikatnymi: plakatami, kalendarzami, mapami, czy fototapetami. Oczywiście zależy nam na tym, by dotarły one do nas nienaruszone. Tak samo jak nam, a może nawet i bardziej, zależy na tym sprzedawcom tych towarów. Nic gorszego niż zamówienie, które dotarło do klienta lub klientki, w opłakanym stanie. Warto, będąc przedsiębiorcą, dołożyć wszelkich starań, by opakowania w których wysyłamy produkty konsumentom, były na tyle mocne, aby nic się nie zniszczyło.

Podziel się
Dodaj komentarz
(materiały partnera)

Artykuł sponsorowany

1.Czas dobrych opakowań
2.Nowe pomysły – lepszy efekt
3.Kwadratowe rozwiązanie
4.Nie tylko tuby kartonowe
5.Tektura niejedno ma imię
6.Współpraca na 102!

Czas dobrych opakowań

W Internecie znajdziemy producentów różnego rodzaju opakowań, dzięki którym nasze towary będą mogły wyruszyć w bezpieczną podróż. Jedną z firm zajmującą się wytwarzaniem opakowań, jest obecny na tym rynku producent opakowań MZPACK. Przedsiębiorstwo powstałe w 2008 roku, od 2010 roku rozpoczęło produkcję różnego rodzaju opakowań kartonowych. Oprócz tego produkują oni także taśmy samoprzylepne, taśmy z nadrukiem, folię bąbelkową, folię stretch, czy też kątowniki z tektury litej. Wszystko to ma na celu by ekspediowane w nich towary, dotarły na miejsce przeznaczenia w jak najlepszym stanie. Współpraca z nimi na pewno pozwoli nam zrealizować marzenie o idealnej dostawie.

Nowe pomysły – lepszy efekt

Jednym z najnowszych hitów, które podbijają rynek nietypowych opakowań, są kwadratowe tuby wysyłkowe. Jak sama nazwa wskazuje, są to tuby o przekroju kwadratowym, wykonane z tektury litej, dzięki którym możemy transportować delikatne plakaty, czy mapy na drugi koniec świata. Ów innowacyjny produkt jest w pełni ekologiczny, a tektura której użyto do jego wyprodukowania, daje gwarancję bezpiecznego transportu z najwyższej półki. Z zalet warto pamiętać o tym, że tuby okrągłe toczą się gdzie chcą i mogą kurierowi uciec, narażając na zniszczenie ich zawartość w magazynie. Tuba o podstawie kwadratowej jest stabilniejsza, więcej takich opakowań wchodzi na paletę, a to z kolei zmniejsza koszta transportu. Kwadratowe tuby wysyłkowe są produkowane w różnych przekrojach:45×45, 70×70, 90×90 oraz 120×120 milimetrów. Gwarantuje to, że spakujemy w nie wszystko, co chcemy przewieźć. Łatwa w transporcie, pozwala bez kłopotu nakleić etykiety adresowe, zwiększa zdecydowanie bezpieczeństwo przewożonych materiałów.

(materiał partnera)

Kwadratowe rozwiązanie

Ważne jest także to, że tuby kwadratowe nie są uznawane za nietypowe opakowania, tak jak to ma miejsce w przypadku tub okrągłych. Pozwala to całkiem sporo zaoszczędzić podczas wysyłki towaru w ramach usługi kurierskiej. Z zalet używania tuby kwadratowej firmy MZPACK należy wymienić także tę, że jej długość może być dostosowana produkcyjnie do potrzeb odbiorcy. Takie spersonalizowanie zamówienia pozwoli nam na komfortową obsługę naszych klientów oraz na jak najdokładniejsze opakowanie naszego produktu. Tuba kwadratowa jest certyfikowana i dopuszczona do użytku na terenie całej Unii Europejskiej. Skorzystanie z tej formy opakowania, we współpracy z doświadczonym producentem, pozwoli nam odnieść sukces na rynku.

(materiał partnera)

Nie tylko tuby kartonowe

Oprócz tub kwadratowych portfolio MZPACK zawiera także całą gamę innych propozycji, wśród których istotną pozycję zajmuje folia stretch oraz kątowniki z tektury litej. Bez foli stretch trudno sobie w ogóle wyobrazić branżę logistyczną. Są to folie polietylenowe produkowane zarówno w wersji przezroczystej, jak i kolorowej. Dzięki czarnej folii można, np. dyskretnie ukryć zawartość palety, którą chcemy przewieźć. Folie te mogą być stosowane w maszynach do owijania palet, czyli w tzw. owijarkach, ale mogą być rozwijane ręcznie, dzięki czemu przydadzą się, np. w firmach zajmujących się przeprowadzkami. Nie kleją się do siebie, doskonale stabilizują i dodatkowo zabezpieczają przewożone rzeczy. Są wytrzymałe, rozciągliwe, lekkie a także sprężyste. Wszystko to czyni z nich idealny materiał do pakowania.

Tektura niejedno ma imię

Kątowniki z tektury litej idealnie zabezpieczają brzegi towarów, spakowanych np. w kartony na paletach. Dodatkowo stabilizują oraz usztywniają przesyłkę, dzięki czemu o wiele łatwiej jest ustawiać jedną paletę na drugiej. Produkowane, podobnie jak folia stretch, czy też kwadratowe tuby wysyłkowe, w różnych rozmiarach pozwolą nam na dopasowanie ich do naszych konkretnych zadań logistycznych, które musimy wypełnić. Dzięki zastosowaniu odpowiednich technik produkcyjnych, kątowniki z tektury litej są odporne na wilgoć oraz niekorzystne warunki atmosferyczne. W przypadku zakupu tego typu produktu warto wziąć pod uwagę zakup całej palety z kątownikami, gdyż wówczas ich transport odbywa się na koszt producenta.

Współpraca na 102!

Szeroki wachlarz możliwości, wysoka jakość, opcje spersonalizowania zamówienia – wszystko to przemawia na korzyść współpracy z MZPACK. Będzie ona ze wszech miar korzystna i da nam dużo satysfakcji.

Artykuł sponsorowany

Źródło:
Artykuł sponsorowany
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz