Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Koniec galerii handlowych? Brzoska: katastrofa, koronawirus to przyspieszył

Koronawirus zamknął galerie handlowe, znacznie wzrósł sektor handlu w internecie. To koniec ery galerii handlowych? - Już kilka lat temu mówiłem, że czas galerii handlowych się kończy. Sytuacja z koronawirusem sprawiła, że przyspieszył się cykl życia galerii, w Stanach Zjednoczonych one już praktycznie nie funkcjonują. Byliśmy na fali wznoszącej, aczkolwiek spadającej, dzisiaj to jest już praktycznie katastrofa - powiedział w programie specjalnym "Newsroom WP" Rafał Brzoska, założyciel i prezes InPost. - Trendy w zakupach spożywczych również pokazują bardzo mocny wzrost zakupów online, obserwujemy to również u siebie, gdy kilkanaście miesięcy temu wprowadziliśmy lodókomaty. Handel fizyczny nie zniknie, znikną jego pewne formuły - dodał.

0
0
118
Podziel się
Komentarze (118)
zobacz więcej komentarzy (118)
KOMENTARZE
(118)
Behemot
3 lata temu
"Koniec galerii handlowych? Katastrofa." Chyba dla galerianek. Mnie nigdy do niczego nie były potrzebne.
galernik
3 lata temu
Koniec z galeriami? Nareszcie! Będzie je można wyburzyć albo zamienić na hale sportowo-widowiskowe. Tylko gdzie będą ciągnęły galerianki...?
abc
3 lata temu
wlasnie to widac...co drugi sklep zwija towar.....troche mnie to nie dziwi ale zeby na taka skale?
Nick
3 lata temu
Galerie może by i padły gdyby miały alternatywę w postaci prawdziwych ulic handlowych. A takich w Polsce nie ma. Kupowanie bez zobaczenia niektórych towarów to ryzyko. Zresztą kupując w necie nie masz szansy mieć czegoś czego potrzebujesz na już.
:)
3 lata temu
Jak dla mnie bomba niech padają.
...
Następna strona