Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na
PRC
|
aktualizacja

"NBP będzie przechowalnią dla PiS-u". Czy 37 tys. zł pensji to dużo?

- NBP będzie z całą pewnością przechowalnią dla PiS-u - mówi prof. Robert Gwiazdowski, wykładowca Uczelni Łazarskiego. Przejście do banku centralnego ogłosił Artur Soboń, były wiceminister finansów. O to, czy 37 tys. zł pensji miesięcznie w NBP, to dużo, pytany był również prof. Gwiazdowski. - Zależy "za co" i "dla kogo". Trudno oceniać pensję gołą w oderwaniu od tego. Pytanie, ile zarobiłby ten ktoś, komu państwo daje 37 tys. na rynku - stwierdza.
42
Podziel się:
KOMENTARZE
(42)
deew
2 miesiące temu
Oj przypomniały mi się sceny z filmu ,,Dyzma,,
Dziadek
2 miesiące temu
Jest świetny sposób na wszystkie pensje kominowe dla złodzieja glapy wystarczy podnieść podatek tiylko do 90% i czystego zarobku wyjdzie zamiast 38 tyś tylko 3,8 tyś Swego czasu przerabiali to Francuzi
Renata
2 miesiące temu
Wszystko idzie do przodu, my też musimy się rozwijać. Ja zdecydowałam się na zmianę branży i zmianę pracy. Jako Protetyk słuch i zarabiam znacznie lepsze pieniądze i mogę pomagać innym. Uczyłam się w Studium Pracowników Medycznych i Społecznych i uważam, że to najlepsze miejsce do pobierania nauki na takich kierunkach!
Omatko
2 miesiące temu
Nie to nie jest duzo… tyle w ciagu calego roku zarabia wyksztalcony nauczyciel odpowiadajacy za cudze dzieci. W rok tyle ile inny nauczyciel historii w miesiac ma w banku, sejmie, ministerstwie, to co to z kraj?
kafar
2 miesiące temu
Glape przed Trybunał Stanu tak zeby nie mógł sprawować funkcji za niego komisarza i wyczyścic NBP ze złodziei .
...
Następna strona