Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na
KMI
|
aktualizacja
Partnerem akcji jest mBank.

Obligacje – bezpieczna przystań dla naszych pieniędzy? Weź udział w webinarze

Podziel się:

Mówiąc "bezpieczna inwestycja", często mamy na myśli obligacje, szczególnie te emitowane przez Skarb Państwa. Ale czy taka forma inwestowania w ogóle się opłaca? Jak to wygląda w praktyce? Jak działa rynek wtórny obligacji i czy można na nim zarobić? Na te pytania odpowiemy podczas najbliższego webinaru z cyklu "Taka wiedza to skarb".

Obligacje – bezpieczna przystań dla naszych pieniędzy? Weź udział w webinarze
Weź udział w webinarze "Obligacje – bezpieczna przystań dla naszych pieniędzy?" (Adobe Stock)

Gośćmi Patrycjusza Wyżgi, dziennikarza Wirtualnej Polski będą Rafał Sadoch, analityk rynku instrumentów finansowych z Biura Maklerskiego mBanku oraz Ignacy Morawski, główny ekonomista "Pulsu Biznesu", dyrektor SpotData.pl, wcześniej wieloletni pracownik sektora bankowego.

Podczas programu będzie można dowiedzieć się, jakie korzyści i ryzyka wiążą się z kupowaniem obligacji na giełdzie, dlaczego ich ceny mogą spadać oraz jak kupić i sprzedać obligacje, nie płacąc podatków od odsetek?

Początek webinaru "Obligacje – bezpieczna przystań dla naszych pieniędzy?" już 26 stycznia o godz. 19 na stronie głównej Wirtualnej Polski.

Chcąc wziąć udział w spotkaniu, warto zapisać się na stronie wiedzatoskarb.wp.pl. W czasie webinarium zarejestrowani uczestnicy będą mogli zadawać pytania ekspertom na czacie.

Polecamy również wcześniejsze odcinki cyklu "Taka wiedza to skarb", które również można obejrzeć na stronie www.wiedzatoskarb.wp.pl.

Inwestowanie wiąże się z ryzykiem.

Zobacz także: Obligacje – bezpieczna przystań dla naszych pieniędzy?
Partnerem akcji jest mBank.
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
direct.money.pl