Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na
Informacja prasowa
|
Informacja prasowa

Od innowacyjnego pomysłu do wartego miliony biznesu: jak skalować rozwój startupu?

Podziel się:

Żyjemy w czasach, kiedy innowacja jest tematem przewodnim w biznesie, a kolejne startupy powstają jak grzyby po deszczu, walcząc o uwagę konsumentów. Rynek jest jednak bezlitosny dla nowo powstałych biznesów i wiele z nich upada w ciągu pierwszego roku działalności. W szczególności przyczyną upadku firm jest brak środków potrzebnych do kontynuowania biznesu.

Od innowacyjnego pomysłu do wartego miliony biznesu: jak skalować rozwój startupu?
Start-up o od innowacyjnego pomysłu do wartego miliony biznesu (materiały partnera)

Finansowanie ze strony Inwestora otwiera możliwość na dalszy rozwój, dlatego warto odpowiednio przygotować się do spotkania. Wskazówki jak to zrobić oraz na co zwrócić szczególną uwagę otrzymasz podczas spotkania online „Jak przygotować dobry Pitchdeck i przygotować się do spotkań z Inwestorem?”, który odbędzie się 24 czerwca, o godzinie 11:00. Rejestracja na wydarzenie jest już otwarta!

Pozyskanie środków na rozwój od Inwestora to nie lada wyzwanie, ale polscy przedsiębiorcy tacy jak Marek Kaliński z Youartgift i Michał Gołkiewicz z Sundose udowadniają, że dobry pomysł biznesowy i solidna strategia mogą zmienić małe przedsiębiorstwo w warty miliony biznes. Marek Kaliński to twórca dynamicznie rozwijającej się marki Candellana, która zdobyła uznanie Facebooka, firmy CD Projekt, zespołu Iron Maiden, czy Muzeum Powstania Warszawskiego, oraz rosła rok do roku o 300%. Sundose to z kolei produkująca spersonalizowane suplementy firma założona w 2018 roku przez Michała Gołkiewicza i Tomasza Styka.

W tej chwili startup zatrudnia 40 osób i ma przed sobą świetlaną przyszłość. W trzeciej rundzie finansowania Sundose udało się pozyskać od inwestorów 6 milionów dolarów na dalszy rozwój i ekspansję na rynki europejskie. Odpowiednie przygotowanie prezentacji oraz wycena przedsiębiorstwa może być kluczowa w pozyskaniu dodatkowych środków, co potwierdzili przedsiębiorcy na ostatnim spotkaniu. Jeżeli potrzebujesz praktycznej wiedzy jak przebić się wśród konkurencji i pozyskać środki, warto żebyś dołączył do webinaru.

Czego dowiemy się w ramach webinaru „Jak skutecznie przygotować pitch deck i pozyskać finansowanie”? Uczestnicy dowiedzą się jak przygotować dobry InvestorDeck, wycenić startup i jak zachowywać się podczas pierwszego spotkania z inwestorem. Poruszone zostaną także takie tematy jak proces przygotowania do due dilligence czy elementy, na które trzeba zwrócić uwagę w umowie inwestycyjnej.

Oprócz Grzegorza Maciaszka założyciela kilku startupów oraz Managera ds. Inwestycji w spotkaniu weźmie udział eksperci biznesowy Grzegorz Jajuga. Grzegorz Jajuga posiada tytuł Chartered Financial Analyst oraz doświadczenie w usługach corporate finance, inwestycjach oraz transferze technologii. Realizował projekty dla dużych korporacji, spółek skarbu państwa, wielu przedsięwzięć prywatnych, innowacyjnych polskich startupów. Adrian Migoń to prezes zarządu Fundacji Inkubator Technologiczny, współtwórca pierwszych w Polsce programów akceleracyjnych, wykładowca, i „ojciec” wielu znaczących projektów biznesowych.

Webinar, który odbędzie się w województwie kujawsko-pomorskim, jest realizowany w ramach programu Biznes Nawigator, czyli ogólnopolskiego cyklu webinarów, prowadzonych przez Fundację Inkubator Technologiczny we współpracy z Bankiem Gospodarstwa Krajowego. Celem programu jest merytoryczne wsparcie początkujących przedsiębiorców, startupów i innowatorów w rozwoju i digitalizacji firm, a także pozyskaniu finansowania w trudnym czasie pandemii.

Partnerem wydarzenia jest Fundusz Brave Venture Capital, który inwestuje w innowacyjne firmy z województwa kujawsko-pomorskiego, wspierając ich rozwój zarówno finansowo, jak i merytorycznie. Fundusz szuka nowatorskich przedsiębiorstw z globalnymi aspiracjami, a aktualnie prowadzi otwarty nabór na nowe projekty biznesowe.

Wiedza to potęga, zwłaszcza kiedy przekazywana jest w przystępnej formie. Nie ma jednej formuły na sukces, ale dobre przygotowanie merytoryczne to podstawa. Zainteresowanych solidną dawką wiedzy i inspiracji zapraszamy do zapisu.

Informacja prasowa

innowacje
wydarzenie
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
money.pl