Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Odmrażanie gospodarki. "Błąd logiczny w tym, co przedstawia rząd"

Polski rząd zaprezentował plan stopniowego odmrażania gospodarki. Daty nie padły, lecz pojawia się pytanie, czy to nie za szybko, by marzyć o powrocie do normalności? - Mówimy głównie o gospodarce, ale nie da się odblokować innych segmentów, kiedy rodzice muszą opiekować się dziećmi przez zamknięte szkoły. Jeśli tak, to trzeba powiedzieć, że będzie to trwało znacznie dłużej. Nie da się wrócić do normalnego funkcjonowania gospodarki, jeśli nie przywrócimy działalności usług. Rozumiem uruchamianie etapami, ale musi być jednak ten moment, kiedy - patrząc na relację bezpieczeństwa zdrowotnego i gospodarczego - po prostu uruchamiamy te rodzaje działalności, bez których cała gospodarka będzie kuleć, a koniec końców załamie się system opieki zdrowotnej - powiedział w programie specjalnym WP "Koronawirus" prof. Jerzy Hausner, ekonomista.

0
0
48
Podziel się
Komentarze (48)
zobacz więcej komentarzy (48)
KOMENTARZE
(48)
Jasne
3 lata temu
Event 201 i wszystko jasne
Oszustwo
3 lata temu
Event 201 i wszystko jasne
Skynet
3 lata temu
Głowy niech sobie najpierw odmrożą kłamcy !!!!!!!!!!
Albin
3 lata temu
Korona wirus to ściema. Gwarantuje że gdyby testami objąć 40 mln Polaków, teoretycznie chorych było by z 10 mln, z czego umarło by może z 2 tysiące. Prośba do społeczeństwa o zadawanie pytań. Wg jakiego testu określa się chorobę? Jaka metodą w poszczególnych krajach?
adam
3 lata temu
najlepiej zamknąć kraj na 2 lata a po 3 miesiącach ludzie wyjdą z widłami i siekierami na ulice jak stracą pracę. Bedzie więcej ofiar jak od wirusa. W Polsce umiera w okresie wiosennym 1500 ludzi dzienie a co mówią statystyki jest więcej zgonow jak przed rokiem. Raczej nie. Rocznie umiera od 300 do 400 tyś Polaków. Najwięcej w okresie zimowo wiosennym....
...
Następna strona