Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na
Mateusz Ratajczak
Mateusz Ratajczak
|
aktualizacja

"Nie wiem, co dalej". Gołębiewski przyznaje, że jest nad przepaścią

Czy posiadanie fabryki słodyczy Tago pomaga Tadeuszowi Gołębiewskiemu jakoś "pospinać" nierentowny ze względu na koronakryzys biznes hotelarski? - Teraz wchodzę akurat w termin niesezonowy. Idą święta i fabryka jest zamknięta, ale ona w jakimś sensie trochę mi pomaga, żeby spłacać odsetki, kredyty i podatki. Jednak utrzymywać hotele i pracowników już nie jest w stanie. Do tej pory była, ale pandemia trwa już od marca - przyznał biznesmen w programie "Money. To się liczy". Jak dodał, nieoczekiwana pandemia jest najgorszą rzeczą, jaka mogła się wydarzyć. Czy taki kryzys może być szansą na wyjście z tej sytuacji wzmocnionym i z nowymi pomysłami? - Trudno przewidzieć. Teraz to tylko aby przeżyć to wszystko. Kiedy zaczną się szczepienia, powoli wszystko zacznie się rozwijać. Gdyby już dziś była możliwość, rzuciłbym wszystko i pojechał się zaszczepić - zadeklarował.

KOMENTARZE
(155)
Lu'cy
3 lata temu
skad tyle jadu i nienawisci do czlowieka, ktory dal prace wielu ludziom, postawil piekne obiekty, ktore sa ikonami w miastach....brak moi slow na niektore posty, a co Ty, Ty i Ty zrobiles...potrafisz tylko jadem sypac...czlowiek, ktory praktycznie nie ma swojego zycia prywatnego, ktory juz nie musi pracowac, bo ma na godne zycie.....
Krezus płacze
3 lata temu
Panie Gołębiewski, przestan Pan robic z siebie człowieka niepoważnego. Trzeba ruszyć wreszcie milionowe konta, sprzedać dwa pałace, dzieła sztuki, limuzyny i do przodu. A jak nie ....wziąć kredyty i bedzie dobrze. Przecież innym to doradzacie. Czyż nie?
Tyu
3 lata temu
Tyle kasy za dobe lepiej jak zbankrutuje
Podatnik
3 lata temu
PAŃSTWO ODKUPI I SPRZEDA Z ZYSKIEM KATOLICKIEMU KOŚCIOŁOWI ZA ZŁOTÓWKĘ...
lori
3 lata temu
Aaaa,milioników nie będzie i nachapać się szybko nie da????no i fajn,do łoptay p.Goł..itd.....za dobrze macie darmozjady,za dobrze!!
...
Następna strona