Notowania

budowa
25.10.2019 11:28

PHN wspina się na wyżyny. Spółka buduje w Warszawie 155-metrową wieżę

SKYSAWA to nowoczesny kompleks biurowo-handlowy o powierzchni ok. 40 tys. mkw., który powstanie w centrum Warszawy. Pierwsi najemcy będą mogli wprowadzić się do SKYSAWA w trzecim kwartale 2021 roku, gdy gotowy będzie budynek A inwestycji.

Podziel się
Dodaj komentarz
(PHN)
SKYSAWA to nowoczesny kompleks przestrzeni biurowych.

Druga połowa 2022 roku to moment, gdy biurowiec SKYSAWA będzie kompletny, co oznacza, że do tego czasu postanie 155 metrowa wieża, a Warszawa zyska nową, imponującą inwestycję. Co ją wyróżnia? Trzy rzeczy: ponadczasowa architektura, nowe technologie i względy ekologiczne.

SKYSAWA to nowoczesny kompleks przestrzeni biurowych, który powstanie w bardzo dobrej lokalizacji – w pobliżu Ronda ONZ Budynek A otrzymał najwyższy certyfikat ekologiczny w systemie BREEAM International 2016 New Construction Interim. SKYSAWA jako jedna z nielicznych inwestycji w Warszawie, która będzie posiadać bezpośrednie połączenie ze stacją metra.

- Jest to nasza flagowa inwestycja i bardzo zależy nam na tym, żeby nie była tylko kolejnym biurowcem premium w centrum Warszawy. Obserwujemy rynek i mamy świadomość, że obecnie na świecie dominują zdywersyfikowane projekty, tak zwane mixed-use, które integrują różne funkcje: biurowe, mieszkaniowe, handlowe, usługowe, a nawet miastotwórcze – tłumaczy Magdalena Kacprzak, dyrektor biura marketingu, strategii, relacji Inwestorskich i PR w Polskim Holdingu Nieruchomości.

Plan jest taki, aby budynek był aktywny nie tylko do 17:00, gdy pracować będą ludzie. Inwestycja SKYSAWA będzie też wyposażona w punkty handlowo-usługowe. Chcielibyśmy, aby budynek stał się ważnym miejscem w Warszawie, które odwiedzać będą także turyści i mieszkańcy.

- Pracujemy nad placemakingiem, tj. stworzeniem takiej strefy wokół budynków, z której z powodzeniem będą mogli korzystać osoby znajdujące się wokół – komentuje Magdalena Kacprzak.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz
25-10-2019

PawełMoze mi ktos wyjasnic dlaczego w warszawce budują tylko takie prostokaty ??? Tandeta jedynie zagiel sie wyróżnia ☹

25-10-2019

ratniech się budują, piekna Warszawa brawo !!!!!

25-10-2019

AntekI bedzie się nazywał tak samo jak pozostale... Warsaw Tower, albo Warsaw Bulding, Warsaw i Warsaw... Towery, Buldingi...

Rozwiń komentarze (45)