Notowania

budowa
21.01.2020 13:03

PHN wspina się na wyżyny. Spółka buduje w Warszawie 155-metrową wieżę

SKYSAWA to nowoczesny kompleks biurowo-handlowy o powierzchni ok. 40 tys. mkw., który powstanie w centrum Warszawy. Pierwsi najemcy będą mogli wprowadzić się do SKYSAWA w trzecim kwartale 2021 roku, gdy gotowy będzie budynek A inwestycji.

Podziel się
(PHN)
SKYSAWA to nowoczesny kompleks przestrzeni biurowych.

Druga połowa 2022 roku to moment, gdy biurowiec SKYSAWA będzie kompletny, co oznacza, że do tego czasu postanie 155 metrowa wieża, a Warszawa zyska nową, imponującą inwestycję. Co ją wyróżnia? Trzy rzeczy: ponadczasowa architektura, nowe technologie i względy ekologiczne.

SKYSAWA to nowoczesny kompleks przestrzeni biurowych, który powstanie w bardzo dobrej lokalizacji – w pobliżu Ronda ONZ Budynek A otrzymał najwyższy certyfikat ekologiczny w systemie BREEAM International 2016 New Construction Interim. SKYSAWA jako jedna z nielicznych inwestycji w Warszawie, która będzie posiadać bezpośrednie połączenie ze stacją metra.

- Jest to nasza flagowa inwestycja i bardzo zależy nam na tym, żeby nie była tylko kolejnym biurowcem premium w centrum Warszawy. Obserwujemy rynek i mamy świadomość, że obecnie na świecie dominują zdywersyfikowane projekty, tak zwane mixed-use, które integrują różne funkcje: biurowe, mieszkaniowe, handlowe, usługowe, a nawet miastotwórcze – tłumaczy Magdalena Kacprzak, dyrektor biura marketingu, strategii, relacji Inwestorskich i PR w Polskim Holdingu Nieruchomości.

Plan jest taki, aby budynek był aktywny nie tylko do 17:00, gdy pracować będą ludzie. Inwestycja SKYSAWA będzie też wyposażona w punkty handlowo-usługowe. Chcielibyśmy, aby budynek stał się ważnym miejscem w Warszawie, które odwiedzać będą także turyści i mieszkańcy.

- Pracujemy nad placemakingiem, tj. stworzeniem takiej strefy wokół budynków, z której z powodzeniem będą mogli korzystać osoby znajdujące się wokół – komentuje Magdalena Kacprzak.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Materiał powstał we współpracy z PHN

+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące