Trwa ładowanie...
bEicXsUl

Notowania

Przejdź na

Polska grozi wetem wobec budżetu UE. "Suwerenność nie ma swojej ceny"

- Jestem zwolennikiem środków unijnych, natomiast suwerenność nie ma swojej ceny. W genach COVID-19 nie ma czegoś takiego jak praworządność. Spektakularny sukces premiera Mateusza Morawieckiego z lipca, kiedy udało się wynegocjować te środki, powinien trwać, zasad gry nie zmienia się w trakcie gry - oświadczyła w programie "Money. To się liczy" Olga Semeniuk, wiceminister rozwoju, pracy i technologii, komentując sprzeciw Polski wobec unijnego mechanizmu uzależnienia wypłaty funduszy z Unii Europejskiej od przestrzegania praworządności. Podkreśliła, że Polska nie kłóci się z Brukselą, a prowadzi debatę, do której ma demokratyczne prawo. Dodała też, że Polska jest jednym z tych krajów, które w sposób stabilny, choć ciężki, przechodzą pandemię COVID-19.

08-12-2020
Tagi:
unia europejska, rząd, fundusze unijne
74 reakcje
14
40
20
Podziel się
Komentarze (20)
zobacz więcej komentarzy (20)
bEicXsUx
KOMENTARZE
(20)
anotak
6 miesięcy temu
Dlaczego Niemcy i Francja nie placa w Polsce podatkow ,? dlaczego mamy Lidly aldi ,kauflandy i inne zagraniczne twory ??? Polaka nie stac aby produkowal ,pracowal ,a nie zyl na kredyt , dlaczego tak sie dzieje .????????? Kto za to odpowada , nie jestesmy chlopcem do bicia , Unia , kler , i bieda w Polsce duzo nas kosztuje .
Dziwne?
6 miesięcy temu
Mam pytanko !!! Dlaczego do dzis Nie Rozliczyli tego speca od Gospodarki w UE do dzis !!!!! to jest raz!!! Jakim cudem dostal stolek w UE nie majac pojecia o gospodarce !!! to jest dwa !!!! a trzy jak maja sie Afery PO ktore do dzis NIE sa Rozliczone ?????
Jacho
6 miesięcy temu
Ale się boją o swoje cztery litery!!!!!!!!!
bEicXsUP
aaa
6 miesięcy temu
Hipokryci. Przekupiliście Polaków czy nie? Osobna sprawa to to że sie dali przekupić. Gdyby nie 500 za friko dawno byscie pojechali w niebyt.
bzdury dla pr...
6 miesięcy temu
ta suwerenność to jest kolejne słowo wytrych dla niewykształconych. potem znowu się ich okłamie że to nie była przyczyna tego, że w kraju jest nędza