Notowania

wiadomości
13.01.2020 13:46

Poważne wzmocnienie money.pl. Tomasz Siemieniec dołączył do Wirtualnej Polski

Wieloletni redaktor naczelny „Pulsu Biznesu”, Tomasz Siemieniec, został doradcą ds. rozwoju serwisów biznesowych Wirtualnej Polski. Jego zadaniem jest ścisła współpraca z zarządem WP przy tworzeniu i realizacji strategii rozwoju oraz budowy strategicznych partnerstw biznesowych spółki.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Wirtualna Polska)
Tomasz Siemieniec od 1996 r. był związany z Bonnier Bussines Polska.

Oprócz wsparcia zarządu zadaniem Tomasza Siemieńca jest praca nad serwisami money.pl i WP Finanse, wzmocnienie ich pozycji jako liderów w segmencie i budowa wizerunku najbardziej opiniotwórczych serwisów biznesowych w Polsce.

Doradztwo obejmie również współpracę z kluczowymi partnerami, organizowanie akcji specjalnych oraz bieżącą pracę redakcji. Tomasz Siemieniec będzie współtworzył kapitułę nagrody money.pl, która w tym roku zostanie przyznana po raz drugi.

Firmy budowalne dyktują warunki. "Niektóre mają tyle zamówień, że mają w nosie"

– Zaprosiłem Tomasza Siemieńca do współpracy w Wirtualnej Polsce, bo filarem naszej strategii jest najwyższa jakość dziennikarska. Tomek jest w świecie biznesu i mediów powszechnie szanowany za sposób i sukcesy z jakimi prowadził „Puls Biznesu”. Money.pl to inna skala, ale wyzwania, przed jakimi stoją dziennikarze i wydawcy, są wszędzie podobne. Chcę więc skorzystać z jego wielkiego doświadczenia – mówi Tomasz Machała, redaktor naczelny i wiceprezes Wirtualna Polska Media.

Jacek Sasin przekonuje, żę rekompensaty pochłoną maksymalnie 3 mld zł rocznie.
Rekompensaty za prąd. "Oszukiwanie ludzi, dziwny taniec w kleszczach"

– Jestem bardzo zadowolony perspektywą współpracy z Wirtualną Polską. Dociera do zdecydowanie największej grupy Polaków zainteresowanych gospodarką, biznesem i ekonomią i chce umocnić tę pozycję, podnosząc jakość, profesjonalizm i atrakcyjność swoich serwisów. Właśnie te cechy były fundamentem mojej dotychczasowej pracy dziennikarskiej – mówi Tomasz Siemieniec i dodaje – Teraz będzie to moje najważniejsze wyzwanie, ale zamierzam realizować też inne projekty doradcze, m.in. współpracę z Dariuszem Mioduskim, właścicielem i prezesem Legii Warszawa.

Tomasz Siemieniec od 1996 r. był związany z Bonnier Bussines Polska. Pracował jako wydawca m.in. „Pulsu Biznesu”, w latach 2001-2008 był zastępcą redaktora naczelnego, a od 2008 do 2019 r. redaktorem naczelnym. Od marca 2019 roku pełnił funkcję pełnomocnika prezesa zarządu Legii Warszawa ds. rozwoju biznesu.

W Polsce pacjent NFZ nie może wybrać rodzaju wszczepianej soczewki.
Operacja zaćmy w Czechach. Ministerstwo mówi o końcu turystyki medycznej. Kliniki pokazują dane

Jest absolwentem dziennikarstwa, nauk politycznych i socjologii Uniwersytetu Warszawskiego, absolwentem Bonnier University, Bonnier Duke Key People prowadzonego przez Duke University. Został odznaczony przez Ministra Gospodarki medalem za Zasługi dla Rozwoju Gospodarki Rzeczpospolitej Polskiej.

money.pl to najpopularniejszy w Polsce serwis o gospodarce i biznesie. Redakcja codziennie prezentuje m.in. informacje z kraju i ze świata, analizy, notowania giełdowe i wskaźniki gospodarcze. Tworzy też cykliczne i chętnie oglądane programy wideo m.in. „Money. To się liczy” i „Biznes mówi”.

Zgodnie z badaniem Gemius/PBI w grudniu 2019 roku serwisy biznesowe WP odwiedziło 8,6 mln realnych użytkowników, czyli 1,6 mln więcej niż serwisy największego konkurenta.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Tagi: wiadomości, gospodarka, media, siemieniec tomasz
Źródło:
money.pl
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz
13-01-2020

zibiktoto jest siemieniec

13-01-2020

GrzechuA nie mało być Siemoniak?

Rozwiń komentarze (2)