Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na
aktualizacja

Poważne wzmocnienie money.pl. Tomasz Siemieniec dołączył do Wirtualnej Polski

2
Podziel się:

Wieloletni redaktor naczelny „Pulsu Biznesu”, Tomasz Siemieniec, został doradcą ds. rozwoju serwisów biznesowych Wirtualnej Polski. Jego zadaniem jest ścisła współpraca z zarządem WP przy tworzeniu i realizacji strategii rozwoju oraz budowy strategicznych partnerstw biznesowych spółki.

Tomasz Siemieniec od 1996 r. był związany z Bonnier Bussines Polska.
Tomasz Siemieniec od 1996 r. był związany z Bonnier Bussines Polska. (Wirtualna Polska)
bEDlhZCJ

Oprócz wsparcia zarządu zadaniem Tomasza Siemieńca jest praca nad serwisami money.pl i WP Finanse, wzmocnienie ich pozycji jako liderów w segmencie i budowa wizerunku najbardziej opiniotwórczych serwisów biznesowych w Polsce.

Doradztwo obejmie również współpracę z kluczowymi partnerami, organizowanie akcji specjalnych oraz bieżącą pracę redakcji. Tomasz Siemieniec będzie współtworzył kapitułę nagrody money.pl, która w tym roku zostanie przyznana po raz drugi.

Zobacz także: Firmy budowalne dyktują warunki. "Niektóre mają tyle zamówień, że mają w nosie"
bEDlhZCL

– Zaprosiłem Tomasza Siemieńca do współpracy w Wirtualnej Polsce, bo filarem naszej strategii jest najwyższa jakość dziennikarska. Tomek jest w świecie biznesu i mediów powszechnie szanowany za sposób i sukcesy z jakimi prowadził „Puls Biznesu”. Money.pl to inna skala, ale wyzwania, przed jakimi stoją dziennikarze i wydawcy, są wszędzie podobne. Chcę więc skorzystać z jego wielkiego doświadczenia – mówi Tomasz Machała, redaktor naczelny i wiceprezes Wirtualna Polska Media.

– Jestem bardzo zadowolony perspektywą współpracy z Wirtualną Polską. Dociera do zdecydowanie największej grupy Polaków zainteresowanych gospodarką, biznesem i ekonomią i chce umocnić tę pozycję, podnosząc jakość, profesjonalizm i atrakcyjność swoich serwisów. Właśnie te cechy były fundamentem mojej dotychczasowej pracy dziennikarskiej – mówi Tomasz Siemieniec i dodaje – Teraz będzie to moje najważniejsze wyzwanie, ale zamierzam realizować też inne projekty doradcze, m.in. współpracę z Dariuszem Mioduskim, właścicielem i prezesem Legii Warszawa.

bEDlhZCR

Tomasz Siemieniec od 1996 r. był związany z Bonnier Bussines Polska. Pracował jako wydawca m.in. „Pulsu Biznesu”, w latach 2001-2008 był zastępcą redaktora naczelnego, a od 2008 do 2019 r. redaktorem naczelnym. Od marca 2019 roku pełnił funkcję pełnomocnika prezesa zarządu Legii Warszawa ds. rozwoju biznesu.

Jest absolwentem dziennikarstwa, nauk politycznych i socjologii Uniwersytetu Warszawskiego, absolwentem Bonnier University, Bonnier Duke Key People prowadzonego przez Duke University. Został odznaczony przez Ministra Gospodarki medalem za Zasługi dla Rozwoju Gospodarki Rzeczpospolitej Polskiej.

money.pl to najpopularniejszy w Polsce serwis o gospodarce i biznesie. Redakcja codziennie prezentuje m.in. informacje z kraju i ze świata, analizy, notowania giełdowe i wskaźniki gospodarcze. Tworzy też cykliczne i chętnie oglądane programy wideo m.in. „Money. To się liczy” i „Biznes mówi”.

bEDlhZCS

Zgodnie z badaniem Gemius/PBI w grudniu 2019 roku serwisy biznesowe WP odwiedziło 8,6 mln realnych użytkowników, czyli 1,6 mln więcej niż serwisy największego konkurenta.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

bEDlhZDm
wiadomości
gospodarka
media
Źródło:
money.pl
KOMENTARZE
(2)
Grzechu
2 lata temu
A nie mało być Siemoniak?
zibi
2 lata temu
ktoto jest siemieniec