Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Powrót do szkoły. Wiceszef ZNP: każdy nauczyciel musi mieć wykonany test na koronawirusa

Premier Mateusz Morawiecki zapewnia: uczniowie wrócą do szkół we wrześniu. ZNP cieszy się z tej zapowiedzi? - Zarówno nauczyciele, jak i uczniowie, czekamy na to, by wspólnie spotkać się w szkole. Jednak apelujemy już od dłuższego czasu, zarówno do ministra edukacji, jak i premiera, aby wszyscy pracownicy oświaty zostali poddani testom - powiedział w programie specjalnym WP "Newsroom" Krzysztof Baszczyński, wiceprezes ZNP. - Można deklarować, że 1 września spotykamy się w szkole, ale to tylko deklaracja. Musi być ona poprzedzona szeroką akcją związaną z wykonywaniem testów. To jest konieczność, jeśli odpowiedzialnie chcemy mówić, że przyjście do szkoły jest bezpieczne - dodał.

0
0
7
Podziel się
Komentarze (7)
zobacz więcej komentarzy (7)
KOMENTARZE
(7)
nick
2 lata temu
Pandemia grypy ponad 50 lat już trwa i nie ma żadnych zakazów. Nowy wirus pojawił się i od razu zakazy i karanie mandatami za byle co aż strach już kichnąć na podwórku bo też można za to dostać mandat bo od razu koronawirus a może tylko uczulenie na pyłki. Wcześniej czy później i tak każdy się zarazi ale najgorzej nie wiadomo jakie będą objawy.
szlag trafia
2 lata temu
haha testy co tydzień dla wszystkich, to oznacza tylko jedno -kontynuacja fikcyjnej edukacji, tysiące rodzin dziennie wwysyłanych na kwarantannę , co któryś z rodziców oczywiście zostaje po kwarantannie zwolniony z pracy i tak dalej i tak dalej koło graniaste czterokanciaste
krakowianka
2 lata temu
Konieczne są testy dla dzieci!!!!!! Wydaje się miliony złotych na rożne bzdury, a na dzieci ma nie być, co tydzień powinny być testowane, dzieci są najważniejsze, mają się czuć nezpieczne.
EDI
2 lata temu
JASNE, NIC SIĘ NIE DZIEJE, NIECH CHODZA , BO CO POCZNĄ RODZICE, DRAMAT
mira
2 lata temu
a 600 uczniów, którzy przyjdą do sekretariatu szkoły po odbiór świadectwa, potencjalnie nie zarazi pracownika sekretariatu i innych uczniów ?!