Trwa ładowanie...
bEJaoPmJ
Notowania
Przejdź na

Pracy więcej niż pracowników. Co wybrać? Ten sektor ominie nawet lockdown

Wraca rynek pracownika, istny wysyp ofert pracy. - Raport OECD mówi o tym, że co prawda w wyniku covidu zniknęły 22 miliony miejsc pracy, ale Polska, Australia, Nowa Zelandia i Japonia są w czołówce państw, które najszybciej powrócą do poziomów sprzed pandemii. W około rok do półtora powinniśmy odbudować sytuację na rynku pracy do czasów sprzed covidu. To jest dobra informacja dla gospodarki i społeczeństwa - powiedział w programie "Money. To się liczy" Krzysztof Inglot, prezes Personnel Service. Był też pytany, czy czwarta fala pandemii może negatywnie wpłynąć na rynek pracy. - Nie ma takich dużych inwestycji w tych sektorach, które byłyby zagrożone lockdownem. Pamiętajmy, że lockdown w pierwszym uderzeniu biorą na siebie sieci detaliczne, ale także HoReCa, czyli hotele i restauracje. Przemysł silnie się teraz rozwija i silnie zatrudnia, a z tym sektorem lockdown powinien się obejść życzliwie, więc produkcja nie stanie, a co za tym idzie, nie będzie...

rozwiń
Tagi:
0
0
5
Podziel się
Komentarze (5)
zobacz więcej komentarzy (5)
bEJaoPmV
KOMENTARZE
(5)
Rysiek
2 miesiące temu
Ogłaszają się tylko ci co wykorzystują pracowników jak niewolników,za marne grosze w warunkach urągających człowiekowi.Dobre stanowiska u dobrych pracodawców są obsadzone i tam nie ma rotacji.
Ubogi
2 miesiące temu
Piszecie Bzdury w KIELCACH z Niepełnosprawnością ( 02P ) szukam pracy za STRÓŻA i od 18miesięcy NIC . Praca jest tylko dla Młodych , 40 letnich Emerytów i oczywiście Ukraińców . Jak jesteś chory i w wieku 50+ to tylko zasiłek z MOPSu w kwocie 640 zł . O rencie z ZUSu to możesz pomarzyć , tak wygląda polska rzeczywistość .
Ola
2 miesiące temu
Ja nie mam prawka I już 1, 5 roku jestem w urzędzie pracy i co roboty i autobusów nie ma nie mam skrzydel
bEJaoPnn
Aga
2 miesiące temu
A zaraz miśki kolejna fala, gotowi, no to jazda
JA123
2 miesiące temu
To jest jeszcze jakis inny prezes czyli nad prezes ,ktory wygaduje glupoty!!!!!!!!!!!!