Prawie 100 zł za kilogram malin w sklepie. Ceny oszalały. Powód jest jeden
Ceny malin mogą przyprawić o zawrót głowy. W warzywniaku na warszawskim Bemowie za opakowanie 250 g owoców trzeba zapłacić 22,99 zł. A to oznacza, że 1 kg malin kosztuje w detalu nawet 92 zł. To o kilkadziesiąt złotych więcej niż na rynku hurtowym. O co chodzi?
Źródło zdjęć: © money.pl | archiwum prywatne