Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Rząd znowu dorzuci 2 mld zł TVP i PR? Gowin: nie mam telewizora

- Taka jest decyzja naszego zaplecza parlamentarnego. Na pewno potrzebujemy mediów publicznych, a opinia publiczna rozliczy te media z tego, w jaki sposób wykorzystują przyznane im środki - mówił w programie "Money. To się liczy" wicepremier Jarosław Gowin pytany o plany kolejnej rekompensaty dla Telewizji Polskiej i Polskiego Radia za nieopłacony abonament. Jarosław Gowin w odpowiedzi na pytanie, czy media publiczne dobrze wykorzystują przekazywane im publiczne pieniądze przyznał, że od lat nie jest widzem żadnej stacji. - Nie oglądam żadnej telewizji od wielu lat, nie mam telewizora (...). Bardzo wysoko cenię sobie współpracę z wicepremierem Glińskim, mam zaufanie do jego rekomendacji - mówił.

0
0
237
Podziel się
Komentarze (237)
zobacz więcej komentarzy (237)
KOMENTARZE
(237)
Pis
2 lata temu
Pranie pieniędzy.
MIREK
2 lata temu
A DLA LEKARZY I PIELĘGNIAREK ORAZ SANITQARIUSZY NIE MA.nA DODATEK SASIN ROZDAJE DODATKOWĄ KASĘ W SZPITALACH SĄ BRAKI I POMOC IDZIE Z ZAGRANICY I OD OBYWATELI
nil
2 lata temu
spoko "gebels " naprawdę był dobrze opłacany a jak skończył ??
za co im płac...
2 lata temu
Niech w tej TVP coś będzie do oglądania dla tych emerytów, rencistów będących fanami kina, a nie sportu, propagandy i głupawych programów rozrywkowych. Skoro rząd daje kasę na TVP to chcemy oglądać dobre kino, dobre filmy. Gdzie sa dalsze losy Poldraka, wichry losu. Na DVD już jest tylko w j. angielskim, a tu jest POLSKA i obowiązuje język polski.
gość
2 lata temu
Oj tak, róbcie tak dalej, kasa na tvpis, veto a prędziutko was na zmienimy, już na początku roku p. Gowin i spółka.
...
Następna strona