Trwa ładowanie...
bDTabBkR

Notowania

Przejdź na

"Solidarność" przestrzega: najłatwiej złapać koronawirusa w markecie

- Z brytyjskich badań wynika, że najłatwiej jest złapać koronawirusa w markecie - mówił w programie "Money. To się liczy" Alfred Bujara, szef sekcji handlu NSZZ "Solidarność". - Handlowcy to nie są pracownicy z żelaza, pracują w kontakcie z tysiącem klientów codziennie. Jedna kasjerka w ciągu 8 godzin musi obsłużyć minimum 300 klientów, a dziś one pracują nawet po 10 godzin. To jest kontakt średnio z 500 osobami, bo oprócz klienta, który dokonuje transakcji, są osoby towarzyszące. Dziś pracowników handlu się nie dostrzega, są pomijani w rozwiązaniach rządowych - podkreślił.

08-04-2021
Tagi:
mtsl, handel, video
42 reakcje
2
2
38
Podziel się
Komentarze (38)
08-04-2021
Tylko taca !
Fircyk z Solidarności twierdzi że kościół jes prześladowany kontrolami ! Zakupy muszę zrobić aby żyć a pomodlić mogę się w domu bo Bóg (o czym ten koleś pewnie nie wie)...Czytaj całość
zobacz więcej komentarzy (38)
bDTabBld
KOMENTARZE
(38)
Tylko taca !
1 tyg. temu
Fircyk z Solidarności twierdzi że kościół jes prześladowany kontrolami ! Zakupy muszę zrobić aby żyć a pomodlić mogę się w domu bo Bóg (o czym ten koleś pewnie nie wie) jest wszędzie !
dmm
1 tyg. temu
Zdanie pisowskiej solidarności mnie nie interesuje.Robię zakupy w markecie,bo na mały sklepik mnie nie stać.
Atena
1 tyg. temu
pracownicy handlu sami o siebie nie dbają i stanowią zagrożenie dla klientów. Maseczki noszą pod nosem albo wcale. To o czym mowa.
bDTabBlv
Wolacja
1 tyg. temu
Kolejni pisowscy fachowcy się znaleźli . A ja wiem że najwięcej zakażonych jest w kościołach i na kościelnych imprezach,znam takich pełno.I zarażają innych bo twierdzą że Covida nie ma .że to angina i łażą zarażając innych.Typowi polscy katolicy.
aha
1 tyg. temu
w W.Brytanii nie mają nazimarszów rozsiewających kowida
...
Następna strona