Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na
oprac. KOL
|
Materiał partnera: TOGETAIR

Szczyt Klimatyczny TOGETAIR 2021. Dzień trzeci

8
Podziel się:

Jak deweloperzy mogą zmniejszyć emisję Co2? Czy informatyzacja może pomóc monitorowaniu i zarządzaniu ochroną środowiska? Czy istnieje szansa, by ograniczyć wpływ przemysłowej hodowli na środowisko?

Szczyt Klimatyczny TOGETAIR 2021. Dzień trzeci
(Pexels)

To tylko kilka ważnych pytań, na które odpowiedzi poznamy podczas tegorocznej edycji Szczytu Klimatycznego TOGETAIR 2021.

Szczyt rozpoczął się 21 kwietnia i potrwa trzy dni. To dni wypełnione debatami na temat ochrony klimatu, przyszłości naszej i naszych dzieci.

Zobacz także: Szczyt Klimatyczny TOGETAIR 2021 (dzień 3)

TOGETAIR 2021 to w 100 proc.cyfrowe wydarzenie online w bezpiecznej formule hybrydowej nadawane na żywo z głównego studia tv w Warszawie oraz z Brukseli.

Podczas trzech dni, zaplanowano ponad 16 debat tematycznych.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Materiał partnera: TOGETAIR

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
money.pl
KOMENTARZE
(8)
The Voice
3 lata temu
Taaaa tyle się trąbi o ekologi ograniczeniu emisji i dobru planety. Galerie zamknięte ale w środku w kazdym sklepie pali sie światło 🙁????? Tysiące watów tysiace kg CO2 psu na budę w atmosferę. Butelki bezzwrotne tysiace litrów wody prądu gazu paliwa by zrobić nowe!!!!!! A tamte w śmietnik bo recykling w naszym kraju to mżonka część plastyku plynie do chin i potem my kupujemy ciuchy z niego zrobione bo tam nie dba się o środowisko i mało płaci ludziom.!!!!!! A gdyby każda butelka była zwrotna ( jak kiedyś) i kosztowała 5zl albo 10zl wiecie ile by leżało na trawnikach i ulicy taaak zgadliście 0!!!!!!!! Nałożyć na producentów obowiazek wymiennych butelek nawet tych pet i karę za każdą nową np. 20zł myślicie że dalej w sklepie byłby problem z oddaniem butelki bez paragonu?????? Oczywiście że nie bo by producent po 5-10 skrzynek dodatkowych na butelki do sklepu dodawał. JAKBY CHCIELI ZROBIĆ COŚ DLA ŚRODOWISKA A NIE DLA KASY TO POMYSŁY SĄ I NA TO PIENIĄDZE A NIE NA HANDEL REKLAMÓWKAMI 😁
Iioo
3 lata temu
Jak zmniejszyć Co2 ? Wymordować ludzi szczepionkami
Sloninka
3 lata temu
Czyli trzeci dzien zjazdu ploretariuszy.
Ada
3 lata temu
A co się dzieje z dziurą ozonową, W latach dziewięćdziesiątych była ona bardzo popularna jednak że zniknęła.Także reklamowana przez wybitnych naukowców i to w W Polsce i zagranicą. Czy któryś z panów naukowców mógłbyś się odnieść do faktu gdzie zniknęła Dziura ozonowa.
Polak
3 lata temu
Dzisiejsza inteligencja to nieuki, jakie ocieplenie? Henryk Sienkiewicz opisuje to, co było w 17 wieku, czyli w grudniu latały pszczoły, łąki były zielone, to kto w tym czasie tak zanieczyścił atmosferę?