Notowania

gospodarka
08.11.2019 16:26

Szukają pracowników na wyprawę polarną

Instytut Geofizyki PAN szuka pracowników na wyprawę do Polskiej Stacji Polarnej Hornsund na Spitsbergenie. Poszukiwani są m.in. geofizycy, meteorolodzy i kucharze.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Wikimedia Commons CC BY)
Polska stacja badawcza na Spitsbergenie. (Fot: Adam Nawrot)

Wyprawa w sezonie 2020/2021 jest podzielona na dwie części. Jedna grupa badaczy będzie pracować tylko latem. Druga wyjedzie w czerwcu 2020 i wróci w lipcu 2021.

Do grupy całorocznej wejdzie geofizyk, najlepiej z doświadczeniem w elektronice. Do tego specjalista ds. monitoringu środowiska lub hydrochemik.

Pracę w stacji badawczej znajdzie też informatyk z doświadczeniem w zakresie administrowania systemów Linux/Windows i teleinformatyce oraz łączności internetowej.

Oglądaj też: "Sprzedam faktury". Dostajesz takie ogłoszenia? Uważaj!

Wśród członków wyprawy znajdzie się też miejsce dla mechanika i konserwatora.

W skład grupy letniej ma wejść także asystent terenowy z doświadczeniem zimowym, górskim i motorowodnym, oraz pracownicy techniczni.

Jako pierwsi w stacji badawczej zjawią się kucharz i jego pomocnik, którzy mają wyruszyć już w maju.

Dodatkowym atutem u każdego ubiegającego się o pracę na stacji będzie patent motorowodny, zaświadczenia o ukończeniu kursów pierwszej pomocy i znajomość języków obcych, szczególnie angielskiego. Mile widziane będą też "wszelkie umiejętności techniczne".

Oferty można składać do 25 listopada. Rozmowy kwalifikacyjne rozpoczną się w grudniu. Wszyscy zainteresowani mogą wysłać swoje zgłoszenie na adres mailowy: rekrutacja43@igf.edu.pl

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Tagi: gospodarka, wiadomości, praca
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz
08-11-2019

~~Skoro mowa o ofertach pracy to brakuje najważniejszej informacji - o jakich zarobkach mowa? Czy zawsze pracodawcy lub agencje pośrednictwa pracy muszą … Czytaj całość

08-11-2019

dwrwanSzkoda, że nie organizują wypraw na Mauritius ;)

08-11-2019

tatus505najniższa krajowa tam można strajkować i manfestować całą dobę

Rozwiń komentarze (6)