Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na
Agnieszka Małgorzata Adamska
Agnieszka Małgorzata Adamska
|
aktualizacja
Partnerem treści jest Kulczyk Foundation

Problemy, z jakimi w pracy mierzą się kobiety. Zaskakujące wyniki badań [wideo]

Podziel się:

Od lat kobiety zmagają się z takimi utrudnieniami, jak niższa pensja czy mniejsze szanse na awans. Nie wszyscy wiedzą jednak, że problemem w miejscu pracy jest nawet… ograniczony dostęp do toalet. Brak równości płci sięga o wiele dalej niż nam się wydaje i dotyczy wielu aspektów naszego życia zawodowego. Chcecie wiedzieć więcej? Obejrzyjcie wideo z zaskakującymi wynikami badań wykonanych m.in. na zlecenie Kulczyk Foundation.

Problemy, z jakimi w pracy mierzą się kobiety. Zaskakujące wyniki badań [wideo]
(Adobe Stock, "ANDOR BUJDOSO ")

Miejsca pracy rzadko są przyjazne kobietom, a warunki zatrudnienia bardzo często nie uwzględniają ich gorszego samopoczucia – związanego np. z menstruacją. Statystyki dotyczące kobiecego zdrowia w miejscach zatrudnienia wyraźnie pokazują, że pracodawcy nie do końca zdają sobie sprawę z potrzeb swoich pracownic i pracowników.

Poznajcie garść zaskakujących faktów dotyczących warunków pracy kobiet w różnych miejscach świata. Przyjrzymy się tematowi nierówności w miejscu pracy i długiej historii tego problemu. Sprawdzimy też jak wielu osób dotyczą potrzeby dotyczące zdrowia menstruacyjnego. Więcej w materiale poniżej.

Zobacz także: Statistica: Zdrowie menstruacyjne w miejscu pracy

Partnerem treści jest Kulczyk Foundation

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
money.pl