Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

#dziejesienazywo. To czas ryzyka na rynku surowców

0
Podziel się:

- Mamy gigantyczną podaż oraz niski popyt, więc to co może dziać się z cenami ropy w ciągu najbliższego miesiąca to ewentualna korekta, potem dalsze spadki – mówił w #dziejesienazywo Mariusz Dębski z TMS Brokers.
Na światowych rynkach surowce zaczęły drożeć, ceny paliw w Polsce wzrosły pierwszy raz od dwunastu tygodni, ale eksperci nie pozostawiają złudzeń: czarno złoto to instrument spekulacyjny, w dłuższym terminie cena może wrócić do poziomu dwudziestu pięciu dolarów za baryłkę.

#dziejesienazywo. To czas ryzyka na rynku surowców

- Mamy gigantyczną podaż oraz niski popyt, więc to, co może dziać się z cenami ropy w ciągu najbliższego miesiąca, to ewentualna korekta, potem dalsze spadki – mówił w #dziejesienazywo Mariusz Dębski z TMS Brokers.

Na światowych rynkach surowce zaczęły drożeć, a ceny paliw w Polsce wzrosły pierwszy raz od dwunastu tygodni. Mimo to eksperci nie pozostawiają złudzeń: czarne złoto to instrument spekulacyjny, w dłuższym terminie cena może wrócić do poziomu 25 dolarów za baryłkę.

- Do tego dochodzi pytanie o kurs złotego – mówił Adam Czerniak z Polityka Insight – Bieżący rok to czas ryzyka dotyczącego polityki pieniężnej, zmian na rynkach wschodzących czy sytuacji na rynku surowców. Mamy dużo niewiadomych. Cena za baryłkę ropy może w krótkim czasie wynieść 25 dolarów, a za kilka miesięcy podskoczyć do 60 dolarów.

giełda
wiadomości
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
money.pl
KOMENTARZE
(0)