Najpopularniejszy w Polsce portal o finansach i biznesie
Najlepszy czas na zagraniczne wakacje z dzieckiem. To nie lipiec i sierpień

Najlepszy czas na zagraniczne wakacje z dzieckiem. To nie lipiec i sierpień

 

- W maju i czerwcu jest przede wszystkim taniej, nie ma tłumów i są niższe temperatury. W hotelach nastawionych na rodziny z dziećmi wyposażenie jest duże. Na miejscu są łóżeczka dla dzieci, animacje, brodziki, krzesełka w restauracjach - mówiła w programie "Money. To się liczy" Klaudyna Mortka, rzecznik prasowa wakacje.pl.

Money.pl
Czytaj także
Polecane galerie
Lena
2018-08-22 13:23
Mój syn ma 3latka i wydaje mi się, że to za wcześnie aby podróżować z nim za granicę. W Polsce też mamy wiele pięknych miejsc, gdzie można odpocząć. W lipcu byliśmy w Kołobrzegu, wybraliśmy Aquarius Spa i to był strzał w 10! Ze względu na animacje dla dzieci oczywiście :) My z mężem mogliśmy w tym czasie odpocząć. Myślę, że za rok też tam wrócimy.
Mika
2018-05-28 11:21
Na szczęście nasze dzieci jeszcze nie obowiązuje rok szkolny i możemy sobie pozwolić na wakacje na początku czerwca, wybieramy się do Karpacza, znaleźliśmy bardzo fajne i niedrogie noclegi przez bookapart
Marta
2018-05-27 15:35
Co za bzdury, przecież wakacje trwają w lipcu i w sierpniu, ciekawe z jakim berbeciem można jechać na wakacje wcześniej, może z dwulatkiem? Realnie niestety to te dwa miesiące. Ewentualnie koniec czerwca. A wrzesień to z dzieckiem studiującym ;) Poza tym większość ofert z jakimiś animacjami i atrakcjami dla dzieci to lipiec - sierpień. Tutaj się Rainbow ze swoimi figloklubami wyłamuje i działają jeszcze we wrześniu - no ale to dla dzieci przedszkolnych, ale poza tym to posucha, zarówno w Polsce jak i za granicą.
Pokaż wszystkie komentarze (16)