Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

Płatne staże w spółkach skarbu państwa

0
Podziel się:

Wiosną przyszłego roku ruszy program płatnych staży dla autorów najlepszych tegorocznych prac magisterskich i inżynierskich w czołowych firmach z udziałem państwa - zapowiedział minister skarbu Włodzimierz Karpiński.

Płatne staże w spółkach skarbu państwa
(Ministerstwo Skarbu Państwa)

Zgłoszenia prac przyjmowane są do końca roku. _ - Kapituła praktyków, pragmatyków biznesu będzie je oceniała i w pilotażu na pewno sto takich staży uruchomimy _ - zapowiedział szef resortu skarbu.

Włodzimierz Karpiński wyraził przekonanie, że pilotaż rozwinie się z powodzeniem dla młodych ludzi, spółek skarbu państwa i polskiej gospodarki. Staże organizowane będą m.in. w spółkach petrochemicznych, energetycznych, finansowych i zbrojeniowych, jak PKN Orlen, Lotos, Tauron, PGE, Energa, PZU, PKO BP czy Polska Grupa Zbrojeniowa.

Czytaj więcej w Money.pl
"Nowa strategia GPW dobra dla rynku" - _ Będziemy wspierać GPW w realizacji ambitnych celów _ - zapowiada minister skarbu państwa Włodzimierz Karpiński.
Droższy prąd? Rząd wie, jak dyskutować z UE Polski rząd nie chce się zgodzić na zapisy UE, które skutkowałyby wyższymi kosztami dla gospodarki i wyższymi cenami energii w Polsce.
Szczurek: Osiągnęliśmy sukces. W czym? - _ Polsce udało się uzyskać obietnice innych państw członkowskich w sprawie rozwiązania problemu spłaty zaległych rachunków w unijnej kasie _- powiedział.
giełda
wiadomości
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(0)