Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Prezes LOT krytycznie o rozbudowie lotniska Chopina. "To przykład szkodnictwa gospodarczego"

77
Podziel się:

- Cała koncepcja lotniska Chopina to jest przykład szkodnictwa gospodarczego, podobnie jak dworzec kolejowy na Okęciu - przekonuje Rafał Milczarski, prezes PLL LOT. W jego ocenie pieniądze na rozbudowę portu zostały zmarnotrawione.

Prezes PLL LOT w krytycznych słowach wypowiada się na tema lotniska Chopina
Prezes PLL LOT w krytycznych słowach wypowiada się na tema lotniska Chopina (PLL LOT)
bELgPsCt

Gość Radia ZET wymienił powody, dla których lotnisko powinno zostać zamknięte. Przekonywał, że jest źle zbudowane i zbyt małe. W jego opinii pasażerowie się na nim nie mieszczą.

- W konsekwencji nie ma możliwości przejęcia funkcji prawdziwego hubu światowego [portu przesiadkowego - red.] - tłumaczył Milczarski.

bELgPsCv

Przekonywał też, że przepustowość Okęcia została wykorzystana i LOTjuż się tam nie mieści. W jego opinii zachowanie lotniska na Okęciu po wybudowaniu Centralnego Portu Komunikacyjnego nie ma sensu.

Zobacz także: Zobacz: Milczarski: Lotnisko Chopina jest źle zbudowane. Jego przepustowość zbliża się do kresu

- Jeżeli mają dobrze funkcjonować połączenia lotnicze, to muszą się odbywać z jednego lotniska. Nie odległość do lotniska jest istotna dla pasażerów, ale czas dojazdu - wyjaśnił Milczarski.

bELgPsCB

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

bELgPsCW
wiadomości
KOMENTARZE
(77)
jj
3 lata temu
Za PO-PSL dostawali lewą kasę,która się skończyła.
w_pis_du
3 lata temu
Następny pisowski śmieć
PRLbis to PIs...
3 lata temu
po tej wypowiedzi pana prezes powinien podać sie do dymisji...to jest prezes LOT, który mówi, ze lotnisko to badziew...to od czego on jest by to zmienic...za co on kase bierze. Nic dziwnego, że były strajki. Pozdrawiamy pracowników tego pisokołchozu.
bELgPsCX
anka
3 lata temu
no ludziska nie byliście na Okęciu???:))) przecież to grajdoł w centrum miasta jest. lećcie do Frankfurtu lub przynajmniej do la Palma na Majorce. Rozumiem aspiracje Warszawiaków, ale niech zrozumieją, że istnieje Polska poza Warszawką
Sąsiad
3 lata temu
jakie ten Pan ma uprawnienia i wiedzę żeby wypowiadać się w poważnych sprawach jako ekspert? Stanowisko prezesa tego nie zapewnia.
...
Następna strona