Notowania

Prywatyzacja Lasów Państwowych. Premier o strategii rządu

- Lasy Państwowe dobrze zarządzają obszarami leśnymi w kraju - uważa Ewa Kopacz i daje słowo honoru, że prywatyzacji nie będzie.

Podziel się
Dodaj komentarz
(PAP/Paweł Walczak)

Rząd nie planuje prywatyzacji Lasów Państwowych - zapewniła w czwartek premier Ewa Kopacz w Radomiu. Według niej Lasy Państwowe dobrze zarządzają obszarami leśnymi w kraju.

- Mój rząd, rząd PO i PSL, nigdy nie planował i nie planuje prywatyzacji Lasów Państwowych. Jest dokładnie odwrotnie, wzmacniamy pozycję Lasów, dbamy o polskie lasy i cieszymy się, że ich kondycja jest coraz lepsza - powiedziała premier podczas jubileuszu 135-lecia Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Radomiu.

Pochodząca z Radomia premier podkreśliła, że wychowywała się w mieście, które ma swoją historię. - Ci, którzy są z Radomia, wiedzą, co znaczy dla radomian honor. Ja dzisiaj daję Wam najświętsze słowo honoru: dopóki Platforma Obywatelska będzie miała cokolwiek do powiedzenia, rządząc w tym kraju, nigdy Lasy Państwowe nie zostaną sprywatyzowane - zapewniła Kopacz.

Według premier leśnicy dobrze i kompetentnie wykonują swoje pracę. - Dzisiaj Lasy Państwowe są w dobrych rękach, Lasy Państwowe dobrze zarządzają tym wspólnym majątkiem Polaków - dodała Kopacz.

Czytaj więcej w Money.pl

Tagi: prywatyzacja lasów państwowych, wiadomości, wiadmomości, kraj, gospodarka, gospodarka polska, najważniejsze
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz