Notowania

praca
24.10.2018 17:31

Szansa na pracę dla tysiąca osób. Kongsberg Automotive otworzył trzecią fabrykę

Kongsberg Automotive oficjalnie otworzył trzecią fabrykę w Polsce. Nowy zakład powstał w Brzeskiej Strefie Gospodarczej. Po uruchomieniu wszystkich linii produkcyjnych będzie zatrudniał blisko tysiąc osób.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Kongsberg Automotive)
Nowa fabryka Kongsberg Automotive w Polsce

W nowym zakładzie Kongsberg Automotive (KA) produkowane będą maty grzewcze do siedzeń samochodowych oraz przewody paliwowe i powietrzne.

- Otwarcie kolejnego zakładu w Polsce jest zgodne z długofalową strategią spółki. Cały czas zawieramy nowe kontrakty z wiodącymi markami z branży motoryzacyjnej - powiedział Frederic Kot, dyrektor generalny polskiego oddziału spółki.

KA poszukuje pracowników o zróżnicowanych kwalifikacjach zawodowych. Obecnie możliwości zatrudnienia dotyczą zarówno stanowisk produkcyjnych, jak i kadry inżynierskiej oraz kierowniczej.

Firma na rynku polskim funkcjonuje od 18 lat. Pierwszy zakład otwarto w 2000 roku w Pruszkowie pod Warszawą. W 2016 roku uruchomiono drugą fabrykę w Koluszkach koło Łodzi. Kongsberg Automotive w Polsce zatrudnia blisko 2000 osób.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz też: * *Polskie firmy podbijają świat usługami i sklepami internetowymi

Tagi: praca, transport, logistyka, wiadomości, gospodarka, gospodarka polska, najważniejsze
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz
24-10-2018

growO co chodzi, co my z tego mamy? Czyli musimy sciągnąć kolejnych przybyszy, zapłacić ich dzieciom 500 plus, naliczać im emerytury, dać szkoły i … Czytaj całość

25-10-2018

YoggyŻyczę im powodzenia w przyjęciu 1000 pracowników w tych czasach chyba że dadzą zarobić z6tysi to może ktoś doo.e ruszy

25-10-2018

GodzinaZa ile tak jak w Niemczech 3tys euro czy 1800 _złoty

Rozwiń komentarze (10)