Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Wirusolog spodziewa się ponownego zamknięcia galerii handlowych i stoków

- Podejrzewam, że ponownie mogą zostać zamknięte galerie handlowe czy stoki narciarskie. Powracamy do stanu wyjściowego, o ile rzeczywiście ta liczba zakażeń będzie się pięła w górę. Być może będzie jeszcze zalecenie noszenia bardziej bezpiecznych maseczek filtrujących - mówiła w programie "Newsroom" prof. Agnieszka Szuster-Ciesielska z Katedry Wirusologii i Immunologii Instytutu Nauk Biologicznych UMCS. Stoki narciarskie (podobnie jak hotele) są czynne od 12 lutego, z kolei centra handlowe zostały odmrożone 1 lutego. Liczba zakażeń jednak znów rośnie, a przedstawiciele resortu zdrowia mówią o III fali koronawirusa.

22-02-2021
0
0
82
Podziel się
Komentarze (82)
zobacz więcej komentarzy (82)
KOMENTARZE
(82)
ona!
rok temu
dramat !!
Batman
rok temu
Co to za brednie dopiero co otworzyli galerii a pani wirusolog chce już straszy zamknięciem ,może mózgi niech sobie zamkną
Koronabezviru...
rok temu
Mam propozycje.... .....zamiast zamykac galerie oraz male i duze lokale gastronomiczne,po czym podlaczac je pod respirator finansowy w postaci TARCZY OCHRONNEJ, najprosciej poprostu w/w zlikwidowac i zakazac prowadzenia takiej dzialalnosci.I tak dla panstwa,miast,gmin nie przynosza dochodu. Przedsiebiorcy ktorzy sie taka dzialalnoscia zajmuja ,przejda na targowiska oraz handel chodnikowy.Taki jak preznie kwitł w koncowce lat 90-tych ubieglego wieku.. Kazdy zarobil.....miasto,panstwo,gmina no i przedsiebiorca😉. Co sadzicie o mojej propozycji....?
Sigi1pl
rok temu
Zgadzam sie z opinią,pan prezydent wyjechał stoki zamykamy.
fio
rok temu
Co za różnica jaka maseczka jak np w pociągach pendolino połowa pasażerów bez !
...
Następna strona