Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

"Wojna" o polską wieś. Kołodziejczak o Kowalczyku: Jest wicepremierem tylko dzięki AgroUnii

AgroUnia na "wojnie" o polską wieś. - Dzisiaj dajemy czas nowemu ministrowi rolnictwa, który jest w randze wicepremiera. Jest w tej randze tylko dlatego, że AgroUnia o to postulowała. Henryk Kowalczyk powinien nam podziękować, ale jeszcze tego nie zrobił. To też świadczy o człowieku - powiedział w "Money. To się liczy" lider AgroUnii Michał Kołodziejczak. - To my pokazywaliśmy, jak ważne jest rolnictwo, i wskazywaliśmy na wiele błędów PiS. To jest swoista wojna - o polską wieś i o produkcję żywności. A dzisiaj polska wieś boryka się z ogromnymi problemami, codziennie upada kilkadziesiąt gospodarstw rolnych. Głównym celem każdego rządu powinno być to, żeby gospodarstwa były rentowne i produkowały żywność. Obecnie one wyłącznie upadają, a nie powstają nowe - dodał.

0
0
70
Podziel się
Komentarze (70)
zobacz więcej komentarzy (70)
KOMENTARZE
(70)
Polska najważ...
9 miesięcy temu
Lepper to był wybitny mąż stanu Polski Patriota który został zamo***wany przez elity styropianowe przez Polaków a szczególnie przez polską wieś wszyscy się z niego smieli drwili bo uwierzyli gazecie Wyborczej a to był wybitny człowiek atakowali go zajadliwie pseudo dziennikarze bo był za wybitny za mądry a więc GROZNY SZCZEGÓLNIE WYBORCZA W Polsce rodzi się mało takich wybitnych ludzi jakPilsudzki Wałęsa Wojtyła czy lepper proszę posłuchać na YouTube
mądry
9 miesięcy temu
Taki nowoczesny Lepper.
bynek
9 miesięcy temu
Nie wytrzymam ze śmiechu. Kowalczyk dzięki niemu został premierem, tak mówi. Śmieszny jest.
Olsztyn pozdr...
9 miesięcy temu
Prawdę chłop mówi. Biedronka - 3 różne produkty sałatki , surówki okres przechowywania jeszcze ważny od 5 -7 dni. Po 3 dniach jedna strzeliła w lodówce inne z kanciastych opakowań zrobiły się napęczniałe tracąc swoje pierwotne kształty .Mój transport od sklepu do domu to 7 min. Zawsze , ale to zawsze produkty do lodówki trafiają w pierwszej kolejności po zdjęciu obuwia. W Biedronce na moim osiedlu od paru miesięcy jak nie od pół roku brakuje drzwi suwanych w chłodziarkach od tylu miesięcy.....I nic nikt z tym nic nie robi !!! Śmieje się jak klient chce zamknąć chłodziarkę i szuka za co ma chwycić by drzwi zamknąć , ale tam nic nie ma - bo brakuje ich.
Dgvd
9 miesięcy temu
Agro Unią niech zakłada partie inaczej nic nie wywalczy
...
Następna strona