Trwa ładowanie...
bEEaWWid
Notowania
Przejdź na

Zarobki w czasie pandemii. Zmieniły się nasze potrzeby

Pandemia uwidacznia problemy z zarobkami w różnych branżach. - To, co się wydarzyło w pandemii, przewartościowało fundamenty potrzeb. Poziom konsumpcjonizmu mocno wyhamował, wiele osób zauważyło, że trzeba mieć oszczędności. Elastyczne podejście do zatrudnienia nie daje gwarancji, co pokazała pandemia. Gdy przychodzi choroba, pojawiają się problemy z pieniędzmi - powiedział w programie "Money. To się liczy" Krzysztof Inglot, prezes Personnel Service. - Myśmy zobaczyli, jak bardzo sprawna opieka zdrowotna może zmienić sytuację w kraju - nie tylko w wymiarze ludzkim, ale także gospodarczym - podkreślił.

0
0
25
Podziel się
Komentarze (25)
zobacz więcej komentarzy (25)
bEEaWWip
KOMENTARZE
(25)
jaa
7 miesięcy temu
od małego kształtowany jest konsumpcjonizm, rywalizacja na ubrania, wczasy, samochody, telefony i gadżety..Na pokaz wystawne wesela, chrzciny, komunie… Przeczytajcie sobie ksiazke pt. Emeytura nie jest Ci potzerbna . Jasno wyjaśnia się tam jak kupno pseudopotrzebnych nam rzeczy wpływa destrukcyjnie na nasz majątek ale też jak osiągnąć finansową wolność.
jaa
7 miesięcy temu
Pensja jest ważna. Im wyższa tym lepiej, ale niektórzy myślą że większe zarobki rozwiążą ich problemy. Ważniejsze jest to, jak wydajemy pieniądze. Wielu dobrze zarabiających zostało bankrutami. Kiedy źle zarządza się pieniędzmi, każdy majątek można roztrwonić. Patrz przykłady sławnych sportowców, aktorów, muzyków itp. Zarabiali miliony i co? Wydawali miliony! Przeczytajcie sobie ksiazke pt. Emeytura nie jest Ci potzerbna Opisuje jak można skutecznie budować swój majątek i stać się też finansowo wolnymi niekoniecznie dopiero na starość
Fred
7 miesięcy temu
W tych czasach, jesli odkladac, to tylko do skarpety.
bEEaWWiH
yxyxy
7 miesięcy temu
okazało się np. że bez aktorów, celebrytów da sie żyć !!
Xd
7 miesięcy temu
Po co mieć oszczędności ??????????? Żeby własne państwo je zdewaluowało ?!!!!!!!! OKRADNĄ i OGRABIĄ ile się da !!!!!!!!! To się cyklicznie powtarza !!!!!!!!!! GRABIEŻ OSZCZĘDNOŚCI , EMERYTUR !!!!!
...
Następna strona