Trwa ładowanie...
bDzRgWKt

Notowania

Praca Na Etat – Wszystkie wiadomości

20
30.12.2019 8:12

ETAT
 / 
Podatki po polsku. Część pracy na etacie, część jako zewnętrzna firma

Menedżerowie firm część swoich obowiązków wykonują w ramach działalności gospodarczej. Dla firm oznacza to oszczędności na składkach ZUS, dla pracownika - lepsze wynagrodzenie. Fiskus nie ma nic przeciwko takim praktykom, o ile nie dochodzi do zawarcia umowy pozornej.

1
19.09.2018 13:55

PRACA TYMCZASOWA
 / 
Praca tymczasowa a etat

Praca tymczasowa oferuje elastyczne godziny pracy. To bardzo dobre rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy wolą pracować w nienormowanym czasie pracy. Czym taka praca różni się od etatu?

14.08.2018 10:41

DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZA
 / 
Czy działalność gospodarcza się opłaca?

Jednoosobowa działalność gospodarcza dla wielu jest szansą na realizację zawodowych pasji. Wymaga jednak odwagi i zgody na podejmowanie ryzyka. Młody przedsiębiorca musi bowiem orientować się w kwestiach marketingowych, sprzedażowych, a także prawnych.

24.07.2018 13:05

PRACA TYMCZASOWA
 / 
Ludzie z etatami też chodzą do agencji pracy. W ten sposób dorabiają

Osoby, które mają stałą pracę, również korzystają z usług agencji pracy i dorabiają w wolnych chwilach. - Wielokrotnie rekrutujemy do inwentaryzacji w marketach. Takie prace zawsze przeprowadzane są w nocy. I wtedy mamy bardzo duże zainteresowanie nie tylko ze strony ludzi młodych, ale też tych, którzy pracują na etacie - mówiła w programie "Money. To się liczy" Natalia Bogdan z agencji pracy Jobhouse.

18.11.2011 13:12

ZATRUDNIENIE
 / 
Praca etatowa jest najlepsza? Nieprawda!

Praca etatowa jest najlepsza i najbezpieczniejsza? Polacy nadal tak myślą, choć kryzys stopniowo weryfikuje ten stereotyp. Wreszcie zaczynamy dostrzegać zalety innych form zatrudniania.