AEGON-opinie

Taran / 2012-01-19 15:45
Co sądzicie o AEGON-ie? Czy warto inwestować tam pieniądze? Ktoś ma jakieś doświadczenie?
Wyświetlaj:
Gosia135 / 31.175.137.* / 2013-07-17 14:05
AEGON Oszustwo!!!!! Jeżeli nie macie zamiaru odkładać 20 lat nigdy nie rozpoczynajcie z nimi przygody!!!!! Bo po 3 latach placenia 100zł miesięcznie, rezygnując przysługuje mi 630 zł!!!!!! MASAKRA!!! A osoby, która w tej sprawie ze mną się kontaktowała namawiając do wstapienia, jak zapytałam jak bede chciała zrezygnowac wczesniej, to czy dostanę wszystjkie pieniądze, to było , że oczywiście tak!!! a teraz na infolinii mi mówią, że ta osoba to byla z polbanku i oni nie odpowiadają za to co oni powiedzieli!!!!!!!!!!!!!!!!!
strata w aegon / 89.69.127.* / 2013-08-07 21:16
Witam

Proszę tylko od odpowiedź gdzie Pan je nabył. na 99% u pośrednika (bo tak oni nas oferują).

Jeśli ktoś kupuje samochód w komisie a nie w salonie to czy usłyszy dokładnie wszystkie parametry, plusy, niedoskonałości danego eksponatu...? Na pewno....

Nie można mieć pretencji do firmy która stworzyła konkretne rozwiązanie o konkretnych parametrach tylko do "rzetelnej" osoby, która panu taką nieprawdę wcisnęła, pomijając fakt, że nie wyobrażam sobie jak Pan nie poprosił chociaż o pokazanie załącznika, który de facto musiał Pan podpisać, gdzie te informacje były napisane czarno na białym.

z wyrazami szacunku
chamil / 2.206.220.* / 2013-07-28 19:41
w marcu 2012 doradca nabzgrolil na papierze,masz 8% w skali roku.po pieciu wychodzisz z wkladem+odsetki.totalna bzdura,dowiedzialem sie w innym banku ze to nieprawda.wracam,doradca juz nie pracuje,dyrektor odzialu przy marszalkowskiej zwolniony.pisalem reklamacje ze to produkt 10-letni i nie ma zgody z moiej strony.nie wplacilem nastepnej skladki 20 000 pln.zabrali wszystko.podobno wiedzialem co podpisywalem,jestem z ta sprawa w kancelari.musze isc do sadu.moze ktos mial podobny przyklad i idea bank i aegonem.prosze o pomoc wzg.podpowiedz.dziekuje
chamil.si@o2.pl
Paula1111 / 93.154.137.* / 2013-07-27 01:18
Droga Gosiu tak niestety jest jak kupuje się w firmach pośredniczących w sprzedaży a nie bezpośrednio w firmie "matce", mam podobne doświadczenia z produktem innej firmy sprzedanym w OpneF... warunku podali inne inny okazały się w OWU, dziś jestem klientką Aegon ale bezpośrednio w Oddziale Aegon i chwalę sobie współpracę. No i warto pamiętać, że jak produkt jest na lata to nigdy neie opłaci się go zerwać po 3... taka polityka tych programów - to nie konto oszczędnościowe :/
strata w aegon / 89.69.127.* / 2013-08-07 21:25
1. Bezpośrednio producent (duży plus) co wiąże się z obsługą

2. Za co jest odpowiedzialny pośrednik??? Za doradztwo czy za sprzedaż??? Odpowiedź chyba oczywista

Aegon to firma doradcza oferująca wyłącznie swoje rozwiązania, które zna na wylot i wie jak klientowi może pomóc w doborze odpowiedniej.

Pośrednik zaoferuje rozwiązanie tej firmy (bo z reguły maja kilka do wyboru) która w danej chwili sie IM najbardziej opłaca a nie klientowi.
Zoltar70 / 2014-01-27 03:13
Rzetelny doradca, woli mieć niższą prowizję i zadowolonego klienta niż na odwrót. Bo zadowolony klient może polecić go innym. A jeśli będzie nierzetelny, to klient rozpowie wśród znajomych i na podobnych forach, jak to go zrobiono w jajo i pozostawiono samemu sobie. Więc drodzy doradcy,chyba warto się zastanowić. Zadowolony klient, czy parę złotych więcej.
Piotr Tucki doradca w Firmie GMD
zdruzgotany klient / 89.64.240.* / 2013-09-21 21:01
Aegon tak doskonale wie jakie rozwiązania zaproponować klientowi, że w najlepszym razie klient straci 30% tego co wpłacił. Inwestycja w ten fundusz, to najgorsza decyzja w moim życiu. Jeśli ktoś posiada jakieś środki, które może zainwestować, to znacznie lepiej zrobi, jeśli je odda komuś biednemu i potrzebującemu, przynajmniej będzie mieć poczucie, że coś sensownego zrobił w życiu.
Darek421 / 89.66.93.* / 2013-12-27 21:13
Całą swą zdolnością poznawczo-badawczą zgadzam się ze zdruzgotanym :-(
Monika678 / 93.154.132.* / 2013-06-24 15:32
Powiem tak: jestem w trakcie szkoleń na doradcę finansowego, a Aegon daje nam jadną z najwyższych prowizji. Szefowie piorą nam mózgi wmawiając, że jest to najlepszy produkt na rynku. Wszystko dlatego, żebyśmy z czystym sumieniem wciskali to ludziom. Jestem osobą bardzo nieufną i nadgorliwą (zawsze robię więcej niż wymagają), więc szukałam o tym we wszystkich źródłach jakie się dało. Liczby twierdzą, że opłaca się mniej więcej od składki 400zł+, ale mimo to jest na rynku wiele korzystniejszych produktów (nie wymieniam, nie będę robić kryptoreklamy). Tak czy siak - nie ufajcie firmą typu OpenFinance. Większość z pracowników nie powinna nazywać się mianem doradcy tylko sprzedawcy.
strata w aegon / 83.14.244.* / 2013-07-15 11:39
Witam

Z chęcią zapoznam się z rozwiązaniami, które daje mi możliwość pracy na funduszach za 0,08% mc. Jak masz tańsze chętnie się zapoznam. Ale czy znajdziesz?

Jeśli chodzi o pranie mózgu to nie znajdziesz swojego miejsca jeśli nie będziesz uważał, że twój produkt jest najlepszy. Bo coś mieć a umieć z niego korzystać to 2 różne rzeczy.

Rozwiązania z AEGON dają duże możliwości jeśli pomagają Ci w tym profesjonaliści
3ci swiat / 193.25.0.* / 2014-03-15 09:48
kup pan cegłę - JA jestem przekonany, że robi pan złoty interes (faktycznie, bo jest to mała cena za nierozbity łeb).

Czuje pan siłę perswazji?
piechpol / 188.137.64.* / 2013-12-25 15:31
poszukuję pomocy aby moje ciężko zaoszczędzone pieniądze odzyskać w całośći gdyż pieniądze zainwestowałem na emeryturę gdyż innych dochodów nie pośiadam proszę bardzo o pomoc w odzyskaniu tych pieniędzy Czesław.
strata w aegon / 83.14.244.* / 2013-06-18 16:45
Witam

Każdy sposób oszczędzania jest dobry. Jeśli parametry rozwiązania które oferuje firma są atrakcyjne, bądź najlepsze na dany moment warto przeanalizować czy nie dywersyfikować oszczędności poprzez tego typu rozwiązania. Ja pracując dla firmy AEGON bezpośrednio wiem, że są one jednymi z najlepszych na rynku. Zalecam jednak nie nabywać rozwiązań u "pośredników" (bank, multiagencja) Historia uczy, że ten kanał dystrybucji nie gwarantuje takiego poziomu doradztwa, serwisu danego rozwiązania i klient jak kolega wyżej może być niezadowolony, a nawet przynieść stratę. Nawet najlepsze rozwiązania na świecie nie będą działać jeśli nie będzie doradztwa profesjonalistów w trakcie okresu inwestycji.

Jeśli chcesz oszczędzać to już coś, ale musisz dokonać świadomego wyboru rozwiązania i mieć pewność, że nie zostaniesz z nim sam. W razie pytań jestem do dyspozycji
aegonstrata@gmail.com
maciek563 / 87.206.4.* / 2013-06-18 13:09
Zdecydowanie nie warto, przez 6 lat straciłem prawie 40% zainwestowanych pieniędzy.
Aleksander318 / 217.97.113.* / 2019-10-15 10:46
Bardzo przejrzyste i dobre ubezpieczenia z możliwością założenia IKE/IKZE.

Ja nie miałem żadnych strat.
Zadowolona i to bardzo / 83.17.111.* / 2013-05-24 13:45
Wiecie co, piszecie i krzyczycie! Nie wierzyłam ja mi koleżanka powiedziała, że tak jest. Ja nie mogę narzekać. Moja doradczyni z AEGON dzwoni do mnie raz na trzy miesiące, zawsze wiem co się w firmie dzieje, jakie są nowości i co najlepiej dla mnie będzie pracować.
Założyłam polisę w 2006 roku, nieciekawie, bo później był kryzys.
Ale mój doradca zajmuje się mną od zawsze, dzisiaj, po 9 latach, jestem mniej więcej 130% na plusie!!!!!!!
Jakby ktoś był z Wroc to mogę podać kontakt do tej Pani, byście sami się przekonali. Jest przecież tak, że większość zależy od doradcy - jaki on jest i jak się mną zajmuje.
Jak ktoś chce to niech pisze: yyetii@o2.pl
Adam918 / 85.221.155.* / 2013-06-12 12:47
U mnie to raczej przechowalnia pieniędzy - straty nie ma ale i zysku też nie... A powierzyłem firmie zarządzanie portfelem... słabo , słabo
Paulina450 / 83.25.220.* / 2013-06-13 20:09
Weźcie się sami za zarabianie pieniędzy, a nie oczekujecie cudu kiedy na giełdzie nie za ciekawie. Jeśli powierza się komuś pieniądze trzeba liczyć się z ryzykiem, jeżeli uważacie, że można lepiej to droga wolna, nikt nie zmusza do zawierania Umów ubezpieczeniowych.
filand / 2013-06-14 18:18
Również nikt nie zmusza do kryptoreklamy....nieprawdaż ?
Jacek G. / 77.87.121.* / 2013-05-17 19:19
Witam!
Jestem w AEGON 1,5 roku - polisa 10-letnia 300PLN/miesiąc. Podobnie jak poprzednicy do chwili obecnej notuję wyłącznie straty spowodowane pobieranymi prowizjami. Gdybym w tej chwili miał podejmować decyzję, na pewno nie zdecydowałbym się na tego typu formę oszczędzania ani w AEGON ani w żadnej innej tego typu firmie. Wykupienie dowolnych obligacji daje pewniejszy - co oczywiste, ale i - co zaskakujące, wyższy zysk.
aegonstrata / 193.106.230.* / 2013-06-02 12:20
A czy Aegon zakupiłeś bezpośrednio w firmie czy od pośrednika, multiagencji. Bo jeśli obligacje dają pewniejszy zysk wnioskuję, że nie ma doradztwa ze strony sprzedawcy więc na 90% obstawiam, że jest to pośrednik. Nawet najbardziej bezpieczny fundusz obligacyjny da większą stopę zwrotu niż same obligacje. Jeśli będzie Pan zainteresowany dlaczego proszę o kontakt na mail: aegonstrata@gmail.com
2syn / 99.166.99.* / 2013-08-08 18:41
Bzdury z tym bezpośrednim kupowaniem, poszedłem do Aegona (Poznań - Garbary) i bezpośrednio u niego założyłem program - miałem już jeden ale po 3 latach zysk 12% uważałem za słaby, a on powiedział, że w rok zrobią dużo lepiej.
Po roku od tego czasu - po powierzeniu zarządzania specjalistom z AEGON straciłem 8% kapitału - super specjalista Roman S. kłamał w żywe oczy, że sam będzie nadzorował i informował o każdej zmianie, bo przecież ma masę klientów, a potem, że on tylko miał sprzedać i to później będą do mnie pisać Ci specjaliści. Specjalistów, żadnych nie ma a w odpowiedzi na moje pytania uzyskuję w załączeniu regulamin :) - w którym jest napisane, że za nic nie są odpowiedzialni i ogólnie żebym się wypchał :)
mm1962 / 178.182.33.* / 2013-05-19 16:22
dokladnie jak u mnie...prowizja rosnie w zastraszajacym tempie .przez 3 lata 120 % KOSZMAR...a zysk...chyba 3 % Jak by jakis jeszcze raz przyszedl do mnie ktos zalozyc polise to bym go zastrz..ł
Pieluszka / 83.26.47.* / 2013-05-17 19:04
Ta firma to jakaś farsa.
gsk / 176.115.1.* / 2013-04-30 13:01
Jako były już klient-zdecydowanie odradzam!!! Co do zarzutów, to nie będę się powtarzał, tylko podam linka gdzie ktoś je dobrze opisał: http://www.parkiet.com/forum/viewtopic.php?t=133399.
Dodatkowo, w moim przypadku poziom obsługi żenujący. Przez pierwsze 3 lata nikt ze „specjalistów” Aegona nie skontaktował się ze mną w sprawie polisy. Następnie nawiązał ze mną kontakt p. Piotr Kuna. Współpraca z nim układała się całkiem nieźle. Cóż z tego, bo gdy zamilkł, to nikt z Aegona nie raczył poinformować, że już nie pracuje i wyznaczyć nowego „opiekuna”. Po moich mailach i telefonach odezwała się do mnie pani Justyna Niemirowska- Specjalista ds. Planowania Finansów Osobistych. Osobiście nie polecam tej pani, dlatego podaję personalia.
Przygoda z Aegonem kosztowała mnie kilkanaście tysięcy i za taki stan rzeczy pretensje mogę mieć przede wszystkim do siebie. Sześć lat temu, gdy kolega „finansista z bożej łaski” wkręcił mnie w Aegona mój poziom wiedzy nt. inwestowania był praktycznie zerowy. Dałem się omamić (pewnie nie ja jeden) obietnicami niekończących się wzrostów i krociowych zysków, a dostałem kosztowną lekcję o finansach.
Cóż, jak to mówią - nie ma darmowych obiadków, ktoś musi stracić aby zyskać mógł ktoś - ja straciłem, zyskał Aegon. I o to właśnie przecież chodziło.
aegonstrata / 193.106.230.* / 2013-06-02 12:33
Rozwiązanie które tworzy aegon czy jakakolwiek inna firma to narzędzie, które ma swoje parametry. By działało prawidłowo musi być ktoś kto w trakcie inwestycji będzie to monitorował i doradzał i tym zajmują się firmy które tworzą takie rozwiązania, jak np. AEGON. Jeśli dane rozwiązanie jest nabyte u pośrednika, który ma za zadanie tylko sprzedać a nie doradzić...a OPEN FInance takim jest to niestety w większości przypadków ostatni kontakt ze strony pośrednika jest w dniu zakupu takiego rozwiązania. A czy o to chodzi w systematycznym oszczędzaniu? Więcej informacji na aegonstrata@gmail.com
bingo353 / 95.49.135.* / 2013-04-29 09:58
Witam
To banda OSZUSTÓW I ZŁODZIEI . Przez prawie 6 lat "zarobiła" na OFE ok.8000 PLN Wpisowe -1000 PLN ,opłaty za zarządzanie i ryzyko pobierane co miesiąc (za co ?) razem -6700 i likwidacja funduszu 250 PLN .Z w płaconych pieniędzy 6 lat temu (Żywa gotówka ) STRACIŁEM 8000 PLN.
Moja strata prawie 20% nie licząc inflacji ,OSZUŚCI MIELI ZYSK 20 % . JAK TO MOŻLIWE ?
rambo2 / 77.254.85.* / 2013-04-16 07:52
Witam.Wpłacałem przez 5 lat kwotę 300zł miesięcznie. Obecny stan konta to 14.634zł, a wpłaciłem ogólnie 18000zł -a gdzie jest reszta. Kompletny brak zainteresowania mną przez opiekuna. Jeszcze nigdy sam się nie skontaktował ze mną, nie odbiera telefonu, a jeżeli odbierze przypadkowo to mówi że oddzwoni i na tym się kończy.Dzwonią jedynie nowi piekunowie którzy się zmieniają ja rękawiczki a nikt i tak wcześniej mnie nie informuje. Pragną jedynie wcisnąć inny kit.
Na moje zapytanie dlaczego ja ciągle tracę to odpowiadają że poprzednik żle ułożył portfel a on za to nic nie może. Na infolinii pan powiedział mi, że ustawianie portfela to już ich nie interesuje ten temat mam sobie zlecić na zewnątrz a oni całkowicie wywiązują z umowy i nie mają sobie nic do zarzucenia. Jak widać należy ich omijać z daleka. Aegonem powinne zająć się odpowiednie służby oraz prokuratura. Z drugiej strony jak to jest możliwe że takie przewałki robi się za zgodą rządu - czyżby to nastęna afera z udziałem przedstawicieli władzy. ZŁODZIEJE.
aegonstrata / 193.106.230.* / 2013-06-02 12:34
Witam. Jeśli potrzebujesz pomocy proszę o kontakt na aegonstrata@gmail.com
bartek1164 / 89.67.22.* / 2013-04-24 23:18
Mam dokładnie takie same doświadczenia, zdecydowanie NIE POLECAM!
Strata w Aegon / 89.78.163.* / 2013-04-24 20:22
Z tego co piszesz to faktycznie problem w tym, że nie masz zapewnionej odpowiedniej opieki dla swojego portfela inwestycyjnego. Winna tej sytuacji jest osoba, która sprzedała Ci produkt i przestała się z Tobą kontaktować. Generalnie AEGON dostarcza Ci tylko produkt opakowany w polisę ubezpieczeniową. Nie zmienia to oczywiście faktu, że powinni dla dobra marki coś zrobić z nieuczciwymi "doradcami".
Jeśli chcesz coś zrobic z obecnym programem po prostu napisz aegonstrata@gmail.com
True story / 87.206.57.* / 2013-04-19 15:39
Wow!! widzie,że takich niezadowolonych jak ja jest więcej niż myślałem...

I wszyscy mają te same problemy, miało być ładnie, a tu żadnej opieki, pomocy w inwestowaniu czy kontaktu - generalnie AEGON po podpisaniu umowy ma Cie w dupie...

Raz się umówiłem z pewnym "doradcą" z aegonu na poprawienie portfela, to typ nie wiedział o czym mówi gdy zadałem mu proste pytanie... hahaha, a później okazało się, że to znajomy znajomego, był kelnerem, nie ma doświadczenia w finansach, ale kolega go "wkręcił" do aegonu i 2 miesiące później doradza mi jak ulokować pieniądze... specjalista :)

Ciężko jest powierzyć pieniądze komuś kto nie do końca wie co ma robić...

Procent jaki Aegon pobiera za prowadzenie konta jest nieziemsko wysoki... miał być dostosowany do zarobków, a tu moje saldo od 4 lat na minusie, a oni i tak ciągną prawie 3% rocznie!!!

"Oszukali mnie! Banda decydentów, ku.wa" haha

Oooostre gówno ten AEGON.

Ogólnie pisze tu, nie po to żeby się wyżalić, ale żeby przestrzec młode, niedoświadczone osoby żeby nie popełniły takiego błędu jak ja. A osoby które są w 'temacie' i tak wiedzą żeby u nich nie inwestować.

Kulturalnie środkowym palcem pozdrawiam cały AEGON.
aegonstrata / 193.106.230.* / 2013-06-02 12:38
Witam. Jeżeli potrzebujesz pomocy, rozmowy na temat tego co masz i jak zmieniać portfel by był dopasowany do aktualnej sytuacji rynkowej proszę o mail: aegonstrata@gmail.com

jeśli myslisz poważnie o swoich inwestycjach możemy Ci jedynie pomóc
rambo2 / 77.254.85.* / 2013-04-16 07:47
Witam.Wpłacałem przez 5 lat kwotę 300zł miesięcznie. Obecny stan konta to 14.634zł, a wpłaciłem ogólnie 18000zł -a gdzie jest reszta. Kompletny brak zainteresowania mną przez opiekuna. Jeszcze nigdy sam się nie skontaktował ze mną, nie odbiera telefonu, a jeżeli odbierze przypadkowo to mówi że oddzwoni i na tym się kończy.Dzwonią jedynie nowi piekunowie którzy się zmieniają ja rękawiczki a nikt i tak wcześniej mnie nie informuje. Pragną jedynie wcisnąć inny kit.
Na moje zapytanie dlaczego ja ciągle tracę to odpowiadają że poprzednik żle ułożył portfel a on za to nic nie może. Na infolinii pan powiedział mi, że ustawianie portfela to już ich nie interesuje ten temat mam sobie zlecić na zewnątrz a oni całkowicie wywiązują z umowy i nie mają sobie nic do zarzucenia. Jak widać należy ich omijać z daleka. Aegonem powinne zająć się odpowiednie służby oraz prokuratura. Z drugiej strony jak to jest możliwe że takie przewałki robi się za zgodą rządu - czyżby to nastęna afera z udziałem przedstawicieli władzy. ZŁODZIEJE.
prosty czlowiek / 89.204.246.* / 2013-04-10 13:44
Aegon to jedna wielka pomylka. Przez 5 lat odkladania miesiecznej skladki 300zl zamiast 18000 na konce bylo 15000.
Po zlozeniu wniosku o wyplate i rezygnacje ( poniewaz Aegon w swojej umowie zlamal przepisy konsumenta tabela procentowa i zostal skazany przez UOKiK) przedwczesna. Po wycenie pzrez Agenta wyszlo niby jakies 1900zl oplat. Po telefonie na informacje Aegona poprosilam wycene jeszcze raz i powiedziano mi ze na dana chwile to ju ponad 2000 ale ze spotknaie maja raz w tygoniu to dokladna kwote bedzie moza powiedziec dopiero na nastepny tydzien podczas spotkania i to moze ulec zmianie. Dodatkowo 20% zatrzymanych pieniedzy w fundusie Premium... Wyplacili mi 11000 potracaja oplate za "papier" i ich "straty" "pseldo. Po czym dostalam list wyjasniajacy ze " z dobrem klienta oni taka oplate pobrali i ze dla porownania ponizej mam cene jak by to bylo wedlug normalnej tabeli. ( żart!!) oraz informacje ze reszte srodkow dostane pozniej i ze juz nie beda oplaty pobierane.
Gdy przyszedl termin wyplaty reszty srodkow okazalo sie ze potracili nastepny 1000 i dostalam list ze oplaty ulegly zmianie i znowu podtracenieza "papierek i ich straty pseldo "

ŚCIERWO I STRACONE 5 lat.
Dodam ze opiekun dostaje za kazda podpisana umowe % od kwoty skladki miesiecznej wiec im wieksza suma miesieczna tym prowizja wieksza.
Kolejna rzecz dodam iz 5 lat stalych skladek i kolejne 5 lat juz nie musisz wplacac - tak kazy uwaza i sie tym cieszy .. Nie tak szybko! Przez kolejne 5 lat wciaz zostaja pobierane oplaty ( tak samo jak w pierwsze 5lat)
za utrzymanie konta, prowadzenie, i inne badziewia ktore po pieciu latach , braku ruchu na giledize moga dac wam kwote 3000 a ze nie wplacacie juz kasy przez kolejne lata, gielda stoi to skads musza pobierac wiec biora z waszych juz uzbieranych pieniedzy przez pierwsze 5 lat.

Obudzcie sie.
Moj znajomy pracowla w ubezpieczeniach i dokladnie tak to wlansie wyglada. Prowizje, prowizje i jeszcze raz prowizje za kazdego naiwnego.
Zbaczcie tez ze w protfelach macie fundusze Aegon..
Graja pieniedzki waszymi na gieldzie i zarabiaja krocie!
W idea Premium maja swoej 20% albo i wiecje udzialow dlatego kazdy ma tam jakis procent.

Życze powodzenia jesli nadal ktos wierzy ze " za darmo cos dostaniesz"
Pozdrawiam wszystkich " naganiaczy "
Dzejkob.7 / 78.28.19.* / 2013-04-08 12:12
A ja inwestuje w AEGONie kase juz od 15miesiecy i jest git. Mam umowe na 15 lat w produkcie Aegon Alfa ETF i w tamtym roku zarobilo mi to prawie 12% na czysto...no to jak dla mnie baja. Gadalem z gosciem - ale nie przedstawicielem Aegona tylko z doradca businesowym i On mi ten pomysl zapodal. Zreszta jak cos to piszcie... Ja polecam
STREFA AA = AEGON + AMBERGOLD / 37.209.147.* / 2013-04-09 00:57
JA TEZ DAJE KASE DO AGEONU - TYLKO U NICH MAM PONAD 30 % ZYSKU - WPLACILEM PONAD 200 TYS BO SPRZEDALEM BLOKI I AEGON WYPLACA MI 6 TYS MIESIECZNIE !!!! I JESTEM MAX HAPPY - BANKI TO SYF A TU MILO JAK MALINAA - I KAWA GRATIS !!!!!
stasia277 / 37.209.147.* / 2013-04-09 01:05
Tez wplacilam pieniadze okolo 350 tys i pytalam tego faceta -chyba to byl sam prezes - czy pan wyjedzie z cala kasa za granice i czy moja kasa jest bezpieczna - on tylko kiwnal glowa ze nie - wiec mu wierze i tylko polecam kazdemu ciulaczowi w polsce czy masz 1zł czy 1mln lec do aegonu i wplacaj - nie bedziesz wiedzial co zyskami robic i jaki jacht wybrac na wakacje - a autem to tylko roys roysem bedziesz mykac po kazda wyplate odsetek !!! tylko wez worek bo kasa ci sie nie zmiesci w saszecie !!!!
kk625 / 77.254.165.* / 2013-04-07 17:21
Nie warto!
pol123456789 / 89.229.29.* / 2013-04-03 12:52
Witam, zajmuje sie aegonem zawodowo, zajmuje sie optymalizacja tych produktów aby miec jak najnowsze i jak najlepsze jezeli ktos ma aegona to prosze o kontakt ponieważ może się pozbyc dodatkowych kosztów a wzamian uzyska zarzadzanie przez dom maklerski ktory gwarantuje stope zwrotu minimum 6%. Masz pytania to zadzwoń ! 723-489-166
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy