Home Broker - warto?

becia77 / 2011-05-27 13:44
witajcie,
zastanawiamy się z mężem nad kupnem mieszkania, myślicie że usługi Home Brokera warte są swojej ceny? jakie są wasze opinie na temat tej firmy?
Wyświetlaj:
Zdecydowanie nie / 89.72.135.* / 2018-08-10 11:09
Miałam do czynienia z firmą Home broker ale od strony sprzedającego i zdecydowanie nie polecam. Niby mała prowizja ale nic nie było jak należy. Pomimo wyłączności, ogłoszeń nie szło znaleźć ani nie były wyróżniane ani nie doczekaliśmy się baneru chociaż na rozmowie wszystko ładnie. Na samo wystawienie oferty czekaliśmy prawie 3 tygodnie. Później zero kontaktu z doradcom nie odbierał telefonów ani nie odpisywał na emaile. Do tej pory nie wiem czy ktoś się zainteresował ofertą. Przy rozwiazaniu umowy podszedł jakiś pan który nawet się nie przedstawił i kazał w korytarzu napisać rozwiązanie. Kompletna porażka zero profesjonalizmu wielkie logo i nic poza tym.
justyna700 / 91.145.144.* / 2018-10-18 08:20
Witam, czy mogę o kontakt meilowy? chciałabym podpytać o kilka rzeczy. Zgóry dziękuję.
justyna.andrzejewicz@gmail.com
realista / 94.254.234.* / 2018-05-08 17:10
Zdecydowanie odradzam, agencja zbiera wszystkie informacje o rozmówcy zanim udzieli jakiejkolwiek odpowiedzi o sprzedaży nieruchomości. Po co? Zwyczaje przykre, resortowe i dosyć niebezpieczne dla kupującego. Jeśli dorzucimy do tego powiązania z Noble Bank i windykacją nieruchomości , których "naiwni" nie są w stanie spłacić wyłania się ponury obraz rzeczywistości....Szukajcie innych agencji, zwróćcie uwagę kto jest założycielem interesu.
izka529 / 91.198.186.* / 2018-04-06 11:29
Odradzam, zresztą trudno u nich nawet cokolwiek obejrzeć - zamieszczają oferty, tak jak inne cywilizowane agencje, w internecie, ale obejrzeć ich nie można - trzeba się spotkać w oddziale, gdzie ktoś pokaże na komputerze to, co widać w necie!!!! Potem jest tysiąc telefonów z firmy, bo nie ma żadnej koordynacji między pracującymi tam panienkami, co chwilę odbieram telefon od innej osoby: co Pani chce kupić, w jakim mieście?
Plus oczywiście pytania o kredyt - z tym w sekundę po kliknięciu oferty dzwonią doradcy finansowi. Bajzel na kółkach, zero poszanowania czasu klienta. I panienka powtarza jak mantrę: takie mamy zasady, proszę przyjść do oddziału. Raz poszłam, ale próba obejrzenia innego mieszkania wymaga... kolejnej wizyty i kolejnej - istne kuriozum. Coś zupełnie niebywałego w tych czasach. Jak w głębokim PRL-u. Skansen, za to oprocentowanie jak na Manhattanie. Szkoda nerwów.
A259 / 78.9.185.* / 2018-02-27 20:08
zdecydowanie nie polecam, biuro nastawione tylko na zarabianie pieniędzy, do tego stopnia, że pośrednik nie sprawdził przez pół roku dokumentów i chciał nam sprzedać nieruchomość, która tak naprawdę nie mogła być zamieszkała. Ponadto pośrednik mimo to namawiał do umowy przedwstępnej tylko po to, by zarobić chociaż 50 procent prowizji. Żenada i brak profesjonalizmu.
y601 / 83.9.17.* / 2018-01-13 20:31
Hej, interesują mnie biura w Warszawie-Ochota. Czy ktoś z was zna firmę www.gwiazda.info? Jakie macie opinie?
Sława416 / 94.254.249.* / 2018-01-09 19:05
ZDECYDOWANIE NIE POLECAM! Bardzo wysoka prowizja (ponad 3%) zero zabezpieczenia interesów kupującego, do tego we Wrocławiu - wyjątkowo arogancka obsługa klienta. Chyba czas spojrzeć kto płaci Wam pensję, agenci nieruchomości!
justyna553843 / 77.46.96.* / 2017-12-01 17:33
Czy pierwsza wizyta w biurze homebroker jest płatna?
Jollandia / 176.221.120.* / 2017-11-07 11:39
NIE WARTO! Kasa tylko się liczy i najlepiej jak sam znajdziesz mieszkanie, a im dasz prowizję. Dają ogłoszenie mieszkania w centrum Szczecina, mieszkanie znajduje się 50 km od Szczecina. Zadzwonić możesz tylko do Lublina, gdzie oczywiście nic nie wiedzą :) Kpina.!
niepolecam123123 / 83.23.255.* / 2017-11-02 11:04
NIE POLECAM! Chcieliśmy z chłopakiem kupić mieszkanie z dofinansowaniem MDM. Doradca kilka razy zaznaczał nam, że trzeba działać szybko, dlatego już na następny dzień mieliśmy mailowo otrzymać ofertę. Kilkukrotnie upominałam się sms'owo o przesłanie oferty, p.Małgorzata za każdym razem nie mogła rozmawiać i obiecywała, że się odezwie, jednak nie odezwała się do dzisiaj.
nie_polecam! / 83.23.255.* / 2017-11-02 10:59
NIE WARTO!! Chcieliśmy z chłopakiem kupić mieszkanie z dofinansowaniem MDM, doradca kilka razy zaznaczał nam, że trzeba działać szybko, na drugi dzień miał przesłać nam swoją ofertę i kontaktować się z nami w celu wyboru inwestycji, ale niestety nie dostaliśmy ani maila z ofertą ani telefonu, upominałam się kilka razy sms'owo, ale zawsze była jakaś wymówka p.Małgorzaty, że nie może rozmawiać i odezwie się później. Niestety nie odezwała się do dzisiaj.
KRYSTIAN22901 / 109.232.242.* / 2017-10-25 10:43
NIE WARTO. DRODZY i NIE ZAWSZE WSZYSTKO MÓWIĄ. Dodatkowo wciskają produkty bankowe, bardzo niekorzystne dla Klienta.
annb2002 / 2017-10-22 21:57
zdecydowanie odradzam to biuro, śmiech na sali, miałam z nimi do czynienia jako kupująca, stawki strasznie wysokie 2,5% + VAT przy nieruchomości powyżej 700 tys. a wiadomo, że biorą prowizję też od Sprzedającego. O cenie w ogóle ciężko było rozmawiać, pośrednik powiedział nam, że cena jest super atrakcyjna i nie do negocjacji... w zasadzie nie wiem za co od nas chciał prowizję, jeśli takie miał stanowisko to powinien prowizję brać od Sprzedajacego... przestrzegam przed pośrednikami, sami później sprzedawaliśmy nasze małe mieszkanie i faktycznie samemu jak się wystawi to sami agencji dzwonią, w końca wybrałam kilka agentów z niższą prowizją obdzwoniłam jak oni rozmawiają z klientami i ile biorą prowizji od Kupującego no i wybrałam 1 agencję na wyłączność i kobitka nasze mieszkanie sprzedała w 2 tygodnie...
Zniesmaczony / 94.254.154.* / 2017-07-16 12:54
Zdecydowanie NIE WARTO!!! (biuro w Bydgoszczy)
Okropna obsługa. Kłamią. Nikt nie oddzwania. Chciałem kupić dom w Bydgoszczy. Dzwoniłem 4 razy. W końcu chciałem porozmawiać z jakimś kierownikiem. Otrzymałem odpowiedź, że oddzwoni....i NIE ODDZWONIŁ. A dom został wycofany w dwa dni. Ktoś uprawia kolesiostwo, a klientom wciska się kit i nie sprzedaje atrakcyjnych nieruchomości.
SZCZERZE NIE POLECAM!
Nigdy więcej nie zamierzam mieć nic wspólnego z tym biurem.
klient 555 / 159.205.35.* / 2017-08-28 12:15
jak chcesz kupić dobrą nieruchomość w przyzwoitej cenie, to sam musisz szukać, a nie polegać na biurze nieruchomości, chyba że nie masz czasu, no to musisz zapłacić komuś ze by za ciebie przeszukał oferty na internecie, a Home Broker to akurat najdroższe biuro w Polsce i cieżko się z nimi negocjuje, bo to korporacj\.
Px / 46.134.38.* / 2017-07-04 15:48
NEGATYW !!!
Nie polecam, Renomowana firma, ale nierzetelny pracownik ... dlaczego?
Skłamał by tylko podpisać umowę do reprezentowania. Posiadając niby klienta, procent wysoki pisany niewyraźnie mający na celu zmylić klienta. W każdej szanującej firmie formalności załatwia się za klienta, a nie siedzi się i czeka na dokumenty. Dokumenty sami musieliśmy załatwić, a dokumenty do Notariusza nie były dostarczone, trzeba było specjalnie jechać ! Tak wygląda profesjonalny agent, który mało tego cytuje : "... nie mam sobie nic do zarzucenia."
Ze względu na kupującego tylko zakończono transakcje.
Który też nie był zadowolony z obsługi... nic nie zrobili, bo sam otrzymał lepsze warunki od swojego agenta finansowego.

Omijać jest wiele lepszych firm które naprawdę się starają.
przepłaciłam / 178.36.194.* / 2017-08-17 16:34
Płacisz za to co masz w umowie - czytaj co podpisujesz - nie licz na to, że pośrednik zrobi więcej niż ma w umowie. Ja też nie jestem zadowolona, ale nie dlatego, że nie załatwiają dokumentów, bo tego nie było w umowie, ale dlatego, że sprzedali mi mieszkanie za cenę, za którą mogłam sama sprzedać - na pewno są bardzo drodzy biorą prowizję od dwóch stron i to po 2,9%+VAT oczywiście możesz negocjować przy wyłączności. Ja musiałam zapłacić swoją wynegocjonowaną + prowizja kupującego, której już nie miałam możliwości negocjować Sama obsługa z Gdańska ok - oddzwaniali, pokazywali mieszkanie klientom, byli grzeczni, uprzejmi, poświęcili mi czas na rozmowę - sama jestem sobie winna, bo nabrałam się na ofertę z wyłącznością, z której nie mogłam się wycofać, gdy zorientowałam się, że kupujący nie chcą płacić prowizji (taki rynek), a oferty na 0% nie było - jeśli chcesz sprzedać musisz zapłacić obie prowizje inne biura biorą 3-4$ brutto - ja zapłaciłam najwyższą (1,55+2,9) x VAT =4,5% uważam że to dużo - rozumiem, że są koszty reklamy w internecie, marketingu, wizyty na lokalu ale to może kosztować 1000-3000zł Ja przepłaciłam jakieś 10tys. Więcej nie podpiszę takich umów, za dużo straciłam.
Magda.Lena / 84.10.48.* / 2017-05-26 09:45
Nie warto. Nie polecam firmy Home broker (Warszawa). Po pierwsze oszukują już przy dodawaniu ogłoszeń i informacjach telefonicznych. Informują, że mieszkanie jest dostępne, a później na spotkaniu okazuje się, że jest to ściema i takie mieszkanie w ogóle nie istnieje. Moim zdaniem jest to wielki brak profesjonalizmu i zero szacunku do potencjalnego klienta.
do początku nowsze
1 2 3 4 5

Najnowsze wpisy