Forum Forum prawneGospodarcze

Jak zarejestrować sprowadzony samochód

Jak zarejestrować sprowadzony samochód

Money.pl / 2007-05-18 12:12
Komentarze do wiadomości: Jak zarejestrować sprowadzony samochód.
Wyświetlaj:
Duraj / 188.147.38.* / 2020-08-27 22:57
Sami właśnie mamy auto sprowadzane z zagranicy, przy rejestracji okazało się, że brakuje dokumentów jakichś. Na całe szczęście Znależliśmy firme www.duplikatydowodow.pl która zajmuje się takimi sprawami. Pomogli nam odzyskac brakujące dokumenty, otrzymali,smy zestaw dokumentów do złożenia w urzędzie, wraz z tłumaczeniem przysięgłym
Lutheran Hospital / 151.95.180.* / 2017-09-10 10:43
Jestem Doktorem Michaelem Baldwinem z Iowa Luterański Szpital, dałem mi szansę, aby kierownictwo szpitali reklamowało w Internecie, jak pracujemy i że zaczęliśmy od nowa na rok zakupu narządów ludzkich, np. Nerki, jeśli jesteś poza zainteresowani sprzedażą nerki, proszę nie wahaj się skontaktować ze szpitalem pod poniższym adresem e-mail: Szpital w luteranie w Stanach Zjednoczonych jest specjalistą w dziedzinie chirurgii i jako dawca nie ma w tym ryzyka, płacimy dobrą sumę pieniędzy i jesteśmy z siedzibą w Iowa USA.
I to jest nasz e-mail:
iowalutheranhospital@gmail.com
Możesz też się z nami skontaktować na cosapp +1 929 281 1248
andrrzej krol / 2015-05-27 17:25
kupiłem 2004 roku prosto nową z salonu .opla corsa i jest na moje nazwisko dowód rejestracji orgnalny,a teraz jestem w Polsce zapłaciłem ubezpieczenie i przegląd w Polsce,czy mogę jezdic dalej na włoskich ryjestracji
tresspass / 178.43.207.* / 2014-07-01 01:52
To jest jakiś poroniony koszmar. Horror. Powinno się wleźć do jednego budynku i przy jednym stanowisku, a do tego będąc częstowanym kawą i ciastkami, załatwić wszystko w ciągu maksymalnie 30 minut! Średniowiecze, wyzysk i złodziejstwo. Bez dwóch zdań.
Adam 7887 / 5.172.246.* / 2014-06-12 22:24
mam ogromny problem gdyż nabyliśmy auto sprowadzone z niemiec mam umowę pomiędzy mną a sprzedającym polakiem który zamieszkuje w niemczech dał mi tylko duży brif mam od niego tablice rejestracyjne niemieckie znajdujące sie w brifie dużym! i tablice żółte na jakich przyjechał ten chłopak z niemiec! I teraz pytnie:

-czy mi to wystarczy do rejestracji samochodu??
halina815 / 109.40.110.* / 2013-09-15 12:30
jak wyglonda relacja darowizna auta i urzad celny.poprostu dostalam auto w darowiznie i chcialam je zarejestrowac jak to wyglonda finansowo
dejwu46 / 83.30.110.* / 2013-06-20 20:59
Witam, sprowadzilem samochod od znajomego z niemiec do polski, niestety nie mam pojecia jak uporac sie z faktem, iz wlasciciel pojazdu zmarl... moge spisac umowe kupna z jego synem (prawnym spadkobierca) ? potrzebuje jakis kwit, akt zgonu ?
pawel132456789 / 83.6.75.* / 2013-04-15 22:48
jak haracz na utrzymanie tych darmozjadów za biurek
Roman774 / 193.239.145.* / 2013-01-08 17:59
Witam wszystkich na forum.
Dzis rejestrowałem moje 407 z nowymi przepisami.
Samochód był przywieziony z niemiec a zakupiony w komisie na fakturę.
Więc.
W komisie musicie dostać :
Fakturę
komplet dokumentów z samochodu
Oświadczenie że samochód został przywieziony na lawecie bez tablic rejestr. wpisane tam tez musi VIN
Teraz udajecie sie do WK ale nie macie przeglądu i tu sprawa wygląda tak
W urzedzie rejestrujecie auto ale mówicie ze nie macie przeglądu bo auto jest sprowadzone. Pani wypisuje papierki karze wam zapłacic 60zł za tablice czasowe i wydaje dowód rejestr.(mięki). z tym idziecie wykupić OC (najlepiej ja tak zrobiłem..do jakiś agencji co ma ileś naście firm i tam bierzecie najkorzystniejszą:) nastemnie z OC i dowodem i tablicami jedziecie do przeglądu (Pn.w WK powinna wam dać te wszystkie dokumenty albo je zostawi a da wam ten zielony brif kopie) i mamy przegląd zrobiony. Wymądrzamy autem i jedziemy do wydziału komunikacji oddajemy tablice i oddajemy dowód i przegląd...Pani działa z papierami a Wy idziecie znów płacić 263zl :) dostajecie wtedy znów nowy dowód i tablice z tym idziecie do agencji by skorygowała nasze OC skreśli nr.rejestracji da nowy:) i wszytko juz jest załatwione za 2tyg. odebrac new.dowód :) mam nadzieje ze komuś z Was pomogłem.
maciej z olsztyna / 77.195.96.* / 2014-09-27 23:19
Gościu !! Szacun i ukłony do ziemii !! Jeszcze nigdzie takiej dobrze opisanej ścieżki nie znalazłem !!
banan775 / 91.217.1.* / 2012-11-15 20:26
mam problem
kumpel przyjechal autem do mnie z niemiec,postanowilem go kupic od niego,wiec spisalismy my umowe.Auto zostawilismy u mnie na ogorodzie on wzial umowe, tablice i wyrejstrowal auto w niemczech.Przyslal mi brifa duzego i dowod rejstracyjny auta.Miedzy czasie musialem wyjechac na pol roku auto stalo caly czas.Jak mam je teraz zarejstrowac w Polsce?
andrzej77 / 46.77.9.* / 2012-10-23 20:15
kupiłem samochód od bela w sierpniu ale nie załatwiłem jeszcze nic co zrobić pomurzcie aby nie dowlili mi takiej kary w urzenidzie celnym ze mi się odechce tego auta
spinmax / 83.9.221.* / 2012-09-01 09:01
a u mnie sprawa byla prosta. Autko na niemieckich blachach sprowadzilem do Polski. Zamiast sam ganiac z papierami poszedlem do biura obok izby celnej gdzie za 50 zl wypenili mi i pit 24 do skarbowki oraz do celikow papiery. zajelo to wszystko 15 minut . malo tego oplacilem w tym biurze oplaty recyklingowe i inne a akcyze u celnikow budynek obok. razem z przegladem i oplatami skarbowo- celniczymi wyszlo mi bagatela 1100 zl :) i to wszystko w 1,5 h :)teraz tylko tablice do urzedu komunikacji i ubezpieczenie :) passat b5 1.8 99 rok
miri666666 / 2012-07-25 23:58
witam mam takie petanie kupilem bmw 5 z niemiec z 2005roku o pojemnosci 3.0 za ktore zaplaciłem 11800euro chcialem sie dowiedziec jakie mnie wyniosa opłaty w polsce
gregory keting / 79.186.0.* / 2012-07-10 21:52
Jeśli chodzi o sprzedaż i kupno aut, to polecam Auto Broker Leśniewscy, www.lesniewscy.eu. Zaczęło się od tego, że sprzedawałem swoją megankę, więc do nich wstawiłem. Wyczyścili ją, zrobili ładne, profesjonalne ogłoszenie i wystawili gdzie się da. Zanim się obejrzałem, auto było sprzedane! Od sprzedaży wzięli jakoś 500 zł więc niewiele, biorąc pod uwagę ile sami zrobili. Pieniądze ze sprzedaży dołożyłem do zakupu nowego auta. Tu też Leśniewscy okazali się skuteczni. Także komis jak się patrzy. W dwa tygodnie zwieźli mi nowe auto, wszystko sprawdzili, opłacili, ja tylko poszedłem rejestrować w urzędzie za 250 zł. Oni zajmują się sprowadzaniem samochodów na zamówienie z Niemiec i Europy. Bardzo profesjonalnie.Tyle w temacie, zachęcam wszystkich, sprawdźcie sami.
do początku nowsze
1 2 3 4 5

Najnowsze wpisy