Forum

Komentarze użytkownika "kalot"

Komentarze użytkownika: kalot

kalot / 2008-01-03 13:21 / portfel / Tysiącznik na forum
był raz w BRE BAnku taki kolo, może kolunio którego nazwali Down (sic!) Jones, bo pracował, aby inwestować i rzecz jasna jeść, mieszkać zajmował się jakimiś zleceniami i mu kontrakty spadły o 365 pkt bo tak był zajęty
kalot / 2008-01-03 13:14 / portfel / Tysiącznik na forum
praca inwestora giełdowego wyklucza praktycznie jakąkolwiek inną pracę zawodową, a tym bardziej na instrumentach pochodnych o najwyższym stopniu ryzyka, jakim są niewątpliwie kontrakty terminowe
kalot / 2008-01-02 16:42 / portfel / Tysiącznik na forum
nie ma przebacz
jeszcze planuję zamknięcie 1-2 pozycji
kalot / 2008-01-02 12:05 / portfel / Tysiącznik na forum
baldhead - dobra lektura
kalot / 2008-01-02 12:00 / portfel / Tysiącznik na forum
magia nazwisk, an tym też można zarobić
chociaż chyba nie aż tyle
być może to już historia, ale ubiegły rok pokazał kilka takich zjawisk, których wcześniej nie obserwowaliśmy, albo zapomnieliśmy i odświarzenie się przyda
podobno wszystko już było, a ja twierdzę zdecydowanie, że tylu emisjiczy też tylu dodruków i takiego przeczesania przy nieprzemijającej koniunkturze nie było w ciągu niespełna 17 lat od reaktywowania giełdy
musimy uczyś się nowego, kto nie podoła to może zapomnieć o zwycięstwach
kalot / 2008-01-02 11:54 / portfel / Tysiącznik na forum
zatem nie udowadniajmy nikomu niczego tylko inwestujmy przemyślnie swoje pieniądze
sam dość trafnie przewidujesz to licz się z tym , że ktoś inny też może tak robić
tylko nie wolno wkładać od razu wszystkiego a stopniowo wsłuchijąc się w rytm ruchów giełdowych
kalot / 2008-01-02 11:49 / portfel / Tysiącznik na forum
nie tylko kiełbasa, dobrym przykładem jest piwo 2 x droższe niż tu, a jednak wytrzymujące konkurencję cenową
kalot / 2008-01-02 11:47 / portfel / Tysiącznik na forum
ja bym tych firm nie porównywał
spółka jago przez większość swojego pobytu wśród notowań wykazywała się wynikami umożliwiającymi jej wycenę na dość atrakcyjnym /a już nie przewartościowanym poziomie zysków. natomiast wejść weń syna pewnej pani spowodowało spory wzrost kursu na którym dało się zarobić nie tylko mnie
w tej chwili kurs wrócił do punktu wyjście, ale nikt nie kazał nam spadać z kursem
kalot / 2007-12-18 22:22 / portfel / Tysiącznik na forum
to znaczy że się jeszcze rozwijasz, czego życzę w najbliższych latach trudnej sztuki zarabiania na giełdzie:]
kalot / 2007-12-18 22:20 / portfel / Tysiącznik na forum
czytaliśmy i uwierzyliśmy, niektórzy podejmą jutro z rana decyzję
kalot / 2007-12-18 22:19 / portfel / Tysiącznik na forum
czasami lepiej nie oceniać innych, bi zdziwienie przychodzi najmniej spodziewanie
kalot / 2007-12-18 22:16 / portfel / Tysiącznik na forum
tam się kurs zaciął bo nie chodziło o mieszkanie nr 1 lacz o te nr 2 i ewentualnie 3
kalot / 2007-12-18 22:15 / portfel / Tysiącznik na forum
jak na longterma to się dziwię, że interesuje Cię jedynie dzień następny

Re: Komentarze do portfela "kalot"

kalot / 2007-12-18 22:13 / portfel / Tysiącznik na forum
jak może być mój portfel obserwowany przez dwóch mnie tego niewiem, ale miłych obserwacji życzę
kalot / 2007-12-09 22:25 / portfel / Tysiącznik na forum
ale to chyba jedynie w państwie, gdzie sakrum nie jest oddzielone od profanum

Najnowsze wpisy