Forum

Komentarze użytkownika "kuba3"

Komentarze użytkownika: kuba3

kuba3 / 2011-01-12 16:24

w starym roku była tolerancja fotoradarów o 20 km?h


W starym roku tolerancja fotoradarów ustawiona była na 5 km/h, a policjant z "suszarką" mógł wystawić mandat przy przekroczeniu prędkości nawet o 1 km/h. Czyli bezkarnie można było jeździć po mieście z prędkością 50 km/h. Teraz 60.

W starym roku na ekspresówkach max prędkość była 110, teraz jest 120 (plus dodatkowe bezkarne 10, czyli można bez mandatu jechać 130).

Na autostradach było 130 (i mandat za jazdę 131 km/h) teraz jest 140 i mandat dopiero po przekroczeniu 150.

Może nie dużo, ale jednak szybciej jest.

Jak zwykle nas złupią

kuba3 / 2010-12-03 13:15
Jak nie ma od kogo wziąć, to biorą od przedsiębiorców. Popieram protest!!!
kuba3 / 2010-10-29 12:21
Wyjdzie na to, że po zapłaceniu prowizji, Belki, zostanie mi na pudełko zapałek. Na papierosy już nie starczy. Dzięki i pozdrawiam!
kuba3 / 2010-10-29 12:12
piszesz też, że "mozna bylo przypuszczac ze niedlugo spadki przeniosa się na inne rynki". Trzeba się bać o debiut GPW?
kuba3 / 2010-10-29 11:56
9 XI

Ale zarobek kiepski będzie. Jestem "inwestorem" dorywczym, dałem się skusić, ale nawet jak debiut będzie w miarę udany, to chyba ze 100 złoty zysku z tego będzie. Trochę szkoda zachodu :(
kuba3 / 2010-08-07 22:31
Jak tak fajnie handlujemy, to sprzedajmy jeszcze Jarka z krzyżem i obrońcami. Ale kto to kupi...
kuba3 / 2010-08-07 22:30

Ci politycy którzy wojowali z komunistami zostali bezpardonowo
odsunięci od polityki.


To dlatego prezes Jarosław wciąż jest w polityce. Za czasów PRL w opozycji nic nie znaczył. Dla kilku procent głosów potrafi sprzedać swoje ideały i mizdrzyć się do sympatyków Gierka i Jaruzelskiego. On nie ma ideałów, tylko jest wyrachowany do bólu. Cynik. Kilka procent dla się zarobić na śmierci brata, to zaróbmy. Kolejnych kilka procent zyskam na krzyżu, to fajnie.
kuba3 / 2010-08-07 22:27

krzyż jest zbawieniem a dla żydów jest hańbą


Krzyż jest dla Żydów hańbą? Krzyż jest hańbą dla Jezusa Chrystusa? Nie rozumiem... Symbol męczeństwa Żyda jest hańbą dla Żydów... Ale odjazd.
kuba3 / 2010-03-25 09:10

Nie mam nic wspólnego z oświatą ale mimo to chcę i prubuję
patrzeć na wszystko obiektywnie,

No widać, że nie miałeś nic wspólnego z oświatą, ale prubuj dalej.
kuba3 / 2010-01-22 09:14

o ile pamiętam sonda polegała na zaznaczeniu,
którego z nich w naszym subiektywnym mniemaniu uznajemy za
najlepszego, nie było opcji tego lubię, a tego nie lubię,


No ja wybierałem najlepszego i najgorszego, a chyba wypełnialiśmy tę samą ankietę.

Re: Balcerowicz: Największym błędem były zasiłki dla bezrobotnych

kuba3 / 2010-01-22 09:00
Może z ekonomicznego punktu widzenia zasiłki były błędem, ale gdybym ja wtedy został na lodzie, to wolałbym dostać. Wiem, że Balcerowicz mówi o zasiłkach dla absolwentów, ale zawsze jest dylemat, bo zasiłki psują rynek pracy, a z drugiej strony nie wyobrażam sobie, że mogłoby ich nie być.
kuba3 / 2009-06-18 16:55

Nigdy w tym kraju nie będzie normalnie,jeżeli takie gołowąsy co
jeszcze za mleko Matce nie zapłacili,będa zabierać głos i
krytykować Rząd RP.


Od którego roku życia wolno krytykować rząd?


Ja Ci się nie podoba to granice otwarte !


Nie każdy na pojawienie się problemów reaguje ucieczką. Mi akurat zależy na przyszłości kraju i nie podoba mi się podejście, że jak coś jest nie tak, to należy spakować walizki i przestać się interesować.
Może lepiej próbować coś zmienić? Eeeee, nie, za trudne, po co się fatygować.
kuba3 / 2009-04-29 15:41

przykre, że takie bzdury można tu przeczytać

eeee tam przestańcie - poważny portal nie musi wcale samych poważnych tekstów publikować. Fajną ciekawostkę wyłapali, Lidl wtopił, choć to nie jego wina.

A tak z innej strony, to ja też chciałbym wygrać wycieczkę do Meksyku, nawet w obecnej sytuacji :)
kuba3 / 2009-03-05 11:28

Do tej pory w TV i papierowych mediach slyszalem caly czas, ze jest to ulga DLA KAZGEO
MALZONKA OSOBNA, i KAZDY Z NICH moze sobie odpisac kwote do 760 zl - wynikajaca z faktury - czyli jak roczne oplaty wyniosly np. 1000 zl, to KAZDE z NICH moglo sobie odpisac 760 zl.

Z taką interpretacją nigdy się nie spotkałem. Ilekroć czytałem na ten temat, to obowiązywała zasada, o której piszesz wcześniej: Jesli wiec oplaty za internet wyniosly rocznie np. 1000 zl, to jedno moze sobie odpisac
720 a drugie roznice (czyli 280 zl)


Z ulgą internetową jest jednak inny patent. NIE przysługuje klientom TP SA, którzy mają Multipakiet (internet i TV). Nie ma na fakturze wyszczególnienia, ile konkretnie kosztuje sam internet a TV nie można odliczać, więc nie można odliczyć NIC.

Ludzie! Nie dajcie się namówić tepsie na Multipakiet! Stracicie na tym!

Re: kredyt na spółkę

kuba3 / 2009-03-02 12:29
Witam!
Ja dostałem kredyt z osobą, z którą nie jestem spokrewniony - tzw. związek nieformalny. Bank się o nic nie pytał, dał nam po pół kredytu na łebka i mamy po 50 procent mieszkania. Raty spłaca jedna osoba.
Dodam, że kredyt brałem w czasach, kiedy banki chętnie ich udzielały. Nie wiem, jak jest teraz.
do początku nowsze
1 2 3 4 5

Najnowsze wpisy