Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Polski Ład. Będą bon mieszkaniowy i kredyt mieszkaniowy. "Jest zgoda na oba rozwiązania"

Na konferencjach rządzący zamiennie opowiadali o dwóch programach wspierających mieszkalnictwo w Polsce: bonie mieszkaniowym i kredycie mieszkaniowym bez wkładu własnego. Wydawało się jednak, że oba pomysły nie będą funkcjonować jednocześnie. Teraz wiceminister rozwoju, pracy i technologii rozwiewa wątpliwości. - Nie dość, że jest zgoda na to, że oba te rozwiązania będą funkcjonować, to najprawdopodobniej zostaną przedstawione w jednym akcie prawnym - mówiła Anna Kornecka w programie "Money. To się liczy". Przedstawiła też szczegóły obu rozwiązań.

27-05-2021
Tagi:
kredyt, nieruchomości, banki, budownictwo, kredyty hipoteczne, money. to się liczy, polski ład
0
0
14
Podziel się
Komentarze (14)
zobacz więcej komentarzy (14)
KOMENTARZE
(14)
Pol
rok temu
Genialne pomysły, jeżeli budowałeś dom w pocie czoła będziesz mógł wybudować drugi bez tak dużego wysiłku. Brawo.
Marek
rok temu
Ja sie budowalem. Oszczedzalem. Zadnych wakacji, samochodu itp. Zeby miec dom. Sasiedzi co roku zagraniczne wakacje. malediwy, hiszpania i plazing. Teraz dostana 100 tys a ja zostaje z kredytem do splaty. Plakac sie chce. Czy warto w tym kraju byc pracowitym?
Tomasz
rok temu
Ci co w pocie czola budowali sie jak zwykle nic.Bo kogo takiego stac na budowe kolejnego mieszkania. Dla mnie to niesprawiedliwy projekt. Wyraze swoj sprzeciw podczas wyborow
prawnik
rok temu
No to tylko patrzeć, jak ceny mieszkań w ciągu zaledwie 2-3 lat wzrosną o co najmniej 20%, i jest to bardzo ostrożna prognoza. Osobiście się z tego cieszę, bo z moich 3 dodatkowych mieszkań w których tylko hula wiatr (nie wynajmuję) zakupionych 2 lata temu, na wszystkich już mam kupców i gdybym chciał je teraz sprzedać zarobiłbym 100.000 zł na czysto. Ale poczekam na Nowy Ład, zysk będzie 2 razy większy.
teed
rok temu
już pis obiecywał 3000 000 mieszkań później 100 000 a wyszło jak zawsze O