Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Rewolucyjne zmiany dla dłużników. Branża zabiera głos

Powstanie centralnego rejestru firm windykacyjnych i windykatorów, zgoda na działalność, co najmniej 20 mln kapitał zakładowy, licencje dla windykatorów oraz możliwość sprzeciwu dla dłużnika, kary jest poddawany procesowi windykacji – to założenia projektu ustawy, do którego dotarł money.pl. – Na dzień dzisiejszy bardzo trudno ocenić skutki tej regulacji. Mówi się o 20–milionowych kapitałach zakładowych, które można porównać z wynoszącym 5 mln euro kapitałem zakładowym banków, a przecież firmy windykacyjne pełnią inną rolę – powiedział w programie "Money. To się Liczy" Marcin Czugan, prezes Związku Przedsiębiorstw Finansowych.

164 reakcje
113
27
24
Podziel się
Komentarze (24)
zobacz więcej komentarzy (24)
KOMENTARZE
(24)
alek
2 dni temu
ja mam ogromna pomoc w prowadzeniu przedsiebiorstwa od Kaczmarski Group, monitorują kontrahentow i mają wiele pomocnych narzędzi
bartek
2 dni temu
polecam Kaczmarki Group, ktorzy monitorują kontrahenta, wiec mamy pelna kontrole
kate
3 dni temu
Dzięki za polecenie kaczmarski group. Zerknąłem na ich ofertę no i szczerze wow :D mam nadzieje że jak się umówie na konsultację z nimi to znajdą jakieś rozwiązania dla mojej branży ubezpieczeniowej.
Marvin
5 dni temu
To fakt, wszystkie narzędzia które są dostępne dzięki Kaczmarski Group - dają niesamowite możliwości rozwoju, przede wszystkim duża kontrola potencjalnego kontrahenta, zabezpieczenie finansów przede wszystkim!
Kamil Wojniac...
miesiąc temu
Niedość że Kaczmarski Group współpracuje ze spółkami zajmującymi się widnykacją, to w dodatku ta ich opcja raport+ niejednokrotnie mnie uratowała przed nieczuciwymi kontrahentami
...
Następna strona