Notowania

wiadomości
18.01.2019 21:22

Uwaga, weekendowe przerwy techniczne w bankach. Nie będzie można płacić kartami czy korzystać z bankomatów

Brak dostępu do serwisów transakcyjnych, brak możliwości wypłaty gotówki czy zapłacenia kartą. Sprawdź, czy przerwę zaplanował również twój bank.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Fotolia)
W weekend klika banków planuje przerwy techniczne. (Fot: Scanrail)

Przerwa techniczna w banku BGŻ BNP Paribas i dla usług przejętych Raiffeisen Polbanku rozpocznie się w piątek o godz. 22 i potrwa do godz. 1 w nocy. Prace będą dotyczyć systemu maklerskiego i tylko z niego nie będzie można w tym czasie korzystać.

O godz. 19 w piątek rozpoczęła się przerwa techniczna w Deutsche Banku. Klienci korzystający z systemu internetowej obsługi kredytu hipoNET nie będą mogli z niego korzystać do godz. 15 w niedzielę.

Z przerwami muszę się liczyć również klienci Santander Bank Polska. Pomiędzy godz. 20 w piątek a godz. 9 w sobotę wyłączony będzie system iBiznes24, a od północy do godz. 9 rano nie będzie można się zalogować do systemu bankowości elektronicznej.

Przerwa w Idea Bank i Lion’s Bank rozpocznie się w piątek o godz. 22 i potrwa do godz. 6 w sobotę. Na te kilka godzin klienci stracą dostęp do usług bankowości elektronicznej.

ING Bank Śląski zaplanował na weekend dwie przerwy techniczne. Pierwsza będzie dotyczyć modułu Makler w systemie bankowości internetowej oraz aplikacji ING Makler Mobile, które będą niedostępne od godz. 8.00 do godz. 18.00 w sobotę.

Drugą przerwę zaplanowano na noc z niedzieli na poniedziałek. Od północy do godz. 5.30 mogą wystąpić utrudnienia w płatnościach kartami, korzystaniu z bankomatów, wpłatomatów czy płatnościach elektronicznych.

Weekendowe przerwy zapowiada też mBank i Orange Finanse. Od godz. 8 w sobotę do godz. 18 w niedzielę nie będzie działał system eMakler. Od godz. 19 w sobotę nie będą działały przelewy mobilne BLIK oraz mKantor, od godz. 1.30 w niedzielę do godz. 8.30 w poniedziałek nie będzie działał serwis transakcyjny, od godz. 2.00 do godz. 7.30 nie będzie dostępna aplikacja mobilna, a między godz. 2.00 a godz. 6.00 nie będzie można zapłacić kartą, wypłacić gotówki z bankomatu oraz skorzystać z wpłatomatu.

Zobacz też: Bankowość elektroniczna – jakie daje możliwości?

W niedzielę po północy rozpocznie się przerwa techniczna w Getin Noble Banku. W tym czasie zablokowany będzie serwis transakcyjny. Przerwa zakończy się o godz. 6.50 w poniedziałek.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Tagi: wiadomości, banki, przerwa, bankowość elektroniczna
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz
18-01-2019

tokoi zmuszają pracowników firm do tego aby wypłata była tylko na konta bankowe ..... masakra ....

19-01-2019

BaksWyłączą wam kiedyś te elektroniczne zabawki... zostaniecie z niczym ;)

18-01-2019

plusik36Patrząc to przy obecnych niedzielach nie handlowych to jedyny rozsądny termin by robić prace z systemem. Mam nadzieję że powiadomienie zostało wysłane … Czytaj całość

Rozwiń komentarze (5)