Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na
oprac. Witold Ziomek
|
aktualizacja

Uwaga, weekendowe przerwy techniczne w bankach. Nie będzie można płacić kartami czy korzystać z bankomatów

5
Podziel się:

Brak dostępu do serwisów transakcyjnych, brak możliwości wypłaty gotówki czy zapłacenia kartą. Sprawdź, czy przerwę zaplanował również twój bank.

W weekend klika banków planuje przerwy techniczne.
W weekend klika banków planuje przerwy techniczne. (Fotolia, Scanrail)

Przerwa techniczna w banku BGŻ BNP Paribas i dla usług przejętych Raiffeisen Polbanku rozpocznie się w piątek o godz. 22 i potrwa do godz. 1 w nocy. Prace będą dotyczyć systemu maklerskiego i tylko z niego nie będzie można w tym czasie korzystać.

O godz. 19 w piątek rozpoczęła się przerwa techniczna w Deutsche Banku. Klienci korzystający z systemu internetowej obsługi kredytu hipoNET nie będą mogli z niego korzystać do godz. 15 w niedzielę.

Z przerwami muszę się liczyć również klienci Santander Bank Polska. Pomiędzy godz. 20 w piątek a godz. 9 w sobotę wyłączony będzie system iBiznes24, a od północy do godz. 9 rano nie będzie można się zalogować do systemu bankowości elektronicznej.

Przerwa w Idea Bank i Lion’s Bank rozpocznie się w piątek o godz. 22 i potrwa do godz. 6 w sobotę. Na te kilka godzin klienci stracą dostęp do usług bankowości elektronicznej.

ING Bank Śląski zaplanował na weekend dwie przerwy techniczne. Pierwsza będzie dotyczyć modułu Makler w systemie bankowości internetowej oraz aplikacji ING Makler Mobile, które będą niedostępne od godz. 8.00 do godz. 18.00 w sobotę.

Drugą przerwę zaplanowano na noc z niedzieli na poniedziałek. Od północy do godz. 5.30 mogą wystąpić utrudnienia w płatnościach kartami, korzystaniu z bankomatów, wpłatomatów czy płatnościach elektronicznych.

Weekendowe przerwy zapowiada też mBank i Orange Finanse. Od godz. 8 w sobotę do godz. 18 w niedzielę nie będzie działał system eMakler. Od godz. 19 w sobotę nie będą działały przelewy mobilne BLIK oraz mKantor, od godz. 1.30 w niedzielę do godz. 8.30 w poniedziałek nie będzie działał serwis transakcyjny, od godz. 2.00 do godz. 7.30 nie będzie dostępna aplikacja mobilna, a między godz. 2.00 a godz. 6.00 nie będzie można zapłacić kartą, wypłacić gotówki z bankomatu oraz skorzystać z wpłatomatu.

Zobacz także: Zobacz też: Bankowość elektroniczna – jakie daje możliwości?

W niedzielę po północy rozpocznie się przerwa techniczna w Getin Noble Banku. W tym czasie zablokowany będzie serwis transakcyjny. Przerwa zakończy się o godz. 6.50 w poniedziałek.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

wiadomości
banki
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(5)
tex
5 lata temu
A dzisiaj (i wczoraj, i przedwczoraj) nie działa Nest Bank, nie działa nic, ani serwis mobilny, ani na PC, ani karty ... gońcie się klienci, mamy was głęboko w ... poważaniu. Nic dziwnego, że nie ma ich nigdzie w mediach społecznościowych, bo dopiero by im się oberwało ... Tak czy inaczej, czas dać sobie spokój z tym ich niby-darmowym kontem.
Baks
5 lata temu
Wyłączą wam kiedyś te elektroniczne zabawki... zostaniecie z niczym ;)
Mario
5 lata temu
Tylko gotówka próbuje sie emerytow rencistów uszczęsliwiać na siłę ,pieniądze na konto ,płatnosci kartami tysuące staruszków nie ma pojęcia o komputerach ,bankomatach .Jeżeli jesteśmy demokratycznym kraju chce mieć wybór a nie finansowac banki.
toko
5 lata temu
i zmuszają pracowników firm do tego aby wypłata była tylko na konta bankowe ..... masakra ....
plusik36
5 lata temu
Patrząc to przy obecnych niedzielach nie handlowych to jedyny rozsądny termin by robić prace z systemem. Mam nadzieję że powiadomienie zostało wysłane do wszystkich klientów banku. Jedyne co przeraża w niektórych bankach to czas bo prace powinny być zakończone w niedzielę. Poniedziałek już od 3 godziny to w wielu miejscach czas handlowy. Myślę tu o wszelkiej maści giełdach zaopatrzeniowych detalistów. Nie wszyscy handlują jajkami i pietruszką. Do plastikowego pieniądza przekonały się tacy sprzedawcy jak Makro wiele lat temu. Także na zwykłych giełdach terminale nie są już czymś czymś egzotycznym.