Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na
Redakcja money.pl
|
aktualizacja

"Nie wszystkim równo". Zapytaliśmy emerytów, co sądzą o 14. emeryturze

Niedawno prezes PiS Jarosław Kaczyński ogłosił, że 14. emerytura w 2023 r. wyniesie 2200 zł netto. To zaskoczyło zarówno ekonomistów, polityków, jak i samych emerytów. Co ci ostatni sądzą o ruchu PiS? Zapytaliśmy ich o to. Nastroje seniorów z tym związane można podzielić na dwie grupy, choć większość nie ukrywa, że cieszy się z dodatkowych pieniędzy.

KOMENTARZE
(748)
Polak
4 miesiące temu
Każdy emeryt w Polsce powinien otrzymać 14 pensje w pełnej wysokości, przestańcie nas okradać.Promowanie nierobów to oszustwo rządu.Rok 2024.
Emeryt
9 miesięcy temu
Tylko uczciwa waloryzacja zgodna z obowiazujacymi zasadami...pis przy kazdej kolejnej okrada emerytow bo waloryzacja jest ponizej inflacji. Pomoc potrzebujacym z MOPS- system emerytalny nie jest od tego.
EMERYCI
9 miesięcy temu
Z KIM I GDZIE BY NIE ROZMAWIAĆ, WIOSKI, MIASTA MAŁE I DUZE, LUDZIE SĄ WŚCIEKLI O TE "14" NIERÓWNE DLA EMERYTÓW BO NIBY DLACZEGO TAK PODZIELILI ICH, SĄ WŚCIEKLI, ŻE DROŻYZNA, INFLACJA WYSOKA A NIE MA PIENIĘDZY Z KPO, GDYBY BYŁY BYŁOBY NAM ZNACZNIE LŻEJ ZE WSZYSTKIM , PIS ZA TO PRZEPADNIE, MUSI POLEC ZA KRZYWDE LUDZKĄ , MÓWIĄ LUDZIE , OBY 👿
karol
9 miesięcy temu
Podstawowy cel PIS to wyprowadzić Polskę z UE która przeszkadza im oddemokratyzować Polskę i zprywatyzować ją przez mafie złodziei z PIS .
emil
9 miesięcy temu
PIS buduje prywatne panstwo więc kupiona ciemnota która nie widzi dalej jak koniec własnego nosa jest im na ręke bo można z nią robić co się chce . A jak już z jej pomocą PIS zawładnie całym panstwem to weżmie się za tych niepokornych .
...
Następna strona