Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

Dekpol został zatwierdzonym dostawcą koncernu Caterpillar

0
Podziel się:

Amerykański koncern Caterpillar przyznał firmie Dekpol S.A. status zatwierdzonego dostawcy stalowych elementów konstrukcji maszyn budowlanych.

fot. Dekpol S.A.
fot. Dekpol S.A.

_ - „Przyznanie tego tytułu z jednej strony potwierdza bardzo wysoką jakość oferowanego przez nas osprzętu, ale także oznacza że spełniamy wszystkie wymagane normy. Zapewnia nam to również możliwość dynamicznego i systematycznego wzrostu skali współpracy z tym partnerem biznesowym, a tym samym uzyskujemy potencjał do dynamicznego rozwoju całej firmy” _ – powiedział Andrzej Kuchtyk, Członek Zarządu i Dyrektor Zarządzający ds. Produkcji w Dekpol S.A.

Caterpillar jest światowym liderem w produkcji maszyn budowlanych i kopalnianych, ale również silników wysokoprężnych, turbin przemysłowych i lokomotyw elektryczno-spalinowych.

(fot. Dekpol S.A.)

_ - „We wszystkich tych obszarach wykorzystywane są elementy stalowe. Dlatego jako sprawdzony partner mamy szansę na dalsze poszerzenie współpracy w przyszłości” _ – stwierdził Andrzej Kuchtyk.

Dekpol prowadzący działalność w zakresie generalnego wykonawstwa i budowy mieszkań od czterech lat dynamicznie rozwija również dział produkcji łyżek i osprzętu dla maszyn budowlanych.


Andrzej Kuchtyk (fot. Dekpol S.A.)

Potwierdzeniem bardzo wysokiej jakości i wytrzymałości wytwarzanych przez Dekpol wyrobów stalowych jest posiadanie certyfikatu SSAB „Hardox in my body”.

Obecnie Dekpol S.A. eksportuje łyżki koparkowe i osprzęty do maszyn budowlanych m.in. do Niemiec, Francji, Włoch, Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Szwecji i Norwegii.

W ostatnim czasie uruchomiona została nowa hala produkcyjna, będąca jedną z najnowocześniejszych tego typu w Polsce posiadająca zautomatyzowany ciąg produkcyjny.

Dział produkcji jest w pełni samowystarczalny na każdym etapie obróbki, przy wykorzystaniu specjalistycznych urządzeń jak plazmy 3D, walcarki, centra obróbcze i najnowocześniejsze automaty i roboty spawalnicze.

porady
kadry
sponsorowane
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
Artykuł sponsorowany
KOMENTARZE
(0)