Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Czas podzielić się jajeczkiem

Czas podzielić się jajeczkiem

Money.pl / 2007-04-05 07:22
Komentarze do wiadomości: Czas podzielić się jajeczkiem.
Wyświetlaj:
marbo / 2007-04-05 21:01 / Tysiącznik na forum
Dobry wieczór.
ZDROWYCH , SPOKOJNYCH I RADOSNYCH ŚWIĄT W GRONIE NAJBIŻSZYCH
TOTALNEJ LABY , SIELANKI I SZALONEGO DYNGUSA!

Niech Wam umysły ochłoną od napięcia giełdowego ...
Bo po świętach tutaj wrócę i mam nadzieję iż wasze świeże spojrzenie (posty) nadal będzie mnie utwierdzało w przekonaniu iż moje pirwsze kroki w AT są trafne ;)
osesek / 2007-04-05 18:25 / Pan Tysiącznik
Dzień dobry.
Tak jak zapowiadałem wczoraj sprzedałem wszystkie akcje bym mógł bezstresowo świętować. Właściwie już ogarnął mnie świąteczny nastrój. Luz, pełny luz.
Dopuszczam nawet ewentualność upojenia akloholowego w dyngusa z mozliwością przedłużenia do czwartku. A zanosi się, zanosi.I nie będę dręczony myślami czy poszły w górę czy zleciały w dół. Mój kolega starszy ode mnie mawiał : jak pracować to pracować, jak dupczyć to dupczyć, jak pić to pić ale nie robić wszystkiego jednocześnie.
I każdą taką maksymę kończył zawołaniem; chodźmy na wódkę !
Idę (:

WESOŁYCH ŚWIĄT (:(:
Ross / 2007-04-05 19:10 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Wesolych............
lukaszwych / 2007-04-05 19:38 / portfel / "Demon rynków"
4 Dni bez gieldy. Jak moze byc wesolo. ))) Tez wesolych swiat zycze wszystkim.
barakuda / 2007-04-05 18:48 / Uznany Gracz Giełdowy - przez aklamację
Wszystkim forumowiczom i Tobie Osesku życzę spokojnego relaksu przy odrobinie zadumy i ładowania akumulatorów.....
Wesołych Świąt i mokrego Dyngusa
flugo / 2007-04-05 18:05 / portfel / Dziecko hossy
Zarząd Internet Group S.A. informuje, że w dniu 5 kwietnia 2007 roku dokonał przesunięcia 584.964 Akcji Serii F z Transzy Inwestorów Indywidualnych do Transzy Inwestorów Instytucjonalnych, ustalił liczbę Akcji Serii F oferowanych w Transzy Inwestorów Indywidualnych na 1.415.036 (milion czterysta piętnaście tysięcy trzydzieści sześć) sztuk oraz liczbę Akcji Serii F oferowanych w Transzy Inwestorów Instytucjonalnych na 10.008.989 (dziesięć milionów osiem tysięcy dziewięćset osiemdziesiąt dziewięć) sztuk i zatwierdził wstępny przydział Akcji Serii F w Transzy Inwestorów Instytucjonalnych.

Jednocześnie Zarząd Internet Group S.A. określił cenę emisyjną Akcji Serii F w Transzy Inwestorów Indywidualnych i w Transzy Inwestorów Instytucjonalnych na 10,00 PLN (dziesięć złotych) za jedną akcję.

SPOKOJNYCH ŚWIĄT WSZYSTKIM !

chyba nikt nie chce moich igiełek, buuuu.....
. / 2007-04-05 17:41 / ................
i zegnaj forum do wtorku.
Moze zaczniemy tez nowe zycie w drodze na szczyty,czego WSZYSTKIM goraco zycze.
badylarz / 2007-04-05 17:56 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Wszystkiego Dobrego Kropek i Wszyscy Forumowicze. Świętujcie spokojnie.
articho / 2007-04-05 17:38 / Bywalec forum
Całej Redakcji i wszystkim forumowiczom,
z okazji Świąt Wieeeeelkiej Nocy.
Wszystkiego najlepszego i wieeeeelkich zysków
Życzy
Articho
gekko-n / 2007-04-05 17:33 / Bywalec forum
Wszystkiego najlepszego dla Was wszystkich, sesja dzisiaj udana, co do komentarzy p.Daniela - nikt nie jest jasnowidzem, a p.Daniel b czesto prognozuje b trafnie.
Moja nauka z dzisiejszej sesji - siedz na d... a zarobisz swoje, bolesna lekcja z mostami, na szczescie tylko 50% poszlo wczoraj w momencie slabosci. W portfelu eurofuck,MSX, duuuzo Bytomia,Action (malo),STX. Niezle do przodu na dzis.
warren buffet / 2007-04-05 17:31 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
5.4.Nowy Jork (PAP/Bloomberg) - Euro umocniło się w czwartek wobec dolara do najwyższego poziomu od marca 2005. Wspólna waluta umocniła się do 1,3431 USD - podają dealerzy.

Do wzrostu kursu euro przyczyniły się rynkowe spekulacje, że wzrost gospodarczy w Europie przewyższy ten w USA.
needle / 2007-04-05 17:30 / Bez rangi
GTC Do końca roku giełdowy deweloper otworzy trzy obiekty sieci Galleria
Miliony euro pójdą na kilkanaście centrów handlowych w Rumunii

Globe Trade Centre (GTC) rozpoczyna budowę sieci centrów handlowych Galleria w Rumunii. Jest to marka placówek, które spółka będzie otwierać w średniej wielkości miastach w tym kraju. W tym roku deweloper ma zamiar ukończyć pierwsze trzy obiekty. Firma rozpoczęła już budowę centrów handlowych w mia ...


Andrzej Szurek
. / 2007-04-05 17:26 / ................
Panu Danielowi.Prosze pisac i sie nie przejmowac.Trafnosc komentarzy nie ma akurat tu znaczenia.Wszyscy pana lubimy a ja zycze,by kiedys zastapil Pan Hirsza,Mlodkowskiego i cala reszte.
Przynajmniej bedzie jak w rodzinie.
Wszystkiego najlepszego dla calej zalogi!!!
modliszka / 2007-04-05 17:22 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Ja również chciałabym, życzyć Wam zdrowych, rodzinnych i pogodnych Świąt Wielkanocnych,

Alleluja :-)
bebe / 2007-04-05 17:33 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
witaj modliszka, szczegolnie serdeczne zyczenia dla Ciebie, radosnych i zieloniutkich Swiat zycze i rodzinnych naturalnie.pozdro
warren buffet / 2007-04-05 17:15 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
5.4.Nowy Jork (PAP/Bloomberg) - Euro umocniło się w czwartek wobec dolara do najwyższego poziomu od marca 2005. Wspólna waluta umocniła się do 1,3431 USD - podają dealerzy.

Do wzrostu kursu euro przyczyniły się rynkowe spekulacje, że wzrost gospodarczy w Europie przewyższy ten w USA.
modliszka / 2007-04-05 17:25 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Jestem lepsza, niż Bloomberg :-) ..kiedy ja już, o tym pisałam ...;-)

Pozdr,
. / 2007-04-05 17:18 / ................
witaj,to juz nie sa spekulacje.Wczoraj podali,ze PKB Europy jest wieksze od USA o ponad 80 mld .Po raz pierwszy od I wojny swiatowej

Wszystkiego najlepszego,zwlaszcza odpoczynku
--:-))
Jarg / 2007-04-05 17:29 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Europy jako UE, czy całej razem z Rosją, Ukrainą itd?
needle / 2007-04-05 17:34 / Bez rangi
Rosja, Serbia, Białoruś, Chorwacja i Ukraina i inne razem wzięte
to łącznie tylko 3,5 x większy pkb niż Polska
nie rzutuje specjalnie
. / 2007-04-05 17:37 / ................
zgadza sie,ludzie nawet nie zdaja sobie sprawy,jak slaba jest obecnie Rosja ,a bez wplywow z ropy i gazu bylaby NICZYM.
A w handlu z nia jestesmy na 2-m miejscu po Niemcach.To najlepiej swiadczy o sile naszej obecnej gospodarki.
needle / 2007-04-05 17:45 / Bez rangi
o ...niczym... już Cię polubiłem
od dziecka mam uczulenie na czerwony (jak zdrowy samiec!!!)
i lekarze mówią, że mi już nie przejdzie
Jarg / 2007-04-05 17:41 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Ale to stan tymczasowy. Potencjał mają ogromny. Bądź co bądź 150 mln ludzi.
. / 2007-04-05 17:42 / ................
i co z tego,skoro wciaz spadaja,a za 15 lat wg. prognoz bedzie ich juz tylko ok.110 mln.
W dodatku znow prawie wszystko chca wydac na modernizacje armii.
Jarg / 2007-04-05 17:44 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Ale historia uczy, żeby nigdy ich nie lekceważyć. Wszyscy, którzy to uczynili połamali sobie zęby.
needle / 2007-04-05 17:50 / Bez rangi
nie lekceważymy
mamy świadomość
ale liczbą ludności nie mierz perspektyw, bo są kraje ludniejsze, a biedniejsze
a ...tak po cichutku ... liczę na to, że świat ze zbrojeń przerzuci się nieco na inwestycje naukowo-inżynieryjsko-wynalaszcze (co za słowo wymyśliłem!) i ropa nie będzie tak ważna dla świata.
Pal sześć ---> moje akcje LOTOSU - najtańszej giełdowej spółki
. / 2007-04-05 17:50 / ................
to byl swiat,ktorego juz nie ma.Dzis jest tylko jedno supermocarstwo.Za 10 lat bedzie drugie:Chiny.A Unia jest bezpiecznikiem,zeby nic sie nie zdarzylo .

Wesolych Swiat.
Jarg / 2007-04-05 18:02 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Oj, podyskutowałbym, ale wiem, że do niczego konstruktywnego nie dojdziemy ;) Szkoda pisaniny.
kumarek / 2007-04-05 18:05 / Bywalec forum
Wesołego zająca dla wszystkich
. / 2007-04-05 17:33 / ................
tak jak piszesz,nie wiem dlaczego tak to licza.
Ale juz w styczniu podawali,ze PKB UNII /samej/ przekroczyl wlasnie pkb USA. Ta roznica jest na razie subtelna i czesciowo wynika z relacji $ do E ale jest oczywiste,ze bardzo szybko tak wlasnie bedzie na stale.Dla nas to super,a od jakiegos czasu /dzis tez/ widac juz coraz slabsze powiazanie nas i USA /gield/

Wesloych,spokojnych Swiat.O pogodzie nic nie mowie,ma byc nawet ponad + 20 --;-))
Jarg / 2007-04-05 17:43 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Wzajemnie ;)

Ja niestety jeszcze tyram jutro.
. / 2007-04-05 17:51 / ................
Ja pracuje nawet w nocy bo mam defekt i nie sypiam.Ale to lubie.Pracuje..... znaczy jeszcze jestem

--:-)))
rezoon / 2007-04-05 17:12 / "Strategos"
prawdziwych, spokojnych i relaksujących świąt życzę

ps. zredukowałem dzisiaj 2/3 porfela (mam byt, kgh, lts, stx, midas, zach, bio)
życzę też dobrym ludziom, którzy odkupili ode mnie akcje żeby nie odsprzedawali mi ich po świętach ... po cenach promocyjnych
superman / 2007-04-05 17:09 / Tysiącznik na forum
02 i tak ladnie juz zarobil na Midasie kupowal po ok.32 a dzisiaj jest po 39.40

P.S. szkoda, ze nie po 40zl ale nie jest zle.
luiza / 83.24.244.* / 2007-04-05 17:05
jak zwykle komentarz b.nietrafny.po prostu żenujacy.
. / 2007-04-05 17:08 / ................
Ale przed Swietem mozesz sobie darowac
danek113 / 2007-04-05 17:00 / Bywalec forum
Błogosławionych świąt wszystkim - radujcie się
do początku nowsze
1 2 3 4 5
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy