Forum Polityka, aktualnościKraj

Czujko: Głosowałem na PO, ale obiecuję, że już nie będę

Czujko: Głosowałem na PO, ale obiecuję, że już nie będę

Wyświetlaj:
jakub2 / 46.134.98.* / 2011-02-28 21:39
Kretynów nigdy nie brakowało
rowerzysta / 82.0.145.* / 2011-02-28 21:10
A ja nie jestem ludem prostym. Zawsze na Korwina,chociaż się ze mnie śmieją. Ale jak udowodniłem ,że Balcerowicz robi plagiat UPRu to znajomi ogon pod siebie i cicho siedzą. Ozywiście każdy ma prawo sam wybierać PiS czy PO. A ja na Korwina.
maruda2 / 2011-03-01 09:21
Też głosowałem , na Korwina ,ale ostatnio jak usłyszałem ,że popiera podatek belki ,a przecież ,jest to absurdalny podatek ,gdzie nie można odliczyć straty od zysku , a przy lokatach nie uwzględnia kosztów np rachunku czy inflacji, czyli jest okradaniem tych co mają jakieś oszczędności , to stwierdziłem ,,że więcej na niego też nie zagłosuje
PO jeśli chodzi o podatki to reprezentuje interesy bogatych , jak ktoś ma domy i mieszkania do wynajęcia to go podatek belki nie boli . Mam nadzieje, że Palikot wystąpi z ciekawym programem . bo nie ma na kogo głosować
:=p / 89.76.222.* / 2011-02-28 18:47
a kto ty jesteś, ze ma mnie to obchodzic?
a myślisz? / 81.210.19.* / 2011-03-02 09:20
Jak myślisz(?), a co MNIE obchodzi to co ciebie nie obchodzi? Jego opinia jest równie warta jak i twoja. Może nawet bardziej warta, bo wykazuje objawy SAMODZIELNEGO myślenia, wskutek czego zmienił zdanie. A ty? Ty, jak ten muł stoisz bezmyślnie w jednym miejscu. Przy żłobie?
maruda2 / 2011-03-01 10:03
On wyraża rozczarowanie wyborcy , który zastał oszukany, mnie to obchodzi, bo mam podobne odczucia., ze politycy nas oszukują po to by utrzymać się przy żłobie.
Posłowie w większości robią za maszynki do głosowania. ,a przekręty jak szły tak idą niezależnie od opcji rządzącej.
Pilsener / 2011-02-28 16:24 / Sofciarski Cyklinator Parkietów
Większość głosujących, to ci, co rozumieją. - polemizowałbym. Ci co rozumieją wiedzą, że nie mają po co iść na wybory a nawet gdyby pojawiła się jakaś elo-partia, to i tak niedemokratyczny tryb wyborów sprawia, że do sejmu wchodzą ludzie wskazani nie przez wyborców, lecz partyjnych guru. Większość głosujących to ludzie albo kompletnie nieświadomi, albo przekupieni - im zapłacono przywilejami i stanowiskami za ich głosy, jest to nic innego jak korupcja polityczna.
ździcho / 77.254.240.* / 2011-02-28 16:41

Większość głosujących to ludzie albo kompletnie
nieświadomi

Dokładnie. Czy taka statystyczna Babcia Józia, co jest gosposią księdza, wie co to jest: "anihilacja opozycji"? Wątpię. Jest natomiast pod wrażeniem tego "mundrego zagramanicznego" określenia i z tego powodu poleci do lokalu wyborczego aż się będzie kurzyło.

albo przekupieni

No masz! Zero wątpliwości.
slawek_war / 159.50.249.* / 2011-02-28 16:20
Czujko....to głosuj na PISSS....z pewnością będzie ci i Tobie podobnym lepiej :)
banda dzieciaków......
maruda2 / 2011-03-01 10:13
Tobie też wmówili ,że można głosować tylko na Pi S lub PO , a ja zdradzę ,ze możesz głosować nawet na Partię nie będącą w parlamencie , a nawet mamy prawo jako obywatele założyć Partię .
Akira / 78.133.163.* / 2011-02-28 16:41
Na PiS nie zagłosuje, ale że było by lepiej to się mogę zgodzić z doświadczenia. Choćby podatki obniżyli ... a to że nie odpowiedzialnie (bo bez redukcji wydatków budżetu) to mało mnie z dzisiejszej perspektywy obchodzi.
ch / 77.253.196.* / 2011-02-28 16:10
mało że w TVP nic nie ma oprócz reklam głośniejszych niż program i słono opłacanych prezenterów jak Lisowa co poszła na macierzyńskie to jeszcze obiecał że zniesie abonament a nadal go utrzymał. Ludzie przestali płacić abonament od posiadania telewizora - notabene złodziejski haracz - za namową ryżego a teraz dostają ponaglenia i komornikiem straszą. Złodziejski to kraj gdzie nie zwraca się uwagi na ludzi - ryży patrz co dzieje się w arabowie nawet Kadafiego mordercę ludzie wyrzucą z kraju mimo że trzymał ich od wielu lat za ryje.
Miro, Rycho i Donek / 84.75.178.* / 2011-02-28 15:00
Madrzy ludzie juz na samym poczatku zorientowali sie co to sa zaludzie: Donek i kolesie. A matoly glosowaly na na nich i PO.
maruda2 / 2011-03-01 09:48
A na kogo głosowałeś ty ,bo ja nie widzę Partii ,która na to zasługuje , Wszak na przykładzie afery hazardowej ,czy podatku belki wprowadzonego dziesięć lat temu przez obecnego Prezesa NBP , na którym skorzystały głównie banki , I który nawet został powszechnie krytycznie oceniony. widać ,że całe to towarzystwo sejmowe zajmuje się swoimi interesami..
acomitam / 83.11.105.* / 2011-02-28 14:08

Wygrał Pan wybory, mówiąc do nas jak do homo sapiens, a nie jak do homo wegetus.

Bez obrazy, ale czy Szanowny Autor to ... "młody, wykształcony, z dużego miasta"?
zibi2012 / 46.186.39.* / 2011-02-28 13:21
"Wygrał Pan wybory, mówiąc do nas jak do homo sapiens, a nie jak do homo wegetus. " Cóż za komplemt dla swojej naiwności przy podejmowaniu decyzji wyborczych.
"Ta większość nie głosuje. Większość głosujących, to ci, co rozumieją." Przepraszam co rozumieją. Że w poczuciu obywatelskiego obowiązku dają oszukiwać przy każdych wyborach? Ja na wybory nie idę bo rozumiem o co chodzi politykom. Wyrazy współczucia dla wszystkich którzy czują się oszukani na własne źyczenie. Moźe jak by do wyborów poszło np. tylko 10 proc. obywatelei czyli sami politycy, ich rodziny oraz ostatni naiwni, którzy nie mają co robić, to politycy by się zastanowili do czego są potrzebni. Czy jest jakaś inna forma protestu ?!
Pozdrawiam
ździcho / 77.254.240.* / 2011-02-28 15:38

Ja na wybory nie idę bo rozumiem o co chodzi politykom.

Słuszna decyzja. Ja nie głosuję od 20 lat. Ja zwykły szary zjadacz chleba, który wiąże koniec z końcem nie będę pomagał w karierze jakimś worom słoniny. Poza tym nie chcę brać odpowiedzialności na siebie gdy taki jeden z drugim tłusty wór będzie krzywdził 40 mln ludzi.
Autor Autor / 212.160.219.* / 2011-02-28 13:33
Popieram! Jedyne wyjście...
nawet nie że pójśc i oddać nie wany głos, ale wogóle nie przystąpić do głosowania.
Botycki / 79.191.9.* / 2011-02-28 15:03

nawet nie że pójśc i oddać nie wany głos, ale wogóle nie przystąpić do głosowania

W ten sposób oddasz głos na swojego przeciwnika.
ździcho / 77.254.240.* / 2011-02-28 15:45

0
2011-02-28 15:03:35 79.191.9.* | Botycki

nawet nie że pójśc i oddać nie wany głos, ale wogóle nie przystąpić do głosowania

W ten sposób oddasz głos na swojego przeciwnika.

Ty skończyłeś podstawówkę? Jak Ci się to udało bez umiejętności rozwiązywania równań typu: 0+X =1lub X - 1=0?
gonzo_m / 217.96.21.* / 2011-02-28 13:11
Pozostaje WiP lub UPR, bo reszta zrobiła już pana w jajo, nieprawdaż.
Jest czas na pomyślunek
ttblasq / 194.213.22.* / 2011-02-28 13:04
Myślałem, że to portal o biznesie, a tekstach i na forum pełno politycznej frustracji.

Z innej beczki i z powyższego tekstu: "Otóż, ja wiem - co pewnie świadczy o tym, że bardziej nadaję się na Premiera niż Pan, chociaż w moim mniemaniu nie nadaję się wcale - ja wiem, że ludzie nie są głupi."
Wyraźnie autorowi trochę się w głowie przewróciło. "ludzie nie są głupi" - ta większość nie, ale bywają i tacy co wierzą przemówieniom Kłamczyńskiego.

Jak będzie tu więcej takiej pisowskiej propagandy to chyba przestanę tu bywać, o biznesie piszą też w innych miejscach.
ździcho / 77.254.240.* / 2011-02-28 16:23

bywają i tacy co wierzą przemówieniom Kłamczyńskiego.

Nie w tym rzecz, że wierzą. Jeżeli Kaczyński powie: "Ja niczego nie obiecywałem" to powie prawdę. Trudno się z tym nie zgodzić. Kaczyński po prostu NICZEGO NIE OBIECUJE. Dlaczego? Bo jego elektorat po prostu NICZEGO NIE POTRZEBUJE. Głosuje dlatego, że chce mieć swego wodza i oddawać mu cześć. Bez wnikania w to, czy ten wódz mówi prawdę, czy kłamie. Oni nie słuchają tego CO on mówi, tylko JAK on mówi.
bALDE / 89.171.139.* / 2011-02-28 16:08
Ynteligencie tu się pisze prawdę. Prawda boli człowieczku. Wódz Cię oszukał... biedactwo.
FK_ / 62.245.126.* / 2011-02-28 12:58
OFE to tez nie zaden raj...
Brak mozliwosci wyboru prowadzi do braku konkurencji, pozatym kupowac obligacje to kazdy glupi potrafi i to niewiele kosztuje.
Slyszalem, ze jeden OFE'owicz zmarl pozostawiajac zone z malym dzieckiem. Zona dowiedziala sie poznej, ze te jego pieniadze to tak naprawde nie jego a dziecko za 5 lat dostanie polowe z nich... reszta przepada.... Nasze pieniadze?

A co do innych obietnic... ograniczenie liczby darmozjadow tam na gorze... Prezydent teraz przeszakadza? Nie.. juz nawet nie wspominaja.... O prawdziwych wyborach i do tego internetowych tez nie wspominaja....
`tt / 193.243.147.* / 2011-02-28 12:29
Drodzy Rodacy władza najpierw przestrzeliła sobie sama jedno kolano, później drugie a teraz strzela sobie w głowę w nadziei, że nikt nie zauważy...Ten "Tytanic" już uderzył w górę lodową i mam nadzieję, że nie będzie długo tonął. Żeby coś zbudować czasem trzeba zaorać wszystko i teraz nadszedł ten czas.. Mam nadzieję iż wyborcy się tym razem opamiętają i skończą się POrąbane rządy .

Najnowsze wpisy