Forum Polityka, aktualnościKraj

Czujko: Głosowałem na PO, ale obiecuję, że już nie będę

Czujko: Głosowałem na PO, ale obiecuję, że już nie będę

Wyświetlaj:
Wapniak / 2012-08-22 21:39 / Tysiącznik na forum
Panie Czujko, a na kogo Pan chce głosować, skoro my wyborcy, nie mamy żadnego wpływu od 44r. na wybrańców narodu... Cały czas liczy się ciągłość władzy... nie widać? Jak było wcześniej?... Trzeba zapytać umarłych.
szarlik / 84.205.12.* / 2012-08-22 18:35
Co tu komentować. Człowiek powiedział prawdę i tylko prawdę. Natomiast mam wątpliwość i to dużą, czy tyle głupoli, co głosowali na platformiaków, raptem zmieni zdanie.
mondry / 83.26.81.* / 2012-05-11 01:43
autor wpisu się myli - ludzie są głupi
polak2 / 80.241.130.* / 2012-02-22 09:49
BARDZO DOBRY ARTYKUŁ ......... BRAVO


Jestem zmęczony tym nierządem i nicnierobieniem, PRowskimi kłamstwami, złodziejstwem w kazdej spółce i wyporwadzaniu kasy z kasy, machlojami z Rychami, Mirami itp...rosnąca przestępczoscią, biedą i niemocą, bezrobociem i podatkami...
pozdrawiam myślących / 89.75.169.* / 2011-03-26 15:01
Przyznanie się do błędu jest godne pochwały.

Jednak głosowanie na PO dyskredytuje Ciebie jako osobę godną zaufania.
Kolejnym razem zapewne znowu twój wybór nie bedzie poprzedzony analizą faktów historii najnowszej.

Tym razem zagłosujesz na umoczone SLD. Może PJN, który będąc zlepkiem nic nieznaczących osób jest na niewyobrażalną skalę promowany przez media.

Mam nadzieję, że się mylę i dasz sobie szansę, sprawdzisz, pomyślisz, zagłosujesz.

Tak, taka kolejnośc jest prawidłowa. Zagłosuję, sprawdzę, pomyślę - w tą stronę wyjdzie PO.
Rozsadny / 79.185.121.* / 2011-03-26 18:45
W POlsce mamy tak naprawde 4 "liczace sie" partie: PO, PiS, SLD, PSL. Celem tych partii nie jest to aby spoleczenstwu bylo lepiej, ich celem jest to aby dopchac sie do koryta i to zeby wlasnie im bylo dobrze.

Czy to bedzie PO czy PiS bedzie caly czas to samo. Przeciez oni z tego zyja, utrzymuja sie z glupoty i naiwnosci ludzi!! Gdyby dokonali znaczacych i potrzebnych w tym kraju reform to dramatycznie spadlo by ich poparcie. Oni sie tego wlasnie boja, ze w wyniku tego juz nigdy lub przez dlugi czas nie dorwia sie do koryta!!

Wstydzilbym sie w nadchodzacych wyborach oddac glos na ktoras z tych parti!!

Obecnie alternatywe widze w partii WiP i UPR. Jedyne sensowne partie, ktore maja wizje Polski jako bogatego i niezaleznego od innych krajow panstwa, w ktorym panuje wolny rynek i zdrowe zasady.
vislok / 94.232.220.* / 2011-04-09 14:43
UPR i WIP to pogłębienie kapitalizmu, a my potrzebujemy socjalizmu
rembert2 / 2011-03-02 10:27 / Tysiącznik na forum
Ten dorosly chlopiec Donald nie poradzilby sobie jako wojt gminy a jest premierem rzadu-niestety
andrzejb54 / 83.11.45.* / 2011-03-01 14:32
a kogo to obchodzi , mamy manie wielkości czy co ze
ogłaszamy urbi et orbi
ksut / 83.19.69.* / 2011-03-01 10:15
A ja chyba zagłosuję za PO. Polsce i tak po tych ostatnich trzech latach wspaniałych rządów nic nie pomoże, a dlaczego ten upadek ma być zapisany w kartach histori w połączeniu z kimś kto na to nie zasłużył. Może lepiej niech PO obudzi się z ręką w nocniku razem z całym społeczeństwem, które już 2 lata temu powinno wyjśc na ulice i wywalić ten rząd z budyynku sejmu, wraz z ich tysięczna armią pomagierów. Z miesiąca na miesiąc powiększaną. Od razu nie byłoby problemu z długiem i emeryturami. To co oni zepsuli naprawić się już nie da, a ktoś kto myśli że jakas inna partia cos zmieni to jest dopiero naiwny.
agent wypływu / 178.37.129.* / 2011-03-01 09:38
Kto będzie nową marchewką przed osłami?
aby do wyborów!:) / 81.210.19.* / 2011-03-02 09:15
Podejrzewam, że mądrzejszy od ciebie. Szybciej przejrzał na oczy, więc coś zrozumiał. Ty jak byłeś tępy, taki i zostałeś.
Adrian12 / 188.146.122.* / 2011-02-28 22:38
Ja nigdy nie głosowałem na PO - łatwo rozszyfrowałem indolencję i złą wolę Tuska, jego motywację zdobycia władzy dla władzy.
Agzzz / 85.222.104.* / 2011-02-28 22:36
Tu nie chodzi o wybieranie PiS'u który też robi z nas kretynów... nie chodzi o wybieranie lewicy, która teraz tak naprawdę nic nie robi i zyskuje na tym poparcie ( bo się się nadzwyczajniej w świecie boi odezwać... chodzi niestety o to, że nie ma silnej i pewnej opozycji, która mogłaby się przeciwstawić zdecydowanie temu co się dzieje i zebrać za to punkty!!! Każdy tylko mówi "podnosicie podatki- to jest złe"... z punktu ekonomicznego nie takie złe, z punktu społecznego już wcale nie tak dobre, ale czy ktokolwiek coś innego zaproponuje? Ależ skąd. Łatwo jest kogoś krytykować, trudniej wspomóc albo coś zaproponować. Problem Polskiej polityki wygląda tak, że jedni coś robią inni krytykują. Oczywiście wersja ewidentnie idealna była by gdyby partie wzajemnie się wspierały, ale powiedzmy sobie szczerze jest to nie możliwe i nie realne do osiągnięcia. Zasada jest zawsze ta sama, rządzący są źli , ale Ci co przyjdą będą jeszcze gorsi. Mówiąc szczerze ? Rozumiem politykę ekonomiczną PO, ale ona jest dobra na krótką metę. I tak jak w artykule "Głosowałam , ale już nie będę" i znam jeszcze 20 osób które tak twierdzą, a te 20 osób kolejne 20. Oby nie wygrał Pis ani PO...Jeszcze możemy zdąrzyć i naprawić choć połowe z tego podwyższonego Vatu, który gwarantuje- 1kg cukru za 4,5 , i ubranka dla dzieci po (100,150 zł)niewiarygodnych sumach...których powiedzmy sobie przeciętny Polak nie zniesie. Politykę prorodzinną mamy zgłowy, a przecież tak naprawdę na tym opiera się nasz system z ZUSem...można by jeszcze długo, ale szkoda słów
leming w biegu / 84.234.10.* / 2011-02-28 22:33

Głosowałem na PO, ale obiecuję, że już nie będę

Pomylić się (dać się nabrać na cuda ryżemu pokurczowi) może się zdarzyć. Jednak kretyństwem jest dopiero - uporczywe trwanie we wspomnianej pomyłce.
BRAWO ZA ODWAGĘ DLA AUTORA - o ile nie jest to deklaracja w ramach taktycznego zwijania parasola ochronnego znad ryżego filuta!
do początku nowsze
1 2 3 4

Najnowsze wpisy