Forum Forum nieruchomościRynek nieruchomości

Czy ktoś pracuje w Home Broker?

Czy ktoś pracuje w Home Broker?

Mariusz Cz / 85.222.78.* / 2007-12-14 16:50
Staram się tam o pracę doradcy ds. nieruchomości, a nie znam nikogo kto tam pracuje. Czy możecie mi powiedzieć jak się tam pracuje, ile wynosi wynagrodzenie itp.?
Z gory dziękuję za udzielenie mi wszelkich rad
Wyświetlaj:
imoralnie / 188.33.163.* / 2011-04-29 13:34
zobacz tutaj:

http://kredyt-na-mieszkanie.blogspot.com
pracownik . / 193.106.246.* / 2011-03-14 23:03
To nie jest praca dla wszystkich.
Nie wiem kto pisze te komentarze. Praca w Home Brokerze wymaga przede wszystkim wiele zaangażowania, poświęcenia również czasu prywatnego, cierpliwości i silnej woli. To nie jest praca dla ludzi słabych psychicznie, nie radzących sobie ze stressem czy presją. (Mam tu na myśli presje- którą każdy doradca stawia sam przed sobą).
Ta praca jest dla ludzi ambitnych, którzy chcą się rozwijać , samorealizować. Firma inwestuje w nas pracowników, daje możliwości udoskonalania swojej wiedzy, czy awansu. Praca owszem od 9-19. (Praktycznie godzinkę dłużej). Ale zdecydowanie wolę taki tryb pracy , mając świadomość samorealizacji i rozwoju. Niż siedzenia od 8-15 za biureczkiem w jakiś dokumentach.
ASIECZEK / 89.73.241.* / 2011-09-08 22:15
Szanowny Pracowniku
domniemuję ,że jesteś jednym z wybranych i dlatego tak piszesz...
awans mierny , znalezienie pracy po odejściu jest trudne- bo zrobią Ci taką opinię,że nikt Cię nice che, nigdy nie powołuj się na pracę dla HB - nigdy , bo tam na każde zapytanie kierownicy( przez małe k) odpowiedzą, że jesteś do niczego , a prawda jest taka, że tak mówią tyko małe posłuszne krasnalki:) na szczęście życie jest łaskawe i z miesiącami firmy dowiadują się , jak marnym usługodawcą , pracodawcą jest HM

Pracuję obecnie w szanującej się Firmie i wiem , że szkoda czasu na taki " staż". są lepsze, przyjemniejsze i więcej wnoszące w CV
oleeee / 83.143.137.* / 2011-09-15 21:02
A w jakiej firmie teraz pracujesz?
Człek / 83.17.137.* / 2011-07-22 13:06
pracuje od roku i nic firma nie zainwestowala we mnie. Presja jest- owszem - ale kierownictwa zeby Ci dokopac.
blee123 / 82.25.138.* / 2011-03-24 20:51
wow, co to za samorealizacja od 9-19?!? (praktycznie godzinkę dłużej???) a gdzie czas wolny na realizowanie marzeń?
ambicja to jedno a dawanie się wykorzystywać to drugie...

ja też pracuję w nieruchomościach i też się realizuję ale do 17 a potem mam czas na życie prywatne, bo mój pracodawca chce aby pracownicy byli szczęśliwi a nie wyeksplatowani.
batiwood / 2011-03-10 14:51
http://www.fakt.pl/Oszut-uciekl-z-moja-zaliczka,artykuly,97849,1.html#Odpowiedz
xmms / 62.21.107.* / 2012-04-13 03:02
Ale ten artykuł fajny :> na niekorzyść HB ale na korzyść poszkodowanej, bo się wzbogaci :D
ktuś / 89.78.250.* / 2011-03-11 23:00
No no, kto by to pomyślał, że tak ludzi oszukują w homebrokeże. cuś okropnego po prostu kurde, asz dech zapiera w morde jerza, kurde mol.
yooustyna / 78.8.134.* / 2011-03-08 22:19
mam iśc na rozmowe do tej firmy.masakraj jakas co Wy tu piszecie.w yciu liczy się kasa i chęć zarabiania kasy,wszyscy tak pisza bo brakuje im smykałki do hndlu i tyle.żenada jak sie to czyta smiać mi się chce,no tak jak komuś firma podziękowala za wspólprace bo nie umial nic sprzedac no to soryy po to jest forum zeby sie wyzalic i nie dopuścic do tego zeby ktos zająl wsze stanowisko.skoro firma HB była by tak słaba to nie miałaby tyle pracowników,nie rozwijała się ciągle i nie byla by tak znana!!!!ludzie!!!widac,słynne powiedzenie się sprawdza...sam nie zje i drugiemu nie da pfffff pozdrawiam Justyna
batiwood / 2011-02-16 02:05
Witam
pod ten adres batiwood@gmail.com proszę o kontakt z ludzimi którzy zostali oszukani przez firme home broker
jestesmy na etapie montowania reportarzu w telewizji i kilku artykułów w prasie
pozdrawiam
noto ja / 46.113.225.* / 2011-03-03 21:58
oj! CHYBA GORSZYCH OSZUSTÓW TRUDNO SPOTKAĆ! CHETNIE WEZMĘ OSOBISTY UDZIAŁ A NIE TYLKO WIRTUALNY W SPRAWIE TEJ " firmy''
sec / 2011-02-20 18:35
batiwood, napisz coś o tych reportażach. Bardzo ciekawy jestem. Znam HB jak własne 5 paluszków, wiem co tam się dzieje i o co biega. Niezły scenariusz dobrego filmu by się dało ogarnąć.
Krzyviek / 95.41.77.* / 2011-01-08 18:43
w HB się nie pracuje, pracuje się na własny rachunek, na własnej działalności, tyle, że pod ich szyldem i z zapleczem materiałów i produktów do oferowania, lepiej to wygląda niż firma krzak.
jeśli ktoś chce pracować jak na własnej działalności niech idzie do HB, jak ktoś chce ciepłą posadkę i wieczne siedzenie na tyłku, to pozostają urzędy, policja, biedronka, itp....
fredi01 / 83.16.109.* / 2011-02-05 23:03
www.porownywarkakredytow.com.pl/
Zacznij oszczędzać!
Wiarygodna porównywarka
Kredyty, Ubezpieczenia, OC, AC, Pożyczki, GSM, Internet, TV, Okazje, Promocje, Zakupy grupowe.
yty / 89.230.27.* / 2011-01-13 09:32
opisujecie tutaj stanowiska doradców,posredników ds. nieruchomości a jak jest ze stanowiskiem "opiekun klienta" w ofercie widnieje że nei trzeba zakładać wlasnej działalności, Praca jest na umowe zlecenie stała pensja+premia

?
fizik / 83.22.45.* / 2011-10-21 20:23
Jakie jest tam wynagrodzenie? Jakie sa warunki pracy-ile godzin i czy rzeczywiscie dostosowuja grafik tak ze mozna studiowac? Czy my dzwonimi do klientow oferujacym im kupno czy oni do nas z pytaniami?
I / 213.238.112.* / 2011-01-06 19:00
home broker to syf. smarkacze tam pracujący wyglądają jak szmaciarze (panny nie są lepsze). gówno wiedzą o pośrednictwie, bo to zwykil sprzedawcy są i równie dobrze mogliby sprzedawać odkurzacze lub marchewkę ,dla nich i dla szefostwa nie ma różnicy, a że padło akurat na nieruchomości to przypadek. szkoda czasu i zdrowia dla tych palantów. Odradzam pracę i współpracę.
pukawka / 195.95.144.* / 2011-01-13 11:29
Z której konkurencyjnej firmy jestes?
Pewnie czujesz, że sam niedługo będziesz musiał przejść do HB, żeby dobrze zarabiać. Przestań się mazać i wyślij CV, zobaczysz co to znaczy usługa na wysokim poziomie.
hurts / 91.196.109.* / 2011-02-04 19:48
Hm...dziwne, właśnie zobaczyłem...w Gdyni...Chyba "najważniejsi" w tej firmie (HB) powinni zając się ponowna weryfikacją stanowisk kierowniczych - począwszy od kierownika oddziału poprzez regionalną!!!! Na aplikację nie koniecznie trzeba się przygotowywać z zakresu fachowości i tego co zadają, wystarczy mieć dobry bajer. Fachowość i znajomość tematu nie ma tam żadnego znaczenia. Dochodzi jeszcze dyskryminacja kobiet, mydlą oczy, zabierają czas, wymagają wybitnego przygotowanie się do kolejnych etapów rozmowy kwalifikacyjnej, po czym nawet nie stać ich na telefon z informacją, ze "niestety jest Pani kobieta...."...ŻENADA!!!!!!....Jeżeli jesteś kobietą, masz duża wiedzę o rynku, nie marnuj czasu na HB, szukaj czegoś bardzie wiarygodnego, bynajmniej w Gdyni...Chyba, że zmieni się tam kierownictwo!!!!
Marja / 83.14.59.* / 2011-02-23 16:09
bynajmniej jest zaprzeczeniem, negacją poprzedzającego wyrażenia, nie synonimem przynajmniej! Może przyznanie wobec siebie, że nie otrzymałaś pracy dlatego, że się nie nadajesz, jest dla Ciebie zbyt trudne, stąd absurdalia typu: nie przyjęto mnie, bo jestem kobietą. Wnioskując po konstruowaniu opinii, jest to wielce prawdopodobne.
Weź to pod konsyderację.
I / 87.204.174.* / 2011-01-15 16:13
Nigdy nie poniżę się pracując dla tej "sekty". Proponowane warunki płacowe są żałosne. Filozofia i metody działania firmy są wg mnie nie do przyjęcia dla normalnego człowieka. Pycha i zarozumiałość większości "pracowników" idzie w parze z nikłą, wycinkową wiedzą o pośrednictwie na rynku nieruchomości, z totalnym lekceważeniem pozostałych uczestników tego rynku, a także z całkowitym ignorowaniem standardów zawodowych o kodeksie etyki nie wspomnę. W zasadzie uważam, że nie można HB nazwać firmą pośredniczącą na rynku nieruchomości. Wg mnie to zwykli sprzedawcy nastawieni na jak największy zysk ku chwale szanownych właścicieli...
Człek / 83.17.137.* / 2011-07-22 13:11
Na reszcie ktoś nazwał tą firmę po imieniu. SEKTA = HB . Ludzie ze zrytymi mozgami ktorzy jak marionetki robia to co kaze "gora" bez zastanawiania sie czy to jest w porzadku w stosunku do doradcow. Gnebia ludzi strasznie.
Monika K.. / 83.5.94.* / 2011-01-02 14:23
Witam.
mam problem z tą firmą.
Czy ktoś mi może pomóc i prześle na mojego e-mail: reniferka691@wp.pl wzór umowy pośrednictwa na sprzedaż i na nabycie nieruchomości.
Pozdrawiam i życzę wszystkiego naj w N.R. :)
kapitansparov / 79.189.75.* / 2010-11-16 18:32
Ja pracuje od 3 Lat i to jest najlepsza Firma na rynku,
Zaczynalismy z niczego i jestesmy najwieksi a Nasza motywacja zaangazowanie praca nie w Korporacji tylko we Firmie w 200% Kreatywnej to Nasza pasja. Jestesmy skazani na sukces, nowosci ktore wprowadzimy niebawem zasmuca inne Agencje gdzie tylko sprzedaja, my mamy wartość dodana Doradzamy i wiemy jak to robić.
Zapraszamy tylko najlepszych.
Dołącz do Nas nie słuchaj konkurencji ktorej i tak nie mamy.
123xxx / 95.51.144.* / 2010-11-23 17:26
HA HA HA !!!!

wy myslicie ze praca w hołmbroker to bajka o ktorej tu wszyscy pisza ???
moj znajomy wlasnie odszedl z tej kanciarskiej firmy, ale przedtem zdazyl mi pokazac maila od zarzadu ktory prosił pracowników HB o zamieszczanie tutaj na forum, pozytywnych komentarzy jak to w tej firmie nie jest cudownie. ZENADA !!!!
kashiana / 195.95.144.* / 2011-04-22 10:38
Mail od zarządu o wystawianie komentarzy? To Ci gratka!
Co jeszcze wymyślisz o nieudolna konkurencjo bądź zawistny biedaku?
Biuro Prasowe - Home Broker / 195.95.144.* / 2011-01-13 11:46
Szanowny Panie/Szanowna Pani 123xxx,
rozumiem, że można mieć negatywne nastawienie do firmy, ale stawianie zarzutów bez uzasadnienia stawia powyższą wypowiedź w złym świetle. Jeżeli pojawi się potrzeba merytorycznej wymiany spostrzeżeń, jestem gotów udzielić w miarę możliwości, odpowiedzi na wszystkie pytania dotyczące Home Broker.
Nawiazując także do zarzutu, aby władze firmy kazały pisać dobrze o firmie na forum, jest to wyssane z palca. Oficjalnie informuję, że takie praktyki w firmie nie mają miejsca. Ponadto, proszę zauważyć, że wypowiadający się tutaj pracownicy to miły gest, i zarazem odpowiedź na główne pytanie tego tematu na forum.

Z poważaniem,

Jerzy Węglarz
Biuro prasowe
Home Broker
emerson / 84.10.212.* / 2012-10-25 12:57
Pan Węglarz jak stara k... tylko słodzi. Cóż, mając atrakcyjną i ciepłą posadkę z dobrą podstawą można sobie na to pozwolić. Jakiż to wymowny gest w stronę zarządu i kolejny plusik do naliczenia premii. Ale Pan Węglarz nie bierze pod uwagę tego, że na jego uposażenie z********* od "bladego świtu do nocy" armia wyszkolonych przez HB ludzi. Wyszkolonych oczywiście w sensie negatywnym.
Uśmiechać się i robić dobrą minę do złej gry, słodkie p********* to podstawa. Klient ma zapłacić fakturę a cała reszta to jego problem.
Nie mam pretensji do doradców, że są tacy jacy są. To HB zrobiła z nich maszynki do nabijania kabzy zarządowi.
Człek / 83.17.137.* / 2011-07-22 13:15
ja tez chetnie odpowiem na wszystkie pytania dotyczace HB. Jako doradca pracujacy od roku, wymeczony psychicznie.
jak najdalej od nich / 109.243.241.* / 2011-02-28 22:55
jako były pracownik potwierdzam-kazano nam pisac pochlebne posty
a jak mi sie pracowało? "były pracownik" chyba mówi wszystko
I / 87.204.174.* / 2011-01-15 17:05
Szanowny Panie Biuro prasowe,
Przestań Pan p......ić.
hbon / 80.48.166.* / 2011-04-17 11:19
ale jesteś prostak, sam przestań pier... ja tam pracuje i jest spoko!
frajerze
Palusia M / 83.18.127.* / 2010-11-16 16:45
ja pracuję w Home Brokerze ponad rok i nie mogę narzekać. Praca daje ogromną satysfakcję, nie czuję się wyzyskiwana, jak to ktoś wcześniej napisał, można się wiele nauczyć i sporo zarobić, ale trzeba czuć, że to jest to, bo inaczej nie osiągniesz sukcesu w tej firmie, tę pracę trzeba kochać:)
rdgsn / 79.189.75.* / 2010-11-16 16:29
Czytam z neimałym zainteresowaniem wszystkie negatywne wypowiedzi. Pracuję w HB od pół roku. Przyszedłem tutaj po 5 latach w dużej firmie konkurencyjnej. Dziś mogę powiedzieć tak: jeśli jesteś osobą, która wie po co rano wstaje i idzie do pracy, która zna swoją wartość, jest świadoma swoich umiejetności i cały czas chce je rozwijać i podnosić swoje kwalifikacje, jeśli wiesz, że manna sama nie leci z nieba i jeśli nie zapracujesz to nie zarobisz ... HB jest firmą dla Ciebie. Wszyscy pracujemy dla pieniędzy bez względu na to co robimy. A jesli co miesiac dostajesz maila z informacją ile zarobiłeś i jest to wielokrotność średniej krajowej ... to musi dawać ogromną satysfakcję z wykonanej pracy. Wierzcie mi. Daje ogromną.
pozdrawiam
celka2015 / 85.14.84.* / 2010-11-12 18:39
A ILE MOGĘ najwiecej targować się o przyzwotą marże dla mnie najnizszą -BRUTTO OD NIERUCHOMOŚCI 325 TYŚ.ASkatowice mój @ to.maszc@interia.pl
cos mnie tam manią i jeszcze mam szanse pogadac z szefowa
tgb / 217.136.241.* / 2011-06-30 15:16
ja pracowalem!!! i jest fajna atmosmera ale w podgrupach bo zarzad to masakra.Pan czlonek zarzadu to najmniej inteligentna osoba jaka spotkalem w zyciu!!!chcesz tam pracowac ?POWODZENIA
Kris" / 95.48.41.* / 2010-11-09 17:57
Zapraszam do pośredniaka - gwarancja dobrej obsługi oraz dobrych pieniędzy. Zawsze można też jechać na Wyspy - jeszcze lepsze perspektywy oraz zarobki. A jeżeli ktoś jest realistą i faktycznie myśli o swojej przyszłości nie będzie liczyć godzin pracy, bo one minął bardzo szybko, natomiast na pewno policzy pieniądze na koncie. Najłatwiej jest narzekać i marudzić. Chcesz się sprawdzić?
HB DN / 83.14.59.* / 2010-11-09 15:55
Przychylam się do ostatnich komentatorów, potrzeba tu pewnych predyspozycji - wytrwałości, podejścia do ludzi oraz chęci nauki, jako że w tej pracy uczysz się każdego dnia. Zarobki uzależnione od powyższych parametrów i tak naprawdę nieograniczone Podchodziłem z dystansem do takich stwierdzeń, jak się okazuje są prawdzie; HB daje wszystkie możliwe narzędzia, abyś zarabiał kilka średnich krajowych. Atmosfera w oddziałach, przynajmniej Trójmiejskich - bezcenna :).
T.Sz. HBDF / 87.206.218.* / 2010-11-08 10:28
Jak masz możliwość to się nie zastanawiaj. Kasa jest bardzo dobra ale zależna od Twoich wyników. Możliwość awansu, również w zależności od zaangażowania i wyników, a firma mocno się rozrasta. Szkolenia, studia podyplomowe za free - czego chcieć więcej!

Najnowsze wpisy